لینکلن ناتیلوس 2023

انتشار اولین تصاویر از لینکلن ناتیلوس 2023

به تازگی تصاویری توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین (MIIT) انتشار یافته است، که امکان آشنایی با سومین نسل لینکلن ناتیلس را فراهم می‌کند.

معلوم نیست که نسل سوم لینکلن ناتیلوس در ایالات متحده هم عرضه شود یا فقط در بازار چین به فروش برسد. طرح ظاهری خودرو  از نسل دوم لینکلن ناتیلس بسیار متمایز به نظر می‌رسد. طرح جلوپنجره تغییر کرده و ابعاد آن افزایش یافته است، ضمن ­این‌که بسته به تریم، با رنگ مشکی یا نقره‌­ای تزئین خواهد شد. زمینه تیره چراغ‌ها، دی‌لایت LED، نوار نورانی در میان جلوپنجره، جزئیات مشکی براق در سپر جلو، از دیگر تغییرات در نمای جلو خواهد بود، درحالی‌که در نمای جانبی هم با ستون‌های مشکی مواجه هستیم.

بنابر سفارش مشتری، سقف و آینه­‌های جانبی لینکلن ناتیلس بدون هزینه اضافه با رنگ مشکی تزئین می‌­شود. یک قطعه تزئینی هم روی گلگیر و در جلو قرار گرفته است، که ظاهراً در دو صورت کروم یا مشکی تولید خواهد شد.

براساس تصاویر MIIT، چهار طرح متفاوت برای رینگ‌های لینکلن ناتیلس درنظر گرفته شده است.

لینکلن ناتیلوس 2023

در نمای عقب لینکلن ناتیلس با تغییری اساسی روبرو هستیم، چراکه طرح چراغ به محصول دیگر شرکت یعنی لینکلن اویتور شباهت دارد و نسبت به مدل فعلی، طرحی زاویه‌­دار را به نمایش گذاشته است.

فعلاً از مشخصات فنی لینکلن ناتیلس اطلاعی نداریم، ضمن ­این‌که معلوم نیست که این مدل در ایالات متحده هم عرضه شود یا فقط در بازار چین به فروش برسد. به هرحال، اکنون علاقمندان برند لینکلن می‌­توانند غیر از اویتور، به گزینه دیگری به اسم ناتیلس هم فکر کنند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carscoops.com