سوبارو Boost Gear کراس‌ترک

معرفی نسخه Boost Gear از محصولات سوبارو

در کنار چند محصول جدید، شرکت سوبارو قصد دارد دو کانسپت از سری Boost Gear را نیز در نمایشگاه خودرو توکیو به معرض نمایش بگذارد.

سوبارو کراس‌­ترک Boost Gear

سوبارو کراس‌­ترک Boost Gear به تایرهای آفرود ساخت یوکوهاما، افزایش ارتفاع، رکاب جانبی، برچسب روی کاپوت، قطعه الحاقی بالای جلوپنجره، چراغ‌های LED اضافه در کنار مه‌­شکن‌ها، جزئیات نقره‌­ای روی گلگیرها، قطعات پلاستیکی محافظ و ریل سقفی با چراغ LED نواری مجهز شده است.

نمای جدید این خودروی قدبلند با رینگ‌های مشکی مات با جزئیات و گل پخش‌­کن به رنگ آبی، تکمیل می‌­شود.

شرکت سوبارو درباره مشخصات فنی کراس‌­ترک Boost Gear سکوت کرده است، بنابراین معلوم نیست که پیشرانه e-Boxer هیبرید در زیر کاپوت آن قرار دارد یا خیر.

سوبارو Boost Gear رکس

سوبارو رکس Boost Gear

تغییرات سوبارو رکس Boost Gear به مراتب خفیف­‌تر است، که البته با توجه به هویت این کراس‌­اور کوچک شهری، قابل درک به نظر می­‌رسد.

سوبارو رکس به رینگ‌های مشکی با تایرهای Geolander ساخت یوکوهاما، زیرسپری و رکاب جانبی نقره‌­ای روشن، رنگ خاکستری مات بدنه، سقف مشکی و جزئیات آبی رنگ همچون گل‌ ­پخش‌کن، مجهز شده است.

سوبارو رکس در حالت استاندارد به پیشرانه 1.2 لیتری تنفس طبیعی مجهز شده است، که 80 اسب‌­بخار قدرت را از طریق گیربکس CVT با هفت دنده مصنوعی، به محور جلو ارسال می‌­کند. احتمال دارد که نسخه Boost Gear به پیشرانه یک لیتری توربوشارژ و سامانه 4WD مجهز باشد که در تویوتا رایز هم موجود است.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carscoops.com