• هيونداي النترا N
  • هيونداي النترا N
  • هيونداي النترا N

ویژگی‌های اسپرت برای سدان کره‌ای

انتشار نخستین تصاویر از هیوندای النترا N

30 فروردین 1402 15:51

پس از تغییر چهره هیوندای النترا در ماه فوریه، اکنون نوبت به نسخه اسپرت از این خودرو با لقب N رسیده تا با مدل 2024 در نمایشگاه خودرو شانگهای 2023 معرفی شود. البته از آنجا که این خودروی سدان در وطن خود با نام آوانته عرضه می­‌شود، در تصاویر رسمی نیز با همین نام مواجه هستیم.

طراحی متفاوت سپر جلو، رینگ‌های 19 اینچی، نوار قرمز رنگ در بخش پایینی بدنه و کاهش ابعاد جلوپنجره از مهمترین ویژگی‌های ظاهری هیوندای النترا N به‌شمار می­‌آید.طراحی متفاوت سپر جلو با جزئیات مشکی و قطعه همرنگ بدنه، رینگ‌های 19 اینچی، لوگوهای مشکی، نوار قرمز رنگ در بخش پایینی بدنه و کاهش ابعاد جلوپنجره به واسطه نصب یک قطعه پلاستیکی، از مهمترین ویژگی‌های ظاهری هیوندای النترا N به‌شمار می­‌آید.

همچون نسخه استاندارد هیوندای النترا، طرح چراغ‌های جلو تغییر کرده و با نواری در میان آن‌ها، همراه شده است. بخش بزرگی از سپر عقب نیز با قطعات مشکی تزئین شده و یک باله هم روی لبه صندوق قرار گرفته است.

فعلا تصویری از فضای کابین هیوندای النترا N انتشار نیافته است، اما با توجه به آنچه در نسخه استاندارد این خودرو دیده‌­ایم، انتظار نداریم با تغییر اساسی در این بخش مواجه شویم.

مشخصات پیشرانه قطعه گمشده دیگری از پازل هیوندای النترا N است، چراکه از این مورد هم اطلاعی نداریم. البته در مدل قبل از فیس‌لیفت، پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ با 276 اسب‌­بخار قدرت و 392 نیوتن‌متر گشتاور نصب شده بود، که از طریق گیربکس شش سرعته دستی یا هشت سرعته دوکلاچه اتوماتیک، به چرخ‌ها متصل می‌­شد.

انتظار داریم که مشخصات کامل هیوندای النترا N، ظرف چند روز آینده اعلام شود. هیوندای تایید نموده که قصد دارد نسل بعدی النترا N را نیز به پیشرانه درون‌سوز مجهز کند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

دیدگاه کاربران