• وين‌فست VF3

ارزان‌ترین کراس‌اوری برقی آمریکا؟

معرفی وین‌فست VF3

15 آبان 1402 13:40

وین‌فست VF3 در ماه ژوئن معرفی شد. این خودرو مختص بازار ویتنام طراحی و ساخته شده است، اما احتمال فروش آن در آمریکا نیز وجود دارد.

مشخصات فنی وین‌فست VF3

وین‌فست VF3 طراحی جعبه‌ای، دو در و ظرفیت ۵ نفر سرنشین دارد. این خودروی الکتریکی در بخش خودروهای مینی دسته‌بندی می‌شود. طول بدنه آن به ۳۱۱۴ میلی‌متر می‌رسد، که حدود ۶۴ میلی‌متر بلندتر از مینی است.

وین فست هنوز مشخصات زیادی را از محصولش منتشر نکرده است؛ اما گفته که VF3 به رینگ‌های ۱۶ اینچی مجهز شده و بنابراین فاصله کافی از سطح زمین دارد.

این خودروساز ویتنامی می‌گوید که شاسی‌بلند کوچکش به موتور الکتریکی و باتری مجهز شده، اما میزان قدرت آن‌ها را ذکر نکرده است. برد حرکتی آن به اندازه رفع نیاز روزمره رانندگان ویتنامی است.

امکانات وین‌فست VF3

رنگ‌های زیادی برای خریداران این مدل ارائه می‌شود. وین‌فست VF3 در دو تریم اکو و پلاس عرضه خواهد شد و شعار آن قیمت قابل دسترس برای تقاضای انبوه است‌.

وین‌ فست VF3

شرکت وین‌فست، رویاهای بزرگی برای محصول VF3 دارد. با وجود ویژگی‌هایی مانند بدون صدا بودن، دوست‌دار محیط زیست و از همه مهم‌تر، استانداردهای ایمنی بالا، VF3 می‌تواند به خودرو ملی جدید ویتنام تبدیل شود.

عرضه وین‌فست VF3 در آمریکا

نمایندگان این خودروساز اعلام کرده‌اند که احتمالا این محصول در آمریکا فروخته می‌شود. یک نمایندگی جدید برای فروش مستقیم از کارخانه تاسیس می‌شود‌. شرکت وین‌فست اشاره کرده که آن‌ها با اکثر نمایندگی‌های بزرگ و معتبر سراسر آمریکا مذاکره می‌کنند. بازخورد اولیه مطلوب بوده و فروشندگان علاقه به مدل‌های الکتریکی وین‌فست نشان داده‌اند. شرکت درحال تحقیق بر بازار و پتانسیل این مدل است.

وین‌فست میزبان دو جلسه کاری با نمایندگی‌های احتمالی آمریکا در ماه اکتبر بود و نسخه الکتریکی VF3 را نمایش داد.

وین‌ فست VF3

مشاور برند وین‌فست می گوید که تقریبا ۱۰۰ فروشنده علاقمند در این جمع حضور داشته و علاقه دارند این خودرو را عرضه کنند، زیرا قیمت آن کمتر از ۲۰ هزار دلار است.

مشاور وین‌فست اشاره کرد که آن‌ها کل محصولات را دوست داشتند، اما مدل VF3 تقریبا صد درصد پاسخ داده و علت اصلی آن قیمتش است. اگر اجازه صادر شود، جزء قانون مالیات خودرو برقی نیز محسوب شده و قیمتش تا ۱۲,۵۰۰ دلار کاهش خواهد یافت.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

دیدگاه کاربران