• ون وانا پلاس 3TZ ايران خودرو ديزل

سومین نسل وانا در ایران

بررسی ون وانا پلاس 3TZ ایران خودرو دیزل

28 آذر 1402 16:22

رونمایی ون وانا پلاس جدید

آذر 1402: شرکت ایران خودرو دیزل، برای اولین بار، ون وانا پلاس را در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک 1402 در تهران رونمایی کرد.

وانا پلاس، نسبت به نسخه قبلی، با تغییرات ظاهری جزئی همراه است. علاوه بر آن، برخی از امکانات نیز اضافه شده است. در بخش جلویی این ون، جلوپنجره جدید یکپارچه با خطوط کرومی افقی و سپرهای بازطراحی شده دیده می‌شود. طراحی قاب مه‌شکن‌ها نیز متفاوت بوده و علامت پلاس نیز به نام وانا اضافه شده است.

وانا پلاس اکنون ویژگی‌های بیش‌تری مانند سیستم هشدار و پیشگیری برخورد از جلو (AEBS)، رادار بین خطوط و اتولایت دارد. همچنین شیشه سقفی خودرو بزرگ تر شده است و با رنگ دودی، مانع از اذیت شدن سرنشینان داخل خودرو می شود. کیفیت کابین نیز بهبود یافته و چیدمان چراغ‌های سقفی در کابین تغییر پیدا کرده است.

از جمله دیگر امکانات این محصول می‌توان به سیستم TPMS (نمایش دهنده فشار باد تایرها)، دریچه خروج اضطراری از سقف، کولر و بخاری (جلو و عقب کابین به صورت مستقل) و ترمز دو مدار هیدرولیکی، جلو دیسکی و عقب کاسه‌ای مجهز به EBD (سیستم توزیع متعادل نیروی ترمز)، ABS (سیستم ترمز ضد قفل) و ESP (سیستم کنترل الکترونیکی پایداری)، آینه های کناری برقی، دو عدد ایربگ، تاخوگراف و..‌. اشاره کرد.

وانا پلاس از همان پیشرانه 2.7 لیتری تنفس طبیعی ۳TZ نیرو می‌گیرد که با گیربکس ۵ سرعته دستی زومکس هماهنگ شده است. این پیشرانه ۱۵۰ اسب بخار قدرت و ۲۴۵ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. اتاق این ون از نوع سقف بلند با ۱۲+۱ صندلی و دارای سه در است. ون وانا دارای فاصله محوری ۳۱۱۰ میلی متر با ارتفاع اتاق کابین ۱۶۰۰ میلی متر است. ایران خودرو دیزل هنوز قیمت نسخه جدید ون وانا را اعلام نکرده است.


فروش ون وانا پلاس ایران خودرو

برای اطلاع از آخرین اخبار شرکت ایران خودرو و همچنین جهت آشنایی با شرایط فروش ون وانا، پیش فروش وانا پلاس، فروش اقساطی و اعتباری وانا، مقالات منتخب زیر را مطالعه کنید:

. شرایط ثبت نام ون وانا
. شرایط فروش ایران خودرو دیزل

 
دیدگاه کاربران