• بازسازي فورد ماستنگ 1967 ولوسيتي

خون تازه در رگ‌های فورد افسانه‌ای

بازسازی ماستنگ 1967 توسط ولوسیتی

3 خرداد 1403 10:45

فورد ماستنگ، یکی از محبوب‌ترین خودروهای جهان است که نسل اول آن بسیار مورد توجه قرار گرفت. مدل‌های ۱۹۶۷ و ۱۹۶۸ ماستنگ، از خودروهای دوست‌داشتنی‌ است که شرکت ولوسیتی، واقع در فلوریدا، یک نسخه رستوماد از مدل کانورتیبل آن را ارائه داده است.

این شرکت، ویژگی‌های مدرن و لوکس را نیز به آن افزوده است. مهم‌ترین ویژگی‌ آن، پیشرانه و مشخصات فنی است. این محصول به پیشرانه V8 کایوت فورد تجهیز شده که ۵ لیتر حجم دارد و ۴۵۰ اسب‌بخار قدرت و ۵۶۹ نیوتن‌متر گشتاور ارائه می‌دهد.

خریداران می توانند گیربکس شش سرعته دستی T56 و یا ۱۰ سرعته اتوماتیک را انتخاب کنند. نیرو به اکسل عقب ۹ اینچی 3.73:1 منتقل می‌شود.

بازسازی فورد ماستنگ 1967 ولوسیتی

شاسی Roadster Shop Mustang SPEC با اجزای مدرن برای آن درنظر گرفته شده است، تا ظاهر خودرو قدیمی به نظر برسد و در عین حال در عمل خسته و پیر نباشد.

برخلاف نسخه اصلی، این ماستنگ رستوماد، محور عقب چهار پیوندی با کویل‌اورهای فاکس و کالیپرهای چهار پیستونی Baer و دیسک‌های ۱۱ اینچی دارد. ترمزها دارای iBooster بوش الکتریک هستند.

رینگ‌های ۱۷ اینچی با ظاهر رترو، چسبندگی را افزایش می‌دهند‌. رینگ‌های ۲۰۲۴ مگنوم ۵۰۰ با تایرهای 255/45 ZR17 Continental Extreme Contact Sport 02 پوشیده شده است.

روی بدنه این خودرو، نوارهای تزئینی مسابقه‌ای شلبی دیده می‌شود که کاملا اختیاری هستند. اما ویژگی‌هایی مانند کاپوت با ورودی هوا، چراغ‌های LED جلو و LEDهای متوالی عقب استاندارد هستند. به جای سیستم قدیمی تهویه، تهویه دیجیتال و همچنین نشانگرهای دیجیتال Dakota نصب شده است. صندلی‌های اسپرت یکپارچه Procar نیز می‌توانند با گرمکن و تهویه همراه باشند.

بازسازی فورد ماستنگ 1967 ولوسیتی

شرکت ولوسیتی، برای باز و بسته شدن سقف نیز مکانیزم موتورهای الکتریکی و هیدرولیک را تعبیه کرده است. رنگ سقف متنوع است و خریداران می‌توانند با رنگ داخلی خودرو تطبیق دهند. رنگ‌هایی مانند کرم، قهوه‌ای و مشکی در دسترس است.

شرکت ولوسیتی قبلا خودروهایی مانند فورد برانکو، پیکاپ سری F و شورولت بلیزر را نیز بازسازی کرده است. این شرکت به همه قسمت‌ها فکر کرده و بهترین بازسازی را ارائه می‌دهد.

قیمت پایه نسخه‌های فست‌بک بازسازی شده از ۲۹۹ هزار و ۹۰۰ دلار است و برای مدل کانورتیبل، ۳۰ هزار دلار دیگر افزوده می‌شود.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

دیدگاه کاربران