معرفی شورولت تاهو و سابربن 2022

پس از معرفی نسل جدید شورولت سیلورادو، خودروساز آمریکایی نسخه بروزرسانی شده از دو شاسی­‌بلند ساخت خود یعنی تاهو و سابربن را نیز با مدل 2022 معرفی کرده است.

همچنان پیشرانه 8 سیلندر 6.2 لیتری با 420 اسب‌­بخار در دسترس خواهد بود. نخستین خبر خوش برای علاقمندان به خودروهای قدرتمند این است که پیشرانه 8 سیلندر 6.2 لیتری با 420 اسب‌­بخار برای مشتریان تریم­‌های RST, Z71 و پرمی­یر (Premier) در دسترس خواهد بود.

در نمونه‌­های مجهز به پیشرانه 8 سیلندر از تاهو و سابربن، سیستم کنترل سواری مغناطیسی (Magnetic Ride Control) هم ارائه می­‌شود. از سوی دیگر، پیشرانه 8 سیلندر 5.3 لیتری نیز به صورت استاندارد در تریم­‌های LS, LT, Z71 RST و پرمی­یر قابل نصب است، درحالی‌که پیشرانه توربودیزل 3 لیتری دورامکس (Duramax) هم در تمامی تریم‌­های مذکور به جزء Z71 قابل انتخاب است.

شورولت تاهو 2022

تمامی تریم‌­های شورولت سابربن و تاهو به صورت استاندارد به جعبه‌دنده 10 سرعته اتومایک با اهرم تعویض دنده دکمه‌­ای مجهز شده‌اند.

ویژگی جدید دیگری که برای مدل 2022 این دو شاسی‌­بلند درنظر گرفته شده، دیفرانسیل لغزش-محدود الکترونیکی است، که میزان بالاتری از کشش را در اختیار این خودروها قرار خواهد داد. اوج عملکرد این قطعه جدید را در حالت رانندگی 4WD Low در نسخه آفرودی Z71 می­‌توان مشاهده کرد، که به عبور آسان‌تر خودرو از مسیرهای لغزنده منجر خواهد شد.

شورولت تاهو 2022

افزایش ابعاد صفحه پشت آمپر به 12.3 اینچ در تریم LT و بالاتر، نمایش 13 نقطه جدید از طریق دوربین از جمله تریلر متصل به خودرو، دسترسی به دستیار ، فروشگاه و نقشه­‌های گوگل از طریق نمایشگر مرکزی به همراه پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اتو، جزء سایر ویژگی­‌های جدید شورولت سابربن و تاهو برای سال 2022 است.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com