• هوندا HR-V هيبريد آذريوردسال

برادر دوقلوی وزل با قلب هیبرید

بررسی هوندا HR-V هیبرید آذریوردسال (Honda HR-V eHEV)

20 تیر 1403 11:17

کاتالوگ هوندا HRV هیبرید وارداتی

تیر 1403: درحالیکه فروش هوندا HR-V e:HEV با پیشرانه هیبرید i-MMD از پاییز سال 1400 خورشیدی، در اروپا آغاز شده است اما در بازار کشورمان، این خودرو در با تاخیر سه ساله، توسط شرکت آذریوردسال و در نیمه دوم سال 1403 به خیابان‌های کشورمان می‌آید:

کاتالوگ هوندا HR-V هیبریدی (PDF)

مشخصات فنی هوندا HRV هیبرید

پیشرانه هیبرید i-MMD شامل موتور 1.5 لیتری چرخه اتکینسون با 106 اسب‌بخار قدرت و 131 نیوتن‌متر گشتاور و یک موتور برقی برای تولید کشش اضافه با 131 اسب­‌بخار قدرت و 253 نیوتن‌متر گشتاور است.

سیستم پیشرانه کامل هیبریدی هوشمند HEV که با فلسفه انسان محور هوندا توسعه یافته است به طور خودکار یکی از سه حالت رانندگی را انتخاب میکند برقی هیبریدی یا بنزینی. در فناوری الهام گرفته از فناوری فرمول ۱ موتور بنزینی انرژی موتور الکتریکی را تامین میکند ژنراتور را تغذیه میکند و چرخها را حرکت میدهد. بنابراین، عملکرد بهینه و لذت رانندگی کامل را در هر زمان ارائه میدهد.
رانندگی الکتریکی با استفاده از هر دو موتور الکتریکی شتاب فوری را فراهم میکند. رانندگی هیبریدی برای عملکرد بسیار کارآمد موتور بنزینی و هر دو موتور الکتریکی را ترکیب می کند.
رانندگی بنزینی از موتور بنزینی برای حفظ سرعت بالا استفاده میکند و به شارژ موتورهای الکتریکی با انرژی اضافی ذخیره شده در باتری برای استفاده بعدی کمک می کند.

چه در شهر سفر کنید و چه با سرعت بالا در جادههای خارج از شهر هوندا HR-V هیبریدی جدید با موتور واکنش سریع و خود شارژ با قدرت کشش پر جنب و جوش و هیجان انگیز خود آماده حضور در جاده ها در هر زمان است.
برای رانندگی میتوانید یکی از سه حالت مختلف را انتخاب کنید:
. Sport برای رانندگی هیجان انگیز
. Normal برای یک سواری نرم
. ECON برای صرفه جویی بیشتر در مصرف سوخت

 هنگام رانندگی سیستم ترمز مولد انرژی را بازیابی میکند و باتری را در طول شارژ می‌کند بنابراین شما هرگز به پریز نیاز ندارید.

برای  احساس رانندگی کنترل شده تر و کم مصرفتر حالت رانندگی B را انتخاب کنید و سطح بازیابی انرژی هوندا HR-V- هیبریدی جدید خود را با تنظیم سطح اثر کاهش سرعت با تغییر پدال روی فرمان افزایش دهید.
با حالت رانندگی که انتخاب میکنید از تجربه رانندگی لذت بخش و روان ، همراه با مصرف سوخت عالی و راحتی رانندگی لذت ببرید.

امکانات هوندا HRV هیبرید در ایران

براساس اعلام شرکت آذریوردسال و کاتالوگ رسمی هوندا HRV هیبرید، امکانات و تجهیزات این خودرو به شرح زیر است:

. ایربگ‌های جلو، جانبی و پرده‌ای جلو و عقب
. فناوری SENSING هوندا (امنیت)
. کنترل پایداری
. کنترل خودرو در سربالایی و سرازیری
. سنسور باد تایر
. کروز کنترل تطبیقی
. سیستم هشدار ایمنی
. سه حالت رانندگی 
. نمایشگر 7 اینچی صفحه کیلومتر
. 6 اسپیکر
. سنسورهای پارک
. دوربین دید عقب سه حالته
. گرمکن صندلی‌های جلو
. سیستم تهویه دوکاناله
. صندلی‌های چرم و پارچه
. دستیار رانندگی بین خطوط 
. گرمکن فرمان
. هشدار بین خطوط
. هشدار برخورد از جلو
. دستیار ماندن بین خطوط
. ترمز اضطراری خودکار
. رادار هشدار خروج از پارک
. کی‌لس
. نمایشگر 9 اینچی مرکزی
. اپل کارپلی و اندروید اتو
. در صندوق برقی
. سنسور نور و باران
. و ...

طراحی هوندا HRV هیبرید 

هوندا HR-V- هیبریدی جدید با ترکیب طراحی برجسته همراه با بهره وری برتر
و ایده های کاربردی هم ساده و هم چشمگیر است.
از مصرف سوخت گرفته تا محلی که قهوه خود را میگذارید، نیازها و راحتی شما با تمام جزئیات در نظر گرفته شده است.
به طور خلاصه، هوندا HR-V هیبریدی جدید برای شما طراحی شده است. هوندا HRV-هیبریدی جدید با خطوط مجلل و ویژگی های نوآورانه خود باعث میشود در تمام جزئیات احساس امتیاز .کنید جزئیات خاصی مانند جلو پنجره یکپارچه جلو، دستگیره های مخفی درهای عقب و اسپویلر صندوق عقب همه جا جلب توجه میکند.
هوندا HR-V- هیبریدی جدید با جزئیات منحصر به فرد خود نه تنها سبک، بلکه کاربردی را نیز به زندگی شما میبخشد ریلهای سقفی یکپارچه به شما این امکان را میدهند که در هنگام سفر همه چیز را با خود ببرید در حالیکه دوربین دید عقب چند زاویه ای و هشت حسگر پارک باعث بهبود پارکینگ و مانورپذیری در فضاهای تنگ میشوند. صورت ظریفانه به گردش در می آورد. هوندا HR-V - هیبریدی ،جدید فضایی تازه و با نشاط را برای همه فراهم میکند.


شرایط فروش هوندا HRV در ایران

برای اطلاع از آخرین اخبار شرکت آذریورسال، شرایط فروش آن و جدیدترین محصولات وارداتی این شرکت، و همچنین فروش هوندا HRV هیبرید در ایران، مقاله شرایط فروش آذریورسال را مطالعه کنید.

دیدگاه کاربران