جذابیت بیشتر برای بنتلی کانتیننتال GT

شرکت مولینر به عنوان زیرمجموعه سازنده خودروهای سفارشی بنتلی، مجموعه‌­ای جدید با نام مولینر بلک‌لاین (Mulliner Blackline) برای کانتیننتال GT کوپه و روباز معرفی کرده است.

38 درصد از تمامی نمونه­‌های کانتیننتال GT در سراسر جهان با این پکیج سفارش داده می­‌شوند. پکیج بلک لاین را می­‌توان یکی از موارد سفارشی نسبتاً محبوب بنتلی دانست چراکه براساس اعلام خودروساز بریتانیایی، 38 درصد از تمامی نمونه­‌های کانتیننتال GT در سراسر جهان با این پکیج سفارش داده می­‌شوند.

در مجموعه جدید، شاهد اضافه شدن مواردی تازه به پکیج فعلی بلک‌لاین هستیم، که مهمترین ویژگی آن، تعویض قطعات کرومی بدنه با نمونه­‌های تیره بوده که البته شامل لوگوی بنتلی و اجزاء جلوپنجره نشده است. روکش آینه‌های جانبی با پوشش براق مشکی Beluga تزئین شده، درحالیکه نوار کرومی حاشیه رینگ‌های 22 اینچی مشکی، این قطعه را از یکنواختی خارج کرده است.

بنتلی کانتیننتال GT پکیج بلک‌لاین مولینر

بنتلی هشت ترکیب سه رنگ برای تزئین فضای کابین پیشنهاد کرده است، اما این شرکت برای پذیرش هرگونه سفارش مشتریان کاملاً آمادگی دارد.

پکیج مولینر بلک‌لاین در قسمت فنی تغییری ایجاد نکرده بنابراین در زیر کاپوت همچنان با پیشرانه 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربو با 542 اسب‌­بخار قدرت و 757 نیوتن‌متر گشتاور یا نیروگاه 12 سیلندر 6 لیتری توئین توربو با خروجی 626 اسب‌­بخار و حداکثر گشتاور 900 نیوتن‌متر روبرو هستیم.

در نهایت بد نیست بدانید بنتلی برای ساخت نسخه پلاگین هیبرید از کانتیننتال GT برنامه‌­هایی در سر دارد چراکه ریاست بخش مهندسی این شرکت از تمایل مشتریان به خرید نسخه پاک این محصول خبر داده است.

بنتلی کانتیننتال GT پکیج بلک‌لاین مولینر

احتمال دارد از پیشرانه نسخه PHEV مدل فلایینگ‌اسپور در این مدل استفاده شود، که 536 اسب­‌بخار قدرت و شعاع حرکتی 40 کیلومتر در حالت کاملاً برقی را در اختیار راننده قرار می­‌دهد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com