معرفی نسخه‌های سفارشی از محصولات مینی

شرکت مینی در سال‌های اخیر همواره به ارائه نسخه سفارشی از محصولات خود علاقه نشان داده است. این شرکت بریتانیایی برای سال 2023 هم به این رویه ادامه داده و برای هریک از سه محصول خود، یک نسخه سفارشی معرفی کرده است. این نخستین مرتبه‌­ای است که چند مدل سفارشی به صورت یک‌جا توسط این شرکت رونمایی می­‌شود.

البته تغییرات تنها روی ظاهر خودروها اعمال شده و از رنگ و خطوط تزئینی و سایر موارد ظاهری فراتر نمی‌­رود، ولی شرکت مینی بر تناسب هر نسخه سفارشی با هویت اصلی محصول تاکید داشته و از تحویل تمامی این مدل‌ها در اوخر سال 2022 با مدل 2023 خبر داده است.

مینی کوپر Resolute Edition

اولین عضو از مجموعه سه-تایی، نسخه Resolute edition از مینی کوپر است، که برای هر سه مدل کوپر، کوپر SE و کوپر روباز پیشنهاد شده. رنگ سبز Rebel به همراه جزئیات برنزی رنگ در نقاط مختلف بدنه همچون حاشیه چراغ‌ها و جلوپنجره، دستگیره درها و درپوش باک، هویت این نسخه را شکل داده است. در فضای کابین هم راننده و سرنشینان با تزئیناتی به همین رنگ مواجه می­‌شوند.

مینی کوپر Resolute Edition

مینی کلابمن Untold Edition

در این نسخه از مینی کلابمن هم از ترکیب سبز و بژ استفاده شده، با این تفاوت که برای نخستین بار، از سبز Sage برای تزئین بدنه کلابمن استفاده شده است. Untold Edition براساس کلابمن S از سری JCW شکل گرفته و در نقاط گوناگون بدنه با رنگ‌های طلایی مات و مشکی تزئین شده ضمن‌­اینکه رینگ‌های 18 اینچی هم به صورت اختصاصی برای این نسخه طراحی شده است. در فضای کابین این خودرو از رنگ‌های بدنه برای تزئین بخش‌های مختلف استفاده شده است.

مینی کلابمن Untold Edition

مینی کانتری‌من Untamed Edition

نسخه Untamed برای هردو مدل استاندارد و برقی مینی قد بلند، یعنی کانتری‌من، درنظر گرفته شده است تا با طیفی خاص از خاکستری به نام Momentum تزئین شود.

رنگ خاکستری بدنه در همنشینی با روکش مشکی سقف، آینه­‌های جانبی و نقوش گرافیکی روی بدنه، تضاد بصری زیبایی ایجاد کرده است. البته امکان سفارش این تزئینات با رنگ مشکی براق هم وجود دارد. در فضای داخلی این نسخه خاص از مینی کانتری‌من از ترکیب سبز و آبی برای تزئین کابین استفاده شده ضمن‌­این‌که نقوش گرافیکی و نشان Untamed هم به چشم می‌­خورد.

مینی کانتری‌من Untamed Edition

قیمت پایه مینی کوپر S Resolute Edition، کلابمن Untold Edition و کانتری‌من Untamed به ترتیب 35,900، 41,650 و 41,900 دلار تعیین شده است.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید