معرفی نسخه برقی از فوتون تونلند

در یازدهم فوریه 2022، پیکاپ تونلند برقی به صورت رسمی توسط شرکت فوتون معرفی شده است.

براساس اعلام شرکت سازنده، شعاع حرکتی تونلند برقی برابر با 536 کیلومتر است.این خودرو که تنها در یک تریم و با قیمت 328,800 یوان (تقریبا 51,753 دلار) به فروش می­‌رسد، براساس فوتون تونلند یوتو شکل گرفته و تفاوت ظاهری خاصی با مدل اصلی ندارد. درحقیقت هویت این مدل به واسطه دو نوار آبی در جلوپنجره از مدل بنزین­‌سوز متمایز شده است.

پیکاپ تونلند برقی به موتور برقی به قدرت 174 اسب‌­بخار و حداکثر گشتاور 330 نیوتن‌متر مجهز شده است، که براساس اعلام شرکت سازنده، شعاع حرکتی برابر با 536 کیلومتر را برای این خودرو فراهم می‌­کند.

این پیکاپ برقی به کروزکنترل، سه حالت رانندگی، دوربین دنده عقب، ورود بدون کلید، ترمز پارک برقی، سنسورهای عقب، دستیار صوتی و برخی موارد دیگر مجهز شده است.

ابعاد فوتون تونلند برقی در طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین محورها به ترتیب 5.34، 1.94، 1.87 و 3.11 متر اعلام شده درحالی‌که ابعاد محفظه بار هم به ترتیب 1.52، 1.58 و 44 سانتیمتر است.

هرچند ساخت نسخه برقی از فوتون تونلند یک اقدام مثبت و سازنده به نظر می­رسد اما با توجه به قیمت زیادی که برای این محصول تعیین شده، باید منتظر ماند و دید که تا چه حد می­تواند نظر خریداران را به سوی خود جلب کند.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : chinapev.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید