نگاهی به خودروی جدید بتمن

در راستای برنامه‌­های تبلیغاتی که شرکت وارنر برادرز برای معرفی قسمت جدید فیلم بتمن تدارک دیده، یک غار مشابه با مخفیگاه بتمن ساخته شده و برخی افراد برای بازدید از آن دعوت شده‌­اند. غیر از نمایش برخی لباس‌ها و موارد مربوط به فیلم، خودروی جدید این ابر قهرمان هم در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

نمایش فیلم بتمن از چهارم مارس 2022 آغاز خواهد شد. غیر از قهرمان سیاهپوش، سه دشمن قدیمی او یعنی کت وومن، ریدلر و پنگوئن هم در این فیلم حضور دارند.در جریان فیلمی که از این خودرو ثبت شده، نمونه موردنظر به عنوان یکی از چهار بتموبیل ساخته شده برای فیلم معرفی شده است. ظاهرا این نمونه برای صحنه‌­های رانندگی مورد استفاده قرار گرفته است. بد نیست بدانید یکی از خودروها که برای فیلمبرداری صحنه­‌های داخل کابین مورد استفاده بوده، براساس یکی از محصولات تسلا ساخته شده است.

اما خودروی مورد بحث در این مطلب به پیشرانه 8 سیلندر با 650 اسب­‌بخار قدرت مجهز شده است، که البته از سایر مشخصات آن اطلاعی نداریم.

در این فیلم کوتاه بسیاری از جزئیات بدنه به نمایش درآمده که از امکان نزدیک شدن شخص فیلمبردار به این خودرو حکایت می­‌کند.

مدل لگویی بت موبیل

برای خوشنودی طرفداران بتمن، یک مدل لگویی به طول 45 سانتیمتر و متشکل از 1360 قطعه نیز به زودی روانه بازار خواهد شد. مدل RC از این خودرو به مقیاس یک دهم نیز در دو نسخه با قیمت یکصد و پانصد دلار در راه است.

نمایش فیلم بتمن از چهارم مارس 2022 آغاز خواهد شد. غیر از قهرمان سیاهپوش، سه دشمن قدیمی او یعنی کت وومن، ریدلر و پنگوئن هم در این فیلم حضور دارند. البته برای آگاهی از جزئیات بیشتر درباره این فیلم باید تا زمان نمایش عمومی آن منتظر بمانیم.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید