بروزرسانی ولوو XC40 برای سال 2023

شرکت ولوو اعلام نموده که از سال 2023، تمام محصولات خود در بازار ایالات متحده را با نیروی کمکی برقی همراه خواهد کرد. این به معنای صدور انواع مدل‌های هیبرید-خفیف، هیبرید، پلاگین-هیبرید و برقی به این کشور خواهد بود. این برنامه شامل مدل‌های XC90 , C60 کراس‌­کانتری و XC40 شده و گامی جدی به سوی برنامه اصلی ولوو برای تولید خودروهای برقی تا سال 2030 است.

جلوپنجره بدون حاشیه، طرح جدید سپر جلو و گرافیک متفاوت چراغ‌های جلو، ظاهر این خودرو در هر دو نسخه هیبرید و برقی را متحول کرده است.علاوه‌براین، ولوو از ارائه بروزرسانی برای XC40 هم خبر داده است. جلوپنجره بدون حاشیه، طرح جدید سپر جلو و گرافیک متفاوت چراغ‌های جلو، ظاهر این خودرو در هر دو نسخه هیبرید و برقی را متحول کرده است.

در فضای داخلی ولوو XC40 مدل 2023 با چند طرح جدید از روکش‌های باکیفیت مواجه هستیم، که با رنگ بدنه و رینگ‌ها هماهنگ می‌­شود. البته روکش‌های چرمی از فهرست گزینه­‌های قابل انتخاب حذف شده است. دستیار گوگل به XC40 و سایر محصولات ولوو با مدل 2023 اضافه شده که قابلیت دریافت بروزرسانی نرم‌­افزاری هم دارد.

البته بروزرسانی‌­های ظاهری شامل رنگ‌های تازه و طرح متفاوت برای رینگ‌ها و فضای داخلی نیز برای سایر محصولات ولوو از جمله S60 , V60 و V60 کراس‌کانتری نیز پیشنهاد شده است.

ولوو XC40 مدل 2023

ولوو اعلام نموده که تولید محصولات با مدل 2023 از مدتی پیش آغاز شده و خودروها در تابستان به نمایندگی­‌های این برند در ایالات متحده وارد خواهند شد.

به نظر می‌­رسد که با افزایش تنوع محصولات ولوو که به نیروی کمکی برقی مجهز شده‌­اند، موقعیت این شرکت خودروساز در میان علاقمندان خودروهای پاک بیش از قبل مستحکم شود.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید