اولین فیس‌لیفت لینک اند کو 03

خودروی لینک اند کو مدل 03 از سال 2018 وارد بازار شد، این یعنی دیگر وقت یک به‌روزرسانی فرا رسیده است. مدل فیس‌لیفت شده در چین دیده شده که تغییرات طراحی شجاعانه‌ای را نسبت به مدل قبلی تجربه کرده است.

علاوه بر فیس‌لیفت یک تیپ ویژه با نام 03+ وجود دارد که از کیت بدنه جذاب از جمله اسپلیتر جلو، رکاب و بال عقب استفاده می‌کند.اطلاعات فیس‌لیفت جدید در اسناد وزارت صنعت و فناوری چین به تفصیل بیان شده، این سدان همان ساختار بدنه قبلی را در نمای خود حفظ کرده است. اما به لطف طراحی مجدد چهره جلویی و بخشی از نمای عقب کاملاً متفاوت به نظر می‌رسند.

در بخش جلویی شاهد سپری هستیم که به شدت تلاش می‌کند اسپرت به نظر بیاید. همه ورودی‌های هوا با یک طراحی گرافیکی واحد شکل گرفته‌اند. طراحی دهان‌مانند جلوپنجره باعث شده تا چراغ‌های تمام LED این خودرو کاملاً تقسیم شوند. البته چراغ‌های مخصوص نور روز نیز کمی بالاتر و دوباره طراحی شده‌اند.

در بخش پشتی، پلاک خودرو حالا به روی سپر منتقل شده است. یک دیفیوزر بزرگ‌تر و اگزوزهای حجیم‌تر نیز خودنمایی می‌کند. چراغ‌های عقب قبلاً با یک نوار مشکی به هم متصل بودند، ولی حالا تعدادی LED در این محل گنجانده شده است. این یعنی فضای کمتری برای درج لوگوی لینک اند کو وجود دارد.

فیس‌لیفت لینک اند کو 03
لینک اند کو 03+

علاوه بر فیس‌لیفت فوق یک تیپ ویژه با نام 03+ نیز وجود دارد که به رنگ زرد و سقف مشکی متمایز است. استفاده از کیت بدنه جذاب از جمله اسپلیتر جلو، رکاب و بال عقب در بحث آیرودینامیک نیز یک پیشرفت را نشان می‌دهد.

اسناد نشان می‌دهد که فیس‌لیفت لینک اند کو 03 در چهار نوع مختلف عرضه می‌شود. مدل درون‌سوز با پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ که 215 اسب‌بخار در تیپ پایه قدرت دارد، ولی در تیپ میانی به 251 اسب‌بخار می‌رسد. تیپ نهایی قدرتی 262 اسب‌بخاری خواهد داشت. هم‌چنین یک نسخه هیبریدی با پیشرانه 1.5 لیتری سه سیلندر و یک موتور برقی نیز وجود خواهد داشت.

فیس‌لیفت لینک اند کو 03

توجه داشته باشید که لینک اند کو 03 بر پایه پلتفرم CMA که پیش‌تر در ولوو XC40 استفاده شده بود، شکل گرفته است. فیس‌لیفت لینک اند کو 03 احتمالاً در ماه‌های آینده رونمایی خواهد شد و فروش آن نیز کمی بعد در بازار چین استارت می‌خورد.

مترجم : نیما حدادی

منبع : carscoops.com