موتورسیکلت کرمان موتور

موتورسیکلت های جدید کرمان موتور

گروه صنعتی کرمان خودرو، سه دهه فعالیت در زمینه تولید و عرضه انواع خودروهای سواری و تجاری را دارد. این شرکت هیچ‌گاه به صورت جدی و قطعی، وارد حوزه ساخت و عرضه موتورسیکلت نشده بود؛ اما در بهمن‌ماه 1401، دو دستگاه موتورسیکلت الکتریکی در لابی ساختمان مرکزی کرمان خودرو به نمایش درآمده که قرار است تحت برند کرمان باتری به بازار عرضه شوند.

موتور برقی کرمان B2

اولین موتورسیکلت، یک موتورسیکلت برقی اقتصادی است که B2 نام دارد. این محصول نیروی موردنیاز خود را از طریق یک موتور برقی 800 واتی و باتری لیتیومی تامین می‌کند و سه دنده دارد. حداکثر سرعت B2 به 60 کیلومتر بر ساعت می‌رسد و برد حرکتی آن با هر بار شارژ کامل، 80 کیلومتر است.

موتورسیکلت برقی بی 2 (عکس: اسب بخار)

این اسکوتر برقی تا 180 کیلوگرم را حمل می‌کند. ویژگی‌های آن شامل کروز کنترل، شارژر USB، جک بغل الکترونیکی و سیستم بلوتوث است و در رنگ‌های مشکی، سفید، قرمز و آبی دردسترس خواهد بود.

»» کاتالوگ موتورسیکلت اقتصادی B2 ««

موتور برقی کرمان K10

دومین موتورسیکلت کرمان خودرو، یک موتورسیکلت برقی اسپرت به نام K10 است. K10 پیشرانه DC 5 هزار وات دارد و حداکثر سرعت آن 125 کیلومتر برساعت است. باتری‌های لیتیومی این موتورسیکلت اسپرت، بین چهار تا شش ساعت زمان لازم دارند تا کاملا شارژ شوند و با هر بار شارژ، بین 100 تا 140 کیلومتر را طی می‌کند.

موتورسیکلت برقی کی 10 (عکس: اسب بخار)

موتورسیکلت K10 تا وزن 200 کیلوگرم را تحمل می‌کند و ویژگی‌هایی مانند کروز کنترل، شارژر USB، جک بغل الکتریکی و بلوتوث دارد‌.

»» کاتالوگ موتورسیکلت اسپورت K10 ««

کرمان خودرو هنوز اطلاعاتی را درباره زمان عرضه و قیمت این موتورسیکلت‌ها ارائه نداده است‌.


شرایط فروش موتورسیکلت

جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت های بزرگ تولیدکننده موتورسیکلت در ایران و همچنین جهت مشاهده قیمت انواع محصولات شرکت کویر موتور، شرکت نیروز موتور، شرکت کبیر موتور، شرکت شاهین موتور، شرکت ایران دوچرخ و شرکت نیکران موتور، مجموعه مقالات منتخب زیر را مطالعه کنید:

نویسنده : مریم سادات نوری

منبع : باما