گردهمایی کلوپ های خودرویی ایران

با اعلام کمیته تورینگ و سافاری و با حمایت فدراسیون، گردهمایی بزرگ تورینگ، سافاری، کمپینگ و موتورسیکلت‌های ادونچر، روز جمعه 20 خردادماه 1401 در پیست آزادی تهران برگزار می‌شود. زمان ورود خودروها به این گردهمایی از ساعت 14 تا 16 بوده اما همایش اصلی، از ساعت 16 شروع شده و تا ساعت 20 نیز ادامه دارد. همچنین بازدید برای عموم، فقط با تهیه بلیت اینترنتی و از طریق سامانه ملی فدراسیون امکان‌پذیر است.

گردهمایی کلوپ سافاری خرداد 1401
برای مشاهده پوستر، روی تصویر کلیک کنید

گردهمایی کلوپ بلیزر در گیلان

با اعلام کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، گردهمایی «کلوپ بلیزر ایران» به همراه تور خانوادگی، روزهای 18 لغایت 20 خردادماه 1401 برگزار می‌شود. این گردهمایی در منطقه دریاچه ویستان، بره‌سر واقع در رودبار گیلان برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت حضور در این گردهمایی، خواسته شده تا برای کسب اطلاعات بیشتر، با آقای نصیری به شماره موبایل 09113111762 در تماس باشند.

برای مشاهده پوستر، روی تصویر کلیک کنید

گردهمایی روز فولکس واگن در ایران

هشتمین گردهمایی «روز فولکس واگن ایران»، با حمایت انجمن وسایل نقلیه تاریخی کانون جهانگردی و اتومبلیرانی ایران، روز جمعه 30 اردیبهشت‌ماه 1401 و به طور همزمان در شش شهر مختلف کشورمان برگزار می‌شود:

  • گردهمایی تهران: ایران مال؛ از ساعت 12 لغایت 15
  • گردهمایی شیراز: ارگ کریمخان؛ از ساعت 16 لغایت 19
  • گردهمایی اصفهان: سیتی سنتر؛ از ساعت 17 لغایت 19
  • گردهمایی مشهد: هلت هما؛ از ساعت 17 لغایت 19
  • گردهمایی یزد: هتل صفائیه؛ از ساعت 17 لغایت 19
  • گردهمایی تبریز: موزه خودرو کلاسیک؛ از ساعت 12 لغایت 15
برای مشاهده پوستر، روی تصویر کلیک کنید

گردهمایی کلوپ رنو 5 در تهران

با اعلام کمیته کلاسیک فدراسیون، گردهمایی «جشن 50 سالگی رنو 5» و همزمان با همایش سراسری کمیته کلاسیک، روز جمعه 30 اردیبشهت‌ماه 1401 از ساعت 15 لغایت 20 در مجموعه پیست آزادی تهران برگزار می‌شود.

برای مشاهده پوستر، روی تصویر کلیک کنید

گردهمایی فراگیر خودروهای کلاسیک در تهران

با اعلام کمیته کلاسیک فدراسیون، همایش «فراگیر خودروهای کلاسیک» روز جمعه 30 اردیبهشت‌ماه در محل پیست آزادی تهران برگزار می‌شود. این گردهمایی از ساعت 15:30 لغایت 20 بوده و خودروهای کلاسیک، به شرطی که بالای 30 سال باشند و دچار مشکلات ظاهری و فنی نباشند، نیز امکان حضور در آن را خواهند داشت.

برای مشاهده پوستر، روی تصویر کلیک کنید

گردهمایی بزرگ کلوپ پیکان در تهران

با حمایت انجمن وسایل نقلیه تاریخی ایران و به مناسبت 55 سالگی پیکان در ایران، گردهمایی بزرگ «کلوپ ملی پیکان» در تاریخ 23 اردیبهشت 1401 برگزار می‌شود. علاقمندان شرکت در این گردهمایی خودرویی، می‌توانند از ساعت 14 لغایت 17 در پیست بین‌المللی آیلند تهران (واقع در آزادراه تهران ساوه) حضور داشته باشند.

برای مشاهده پوستر، روی تصویر کلیک کنید

گردهمایی ب ام و کلاسیک در تهران

با همکاری کمیته کلاسیک فدراسیوت و کلوپ رسمی BMW در ایران، همایش بزرگ «ب‌ام‌و کلاسیک» در روز جمعه 23 اردیبهشت‌ماه 1401 و از ساعت 15:30 لغایت 20 در پیست آزادی تهران برگزار می‌شود.

برای مشاهده پوستر، روی تصویر کلیک کنید

گردهمایی خودروهای اسپرت در تهران

با اعلام باشگاه خودروهای شهری ایران، نخستین همایش ملی «خودروهای اسپرت شهری و سیستم صوتی» با حمایت کانون جهانگردی و شرکت ووفر، روز جمعه 16 اردیبهشت 1401 و از ساعت 15 لغایت 19 در مجموعه سرزمین ایرانیان (پیست آیلند) برگزار می‌شود.

»» پوستر گردهمایی خودروهای اسپرت ««

گردهمایی کمپینگ و کاروانینگ در شیراز

با اعلام کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و با حمایت شرکت آرین دیزل پایا، چهارمین گردهمایی «کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ» در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ 13 و 14 اردیبهشت‌ماه 1401، برای نخستین‌بار در مثلث گردشگری ایران (استان‌های یزد، اصفهان و فارس) و در محل پردیس تاریخی تخت جمشید، برگزار می‌گردد.

برای مشاهده پوستر، روی تصویر کلیک کنید

گردهمایی بنز کلاسیک در تهران

با اعلام کلوپ بنز و با حمایت کانون جهانگردی و اتومبلیرانی، اولین گردهمایی «خودروهای مرسدس بنز کلاسیک» در روز جمعه 9 اردیبهشت‌ماه 1401 از ساعت 17:30 لغایت 20:30 در محل گذر فرهنگی گردشگری عباس‌آباد تهران برگزار می‌شود. این گردهمایی فقط برای مرسدس‌هایی است که تولید آنها قبل از سال 2000 میلادی باشد.

برای مشاهده پوستر، روی تصویر کلیک کنید

گردهمایی خودروهای تاریخی در بوشهر

انجمن وسایل نقلیه تاریخی ایران برای گرامیداشت روز ملی بوشهر، گردهمایی «خودروهای تاریخی و سافاری» را در روز جمعه 20 اسفندماه 1400 راس ساعت 17 و در محل مدرسه تاریخی سعادت، در استان بوشهر، برگزار می‌کند. در این مراسم، بیش از 50 خودروی ارزشمند حضور خواهند داشت.

برای مشاهده پوستر، روی تصویر کلیک کنید

گردهمایی خودروهای کلاسیک در اصفهان

با اعلام انجمن وسایل نقلیه تاریخی ایران، همایش «خودروهای کلاسیک»، روز جمعه 20 اسفندماه 1400 از ساعت 10 صبح لغایت 13:30 برگزار می‌شود. این گردهمایی در مجموعه سیتی‌سنتر اصفهان (واقع در اتوبان شهید دستجردی) تشکیل خواهد شد.

برای مشاهده پوستر، روی تصویر کلیک کنید

 

نویسنده : مرتضی برجسته

منبع : فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید