سرویس ادواری بهمن موتور

طرح بازدید تابستانی 1401 بهمن موتور

مرداد 1401: شرکت بهمن‌موتور، با هدف ارائه خدمات مطلوب در راستای ارتقا سطح رضایت مشتریان، طرح خدمات پس از فروشی را با عنوان «طرح تابستان 1401» ارائه می‌کند.

علیرضا توکلی، مدیر توسعه خدمات و امداد گروه بهمن، در این باره توضیح داده که ارائه خدمات در طرح تابستان 1401 گروه بهمن، متنوع‌تر از سنوات گذشته است. این طرح مربوط به خودروهای فیدلیتی، دیگنیتی، مزدا، هاوال، پیکاپ کاپرا، وانت کارا و ون باری اینرودز است. طرح تابستانه بهمن‌موتور در روز اول مردادماه آغاز می‌شود و تا 11 مرداد ادامه دارد.

طرح بازدید تابستانی 1401 بهمن موتور
طرح بازدید تابستان 1401 بهمن موتور

بر اساس گفته‌های آقای توکلی، در این طرح انجام بازدید‌های فصلی خودرو‌ها به منظور جلوگیری از افزایش هزینه‌های تعمیرات در اولویت قرار گرفته و به صورت رایگان انجام می‌شود. بازدید عملکرد سیستم کولر، ترمز، خنک‌کاری موتور، باتری، سطح سیالات (ضدیخ، روغن ترمز، روغن هیدرولیک، منبع آب شیشه‌شور) و نشتی‌های مرتبط  از جمله خدمات رایگانی است که در این طرح ارائه می‌شود.

علاوه بر آن‌ها، 15 درصد تخفیف در قطعات مصرفی (روغن موتور، فیلترها و لنت‌ها) و 20 درصد تخفیف در قطعات یدکی مشمول طرح (کمپرسور، کندانسور، باتری، پمپ بنزین، رادیاتور، فن رادیاتور)  وجود دارد. اجرت سرویس خودروهای فاقد گارانتی کاملا رایگان بوده و برای خودروهای گارانتی نیز 50 درصد تخفیف برای اجرت سرویس‌های ادواری در نظر گرفته شده است.

»» لیست قیمت قطعات طرح تابستان 1401 ««
»» لیست نمایندگان منتخب طرح تابستان 1401 ««

لازم به ذکر است که در این طرح اجرت شارژ گاز کولر، 50 درصد تخفیف دارد و برای اولین بار 50 درصد تخفیف جهت اجرت تعویض قطعات مشمول طرح در نظر گرفته شده است. خدمات طرح تابستان 1401 در 28 شهر و 86 نمایندگی بهمن‌موتور ارائه می‌شود. تمام خودرو‌های فاقد گارانتی و گارانتی‌دار از خدمات این طرح می‌توانند استفاده کنند. مشتریان جهت دریافت نوبت می‌توانند از طریق موبایل‌اپ و وبسایت گروه بهمن اقدام کنند.

تامین قطعات دیگنیتی و فیدلیتی

دی 1400: آقای میرمنصف، معاون فروش و خدمات پس از فروش بهمن موتور، درباره خودروهای جدید دیگنیتی و فیدلیتی خبر داده که قطعات این خودروها، قبل از عرضه این خودروها به بازار، تامین شده و در دسترس نمایندگی‌ها قرار گرفته است. وی همچنین این اطمینان را به مشتریان بهمن موتور داده که تمامی قطعات مصرفی و لوازم غیرمصرفی این دو محصول جدید، موجود است.

طبق گفته‌های میرمنصف، هم‌اکنون 28 نمایندگی منتخب بهمن موتور، با داشتن تجهیزات استاندارد و تکنسین‌های آموزش‌دیده، وظیفه خدمات‌دهی به خودروهای فیدلیتی و دیگنیتی را دارند که این تعداد، بصورت مداوم، درحال افزایش است.

گارانتی دیگنیتی و فیدلیتی چقدر است؟

تیر 1400: شرکت بهمن موتور، بعد از عرضه محصولات جدیدش، یعنی کراس‌اورهای دیگنیتی پرایم و فیدلیتی پرایم، نحوه گارانتی و سرویس این خودروها را بصورت زیر اعلام کرده است:

نوع خدمت دیگنیتی فیدلیتی
مدت گارانتی 3 سال یا 100 هزارکیلومتر 5 سال یا 150 هزارکیلومتر
سرویس رایگان 1 سال یا 20 هزارکیلومتر 1 سال یا 20 هزارکیلومتر
بسته ویژه تمدید گارانتی برای 2 سال ندارد
امداد خودرو حمل رایگان تا تعمیرگاه حمل رایگان تا تعمیرگاه

*اطلاعات جدول فوق، در تاریخ 20 تیرماه 1400 منتشر شده است.
*حمل رایگان در صورت نیاز به امدادرسانی و تا نزدیکترین تعمیرگاه مجاز است.


لیست نمایندگی بهمن خودرو

جهت اطلاع از آدرس و شماره تلفن نمایندگی‌های مجاز بهمن موتور، بهمن دیزل و سیبا موتور، به لینک زیر مراجعه کنید:

»» فهرست نمایندگان گروه بهمن

نوبتدهی اینترنتی بهمن خودرو

جهت دریافت نوبت اینترنتی برای دریافت خدمات فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن، به لینک‌های زیر مراجعه کنید:

»» سامانه نوبتدهی اینترنتی بهمن موتور
»» سامانه نوبتدهی اینترنتی بهمن دیزل
»» سامانه نوبتدهی اینترنتی سیبا موتور


شرایط فروش دیگنیتی بهمن

جدیدترین اخبار فروش دیگنیتی گروه بهمن شامل انواع طرح پیش فروش دیگنیتی، طرح فروش نقدی دیگنیتی بهمن موتور، جزییات آخرین ثبت نام خودرو دیگنیتی، قیمت دیگنیتی پرایم و قیمت دیگنیتی پرستیژ را در مقاله شرایط فروش دیگنیتی مطالعه کنید.

شرایط فروش کارا و کاپرا بهمن

آخرین اخبار کارا و کاپرا بهمن موتور شامل طرح فروش وانت کارا بهمن موتور، طرح فروش پیکاپ کاپرا، جدیدترین قیمت محصولات بهمن موتور و شرایط فروش اینترنتی وانت بهمن خودرو را در مقاله شرایط فروش بهمن موتور مطالعه کنید.

شرایط فروش فیدلیتی بهمن

آخرین اخبار فروش فیدلیتی گروه بهمن شامل انواع طرح پیش فروش فیدلیتی، طرح فروش نقدی فیدلیتی بهمن موتور، جدیدترین ثبت نام خودرو فیدلیتی، قیمت فیدلیتی پرایم و قیمت فیدلیتی پرستیژ را در مقاله شرایط فروش فیدلیتی مطالعه کنید.

شرایط فروش اینرودز بهمن

آخرین قیمت ون اینرودز بهمن خودرو به همراه جدیدترین شرایط فروش اینرودز شامل فروش فوری اینرودز، فروش نقدی اینرودز و همچنین پیش فروش اینرودز را در مقاله شرایط فروش اینرودز مطالعه کنید.

 

آرشیو
 • 02 مرداد 1401 نمایندگان منتخب در طرح تابستان 1401
  PDF
 • 02 مرداد 1401 قیمت قطعات در طرح تابستان 1401
  PDF
 • 17 بهمن 1400 نمایندگان طرح استقبال از بهار 1401
  PDF
 • 17 بهمن 1400 قیمت قطعات در طرح استقبال از بهار 1400
  PDF
 • 26 آبان 1400 قیمت قطعات خودرو در طرح پاییز 1400
  PDF

نویسنده : مرتضی برجسته

عکاس : سرویس ادواری محصولات بهمن موتور

منبع : bahman.ir

برای اطلاع از شرایط فروش، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین شرایط فروش پس از اعلام خودروسازها، از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید