سرویس ادواری خودروهای بهمن موتور

تیر 1400: به مناسبت فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر، شرکت بهمن موتور طرح بازدید محصولاتش را در قالب «جشنواره عید تا عید» و با تخفیفات ویژه آغاز می‌کند. آقای توکلی (مدیر فروش و خدمات گروه بهمن) با اعلام این خبر، گفته که این طرح بازدید مختص دارندگان هاوال، مزدا 2 و مزدا 3، بسترن B30 و خانواده بسترن B50، پیکاپ کاپرا، وانت مزدا و همچنین وانت کاراست. 

»» لیست نمایندگان طرح عید تا عید (PDF) ««

»» لیست قیمت قطعات طرح عید تا عید (PDF) ««

جشنواره عید تا عید، از روز پنج‌شنبه 31 تیرماه شروع می‌شود و در روز یکشنبه 10 مردادماه 1400 نیز به پایان می‌رسد. خدماتی که در این طرح به مشتریان ارائه می‌شود، عبارتند از:

 • بازدید فصلی رایگان.
 • 15% تخفیف برای روانکارها و قطعات مصرفی.
 • 25% تخفیف برای قطعات یدکی غیرمصرفی.
 • 50% تخفیف برای اجرت سرویس ادواری.

مشتریان بهمن موتور برای استفاده از این طرح بازدید، می‌توانند به 78 نمایندگی منتخب این شرکت، در سراسر کشور مراجعه کنند. البته ساکنیان استان‌های تهران و البرز نیازی به مراجعه حضوری ندارند و می‌توانند با درخواست «سرویس در محل» از خدمات ویژه این طرح، بهره ببرند.

گارانتی دیگنیتی و فیدلیتی چقدر است؟

تیر 1400: شرکت بهمن موتور، بعد از عرضه محصولات جدیدش، یعنی کراس‌اورهای دیگنیتی پرایم و فیدلیتی پرایم، نحوه گارانتی و سرویس این خودروها را بصورت زیر اعلام کرده است:

نوع خدمت دیگنیتی فیدلیتی
مدت گارانتی 3 سال یا 100 هزارکیلومتر 5 سال یا 150 هزارکیلومتر
سرویس رایگان 1 سال یا 20 هزارکیلومتر 1 سال یا 20 هزارکیلومتر
بسته ویژه تمدید گارانتی برای 2 سال ندارد
امداد خودرو حمل رایگان تا تعمیرگاه حمل رایگان تا تعمیرگاه

*اطلاعات جدول فوق، در تاریخ 20 تیرماه 1400 منتشر شده است.
*حمل رایگان در صورت نیاز به امدادرسانی و تا نزدیکترین تعمیرگاه مجاز است.

بهمن موتور؛ دومین شرکت برتر سال 1399

فروردین 1400: بهمن موتور خبر داده که این شرکت به همراه دو زیرمجموعه دیگرش، یعنی بهمن دیزل و سیبا موتور، موفق به کسب نتایج عالی در ارزیابی خدمات پس از فروش در سال 99 شده‌اند.

براساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت (ISQI) شرکت بهمن موتور در گروه خودروهای سواری، توانسته دومین رتبه برتر خدمات پس از فروش در سال 99 را به خود اختصاص دهد. ضمن اینکه در گروه خودروهای تجاری، شرکت بهمن دیزل در رتبه اول و شرکت سیبا موتور در رتبه سوم ایستاده‌اند.

نمایندگی‌های فعال در نوروز 1400

شرکت بهمن موتور خبر داده که در ایان نوروز 1400 نیز همچون سال‌های گذشته، طرح امداد نوروزی را اجرا می‌کند اما بدلیل محدودیت‌های تردد خودروها، امداد نوروزی فقط برای سفرهای ضروری خواهد بود.

آقای میرمنصف (معاون فروش و خدمات پس از فروش بهمن موتور) گفته که طرح امداد نوروزی بهمن موتور از تاریخ 28 اسفندماه 99 شروع شده و تا 14 فروردین‌ماه 1400 نیز ادامه خواهد داشت. برای این منظور، 73 نمایندگی منتخب بهمن موتور در 28 استان کشور، از ساعت 8 صبح لغایت 6 عصر، آماده خدمات‌دهی به انواع محصولات شرکت بهمن موتور هستند.

»» لیست نمایندگی فعال در ایام نوروز 1400 ««

ضمن اینکه امداد جاده‌ای بهمن موتور نیز بصورت شبانه‌روزی، آماده امدادرسانی به خودروهای مشتریان است و در صورت نیاز، مشتریان می‌توانند با تماس با شماره تلفن 02148027 درخواست امداد خودرو را ثبت کنند.

آقای میرمنصف همچنین گفته که بدلیل کاهش سفرهای غیرضروری، بخشی از ناوگان امدادی مستقر در جاده‌ها، به مراکز شهرها منتقل شده و بخشی دیگر نیز به ارائه خدمات سرویس در محل مشتریان بهمن موتور می‌پردازند که با استفاده از اپلیکیشن بهمن موتور، می‌‌توان از این نوع خدمات، بهره‌مند شد.

بازدید نوروزی خودروهای بهمن موتور

طرح بازدید فصلی خودروهای بهمن موتور تحت عنوان «استقبال از بهار» به همراه تخفیف‌های ویژه، از تاریخ 18 بهمن‌ماه شروع شده و تا 5 اسفندماه 99 نیز ادامه خواهد داشت. طبق اطلاعیه بهمن موتور، مشتریان در این طرح می‌توانند از 50% تخفیف در اجرت سرویس‌های ادواری و همچنین 20% تخفیف برای قطعات و روانکارها استفاده کنند.

خدمات رایگان شامل عیب یابی با دستگاه دیاگ، اجرت تعویض فیلترها و روغن موتور (به استثناء روغن گیربکس و دیفرانسیل)، بازدید سطح سیالات (ضدیخ، روغن ترمز، روغن هیدرولیک، منبع آب شیشه شور)، وضعیت تایرها و صحت عملکرد قطعات ایمنی مانند لنت ها، پرف پاکن و نور چراغ ها خواهد بود.

مالکان خودروهای مزدا 3، مزدا2، هاوال H2، بسترن B30 و B50، وانت کاپرا، وانت مزدا و وانت مزدا کارا می‌توانند با مراجعه به 81 نمایندگی بهمن موتور، از خدمات رایگان و تخفیف‌های ویژه بهمن موتور در «طرح استقبال از بهار» استفاده کنند.

»» لیست نمایندگان منتخب طرح استقبال از بهار (PDF) ««

همچنین مشتریان بهمن موتور که ساکن تهران و البرز هستند، نیازی به مراجعه حضوری نداشته و می‌توانند با شماره‌گیری تلفن 02148027 یا با استفاده از اپلیکیشن بهمن موتور، از خدمات «سرویس در محل» استفاده کنند.

بازدید زمستانی خودروهای بهمن موتور

بازدید ویژه زمستان خودروهای بهمن موتور تحت عنوان «طرح هوای پاک» از روز شنبه 20 دی 99 شروع شده و تا روز سه‌شنبه 30 دی نیز ادامه خواهد داشت. آقای میرمنصف، معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن، گفته که یکی از اهداف برگزاری «طرح هوای پاک» اجرای اقدامات پیشگیرانه برای کاهش آلودگی هوای شهرهاست.

در طرح هوای پاک، مالکان انواع محصولات بهمن موتور شامل خودروهای مزدا 3، مزدا 2، بسترن B50، بسترن B30، هاوال H2، پیکاپ کاپرا و وانت کارا می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های منتخب بهمن موتور ویژه طرح هوای پاک، از تخفیف 20 درصدی در فیلترها، روانکارها و ... به همراه تخفیف 50 درصدی در اجرت سرویس‌های ادواری بهره‌مند شوند.

»» لیست نمایندگان منتخب طرح هوای پاک (PDF) ««

همچنین در طرح هوای پاک، کلیه خدمات مرتبط با بازدید سطح سیالات (ضدیخ، روغن ترمز، روغن هیدرولیک، منبع آب شیشه‌شور)، بازدید وضعیت لاستیک، صحت عملکرد قطعات ایمنی (مانند لنت‌، برف پاک‌کن، نور چراغ)، عیب‌یابی با دستگاه دیاگ، اجرت تعویض فیلترها و روانکارها (به استثنای روغن گیربکس و دیفرانسیل) و انجام تست گازهای آلاینده، به صورت «رایگان» برای خودروهای شامل این طرح، انجام می‌شود.

»» قیمت قطعات مزدا - ویژه طرح هوای پاک (PDF) ««

البته مالکان محصولات بهمن موتور که ساکن تهران و البرز هستند، توجه داشته باشند که نیازی به مراجعه حضوری ندارند چراکه با خدمات سیار موبایل سرویس، می‌توانند خدمات طرح هوای پاک را در محل، دریافت کنند. برای این کار کافی است از طریق اپلیکیشن بهمن موتور، خدمات طرح هوای پاک را انتخاب کنند یا اینکه با مرکز امور مشتریان گروه بهمن به شماره 02148027 تماس بگیرند.

بازدید پاییزی خودروهای بهمن موتور

با اعلام بهمن موتور، طرح بازدید پاییزی این شرکت با تخفیفات ویژه، از روز شنبه 12 مهرماه 99 آغاز شده و تا 16 آبان ماه 99 نیز ادامه خواهد داشت. خدمات ارائه شده در این طرح را می‌توان بصورت زیر خلاصه کرد:

 • بازدید رایگان سطح سیالات (ضدیخ، روغن ترمز و هیدرولیک و ...)
 • بازدید رایگان وضعیت تایرها
 • بازدید رایگان عملکرد قطعات ایمنی (لنت، برف پاک‌کن و ...)
 • عیب‌یابی با دستگاه دیاگ بدون پرداخت اجرت
 • تعویض فیلتر و روانکارها بدون پرداخت اجرت

در این طرح که مختص مالکان خودروهای هاوال H2، هاوال H9، وانت کاپرا و کارا و همچنین مزدا 3 است، بهمن موتور 20% تخفیف در قیمت فیلترها و روانکارها و همچنین 50% تخفیف برای اجرت سرویس‌های دوره‌ای برای مشتریانش درنظرگرفته است.

طرح بازدیدی بهمن موتور، فقط در 82 نمایندگی منتخب این شرکت قابل اجراست که فهرست آنها را در لیست زیر مشاهده می‌کنید:

»» لیست نمایندگان منتخب برای طرح بازدید پاییزی (PDF) ««

همچنین مشتریان تهران و البرز می‌توانند از خدمات سرویس در محل استفاده کنند و نیازی به مراجعه حضوری ندارند. این مشتریان کافی است با شماره تلفن 48041 تماس بگیرند یا از طریق اپلیکیشن بهمن موتور، برای ثبت درخواست بازدید خودروی‌شان اقدام کنند.

لیست نمایندگی بهمن خودرو

جهت اطلاع از آدرس و شماره تلفن نمایندگی‌های مجاز بهمن موتور، بهمن دیزل و سیبا موتور، به لینک زیر مراجعه کنید:

»» فهرست نمایندگان گروه بهمن

نوبتدهی اینترنتی بهمن خودرو

جهت دریافت نوبت اینترنتی برای دریافت خدمات فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن، به لینک‌های زیر مراجعه کنید:

»» سامانه نوبتدهی اینترنتی بهمن موتور

»» سامانه نوبتدهی اینترنتی بهمن دیزل

»» سامانه نوبتدهی اینترنتی سیبا موتور

سرویس ادواری بسترن B30

شرایط تعمیرو نگهداری خودرو بسترن B30 بهمن موتور به همراه جدول سرویس ادواری بسترن B30 به همراه زمان توصیه شده بهمن موتور برای بازدید خودرو، تعویض فیلتر، تعویض روغن و سایر لوازم مصرفی را از لینک زیر، دریافت کنید:

»» راهنمای سرویس ادواری بسترن B30 بهمن (PDF) ««

*اطلاعات کامل‌تر درباره این خودرو را در دفترچه راهنمای مشتری مطالعه کنید.


قیمت بهمن موتور

برای اطلاع از جدیدترین قیمت انواع محصولات بهمن موتور شامل مزدا، هاوال و بسترن و همچنین جهت مشاهده قیمت روز خودروها در بازار، لینک‌های زیر را مشاهده کنید:

»» قیمت روز خودرو

»» قیمت روز محصولات بهمن موتور

فروش بهمن موتور

جهت اطلاع از آخرین شرایط فروش نقدی بهمن موتور و پیش‌فروش بهمن موتور و همچنین جهت دیدن به‌روزترین آگهی‌های محصولات بهمن موتور، لینک‌های زیر را مشاهده کنید:

»» آخرین شرایط فروش بهمن موتور

»» خرید و فروش محصولات بهمن موتور

قیمت لوازم یدکی بهمن موتور

جهت اطلاع از قیمت مصوب بهمن موتور برای لوازم یدکی مزدا 3 و لوازم یدکی بسترن B30 لینک زیر را مشاهده کنید:

»» قیمت لوازم یدکی مزدا 3

»» قیمت لوازم یدکی بسترن B30

دفترچه راهنمای بهمن موتور

برای دانلود دفترچه راهنمای خودروهای مزدا، هاوال، بسترن و سایر محصولات بهمن موتور (به زبان فارسی)، لینک زیر را مشاهده کنید:

»» دانلود دفترچه راهنمای خودرو

تست خودروهای بهمن موتور

برای مطالعه تست و بررسی انواع محصولات بهمن موتور، لینک زیر را مشاهده کنید:

»» بررسی خودروهای بهمن موتور

آرشیو
 • 26 تیر 1400 لیست قیمت قطعات طرح عید تا عید
  PDF
 • 26 تیر 1400 نمایندگان طرح عید تا عید 1400
  PDF
 • 20 اسفند 1399 نمایندگان فعال در ایام نوروز 1400
  PDF
 • 16 بهمن 1399 نمایندگان طرح استقبال از بهار 1400
  PDF
 • 09 بهمن 1399 سرویس ادواری بسترن B30
  PDF

نویسنده : مرتضی برجسته

عکاس : سرویس ادواری محصولات بهمن موتور

منبع : bahman.ir