شرایط فروش کرمان موتور و ثبت نام کرمان خودرو (شهریور 1402)

 • شرايط فروش کرمان موتور

فراخوان جدید برای متقاضیان سامانه یکپارچه

شرایط فروش کرمان موتور و ثبت نام کرمان خودرو (شهریور 1402)

27 شهریور 1402 10:56

فروش یکپارچه کرمان موتور: 26 شهریور 1402

مرحله جدید فراخوان کرمان موتور ویژه ثبت نام از متقاضیان محصولات این شرکت که در سامانه یکپارچه فروش خودروهای داخلی، نام‌نویسی کرده بودند، از روز یکشنبه مورخ 26 شهریورماه 1402 آغاز شده و تا روز پنجشنبه مورخ 30 شهریورماه 1402 یا تا زمان تکمیل ظرفیت فروش خودروها ادامه دارد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

. شرایط فروش یکپارچه کرمان موتور (PDF)

فراخوان ثبت نام کرمان موتور: 6 شهریور 1402

فراخوان جدید برای فروش نقدی و اقساطی محصولات کرمان موتور، صرفا ویژه منتخبین مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو که خودرویی به آنها اختصاص نیافته است، اعلام شد. ثبت نام اینترنتی کرمان موتور، از روز دوشنبه مورخ 1402/06/06 آغاز شده و تا روز جمعه مورخ 1402/06/10 نیز ادامه دارد.

در این طرح، بغیر از پیکاپ T8، سایر محصولات KMC و JAC قابل خریداری هستند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان فروش کرمان موتور: 26 مرداد 1402

طرح فروش نقدی و اقساطی محصولات کرمان موتور، ویژه منتخبین مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو، اعلام گردید. در این طرح که از روز پنجشنبه مورخ 26 مردادماه آغاز شده و تا روز دوشنبه مورخ 30 مردادماه نیز ادامه دارد، متقاضیان واجد شرایط می‌توانند، طرح فروش نقدی کرمان موتور یا طرح فروش اقساطی کرمان موتور را انتخاب نمایند که در صورت انتخاب طرح اقساطی، بازپرداخت اقساط در موعد 18 ماهه و 24 ماهه و 30 ماهه است.

فروش اقساطی کرمان موتور: 14 مرداد 1402

با اعلام شرکت کرمان موتور، طرح فروش محصولات این شرکت ویژه جاماندگان مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو، از روز شنبه مورخ 14 مردادماه 1402 آغاز می‌شود. در این طرح، مشتریان امکان خرید اقساطی محصولات کرمان موتور شامل انواع مدل‌های JAC و KMC را با بازپرداخت 18 و 24 و 30 ماهه دارند. 

براساس بخشنامه فروش اقساطی کرمان موتور، پرداخت اقساط بصورت هر 3 ماه یکبار بوده و موعد سررسید اولین چک نیز در تاریخ 15 بهمن 1402 است. همچنین سند خودروها تا پایان اقساط، در رهن شرکت کرمان موتور باقی می‌ماند.

  فراخوان کرمان موتور: 7 مرداد 1402

  براساس اطلاعیه شرکت کرمان موتور، طرح فروش نقدی و اقساطی محصولات این شرکت، ویژه منتخبین مرحله دوم سامانه فروش یکپارچه خودرو، از روز شنبه مورخ 7 مردادماه آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه می‌یابد. ثبت نام کرمان موتور تا زمان تکمیل ظرفیت فروش خودروها بوده و در غیر اینصورت، در روز شنبه مورخ 14 مردادماه 1402 به پایان می‌رسد:

  زمان بندی ثبت نام محصولات کرمان موتور

  شرکت کرمان موتور، با انتشار اطلاعیه‌ای خبر داده است که متقاضیان محصولات این شرکت، که در نوبت دوم سامانه یکپارچه خودرو پذیرفته شده‌اند و محصولات کرمان موتور را به عنوان اولویت نخست خود انتخاب کرده‌اند، می‌توانند از روز یکشنبه مورخ 1402/04/18 و مطابق جدول زمان‌بندی زیر، با مراجعه به سایت customer.kermanmotor.ir نسبت به پرداخت وجه و تکمیل ثبت نام کرمان موتور، مبادرت ورزند.

  زمان بندی ثبت نام کرمان موتور
  موعد تحویل زمان تکمیل وجه
  پاییز 1402 تا پایان روز 23 تیرماه 1402
  زمستان 1402 تا پایان روز 28 تیرماه 1402
  سال 1403 تا پایان روز 29 تیرماه 1402

  گفتنی است قیمت جدید خودروهای مونتاژی رکمان موتور، براساس مصوبه 584 شورای رقابت خودرو که در تاریخ 17 تیرماه 1402 ابلاغ شده است، محاسبه شده و از مشتریان دریافت می‌گردد.

  قیمت جدید کرمان موتور - تیرماه 1402
  مدل قیمت پایه قیمت نهایی
  JAC J4 685,193,325 765,890,000
  JAC S3 804,561,930 910,450,000
  JAC S5 1,103,612,479 1,246,890,000
  KMC J7 1,124,721,500 1,281,880,000
  KMC K7 1,382,912,632 1,602,590,000

  *قیمت‌ها برحسب تومان است.

  کسب عنوان واحد برتر در صنایع خودرو 1401

  تیر 1402: شرکت کرمان موتور با اشتغال زایی بیش از 5000 نفر، از طرف ستاد گرامیداشت دهه تولید و تجارت با استناد و ارزیابی عملکرد در سال 1401، به عنوان واحد برتر تولیدی در گروه صنایع خودرو انتخاب شد.

  کرمان موتور، واحد برتر سال 1401

  سامان فیروزی، مدیرعامل شرکت کرمان موتور، به نمایندگی از این مجموعه با حضور در جایگاه ویژه مراسم، لوح یادبود و تندیس تولیدکننده برتر ملی را از دست وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت کرد.

  رکورد تولید روزانه کرمان موتور شکست

  تیر 1402: شرکت کرمان موتور در تاریخ سوم تیرماه توانست با تولید روزانه 247 دستگاه از انواع محصولات، رکورد بی سابقه ای را در حجم تولید ثبت کند.

  با تلاش همه جانبه کارکنان شرکت در راستای افزایش تولید و ارتقا کیفیت محصولات و با گسترش همکاری با قطعه سازان داخلی و بهبود عملکرد زنجیره تامین در تغذیه خطوط تولید، این شرکت توانست افزایش 43% را نسبت به متوسط تولید روزانه فصل بهار 1402 محقق و ثبت کند.  بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته این روند تولید تا پایان سال 1402 ادامه خواهد داشت.

  تا پیش از این بالاترین آمار تولید برای خرداد 1394 با رکورد روزانه 225 دستگاه و پس از آن تیرماه 1396 با تولید روزانه  217 دستگاه در روز ثبت گردیده بود. شرکت کرمان موتور پیشتر از فراهم کردن زیرساخت ها برای افزایش تولید در سال 1402 خبر داده بود که شکسته شدن رکورد تولید روزانه در این شرکت در نتیجه همین سیاست ها صورت گرفته است.

  آغاز صادرات جک J4 به کشور عراق

  تیر 1402: شرکت کرمان موتور، صادرات محصولات تولیدی خود را به کشور عراق آغاز کرده است. جک J4 خودرو صادراتی کرمان موتور بوده و اولین محموله صادراتی این خودرو هفته گذشته به مقصد شهر بغداد ارسال شد.

  سامان فیروزی، مدیرعامل کرمان موتور،  در این مورد توضیح داد کشور عراق، مقصد اول کرمان موتور برای صادرات و کشورهای روسیه، کشورهای مستقل مشترک المنافع و شمال آفریقا مقصدهای بعدی خواهند بود. خودروی J4 نخستین خودرویی است که از محصولات شرکت کرمان موتور به عراق صادر می‌شود. در سال جاری چهار هزار دستگاه شامل عمدتا محصول J4 به همراه سایر خودروها به کشورهای مختلف صادر خواهد شد. خودروی J4 با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و با رعایت استانداردهای کیفیت و ایمنی بالا، طراحی و تولید شده است و به ‌راحتی می‌تواند نیازهای مشتریان کشورهای منطقه را برآورده کند.

  وی با اشاره به برنامه تولید اولین خودرو ملی بخش خصوصی در آینده‌ نزدیک توسط شرکت کرمان موتور، اعلام کرد برنامه ریزی برای صادرات این خودرو از اولویت‌های کرمان موتور است و پس از عراق، صادرات خودرو به سه مقصد صادراتی دیگر در منطقه طی ماه های آینده عملیاتی خواهد شد. کرمان موتور قصد دارد با بهره‌گیری از توانمندی‌های داخلی، برنامه‌های صادراتی خود را گسترش داده و با ارائه محصولات باکیفیت در بازارهای جهانی حضور یابد و از این طریق، به توسعه صنعت خودرو در کشور کمک کند.

  مدیرعامل کرمان موتور گفت سرمایه‌گذاری قابل‌توجه برای ارتقای کیفیت خودروهای تولیدی و تطبیق با استانداردهای بین‌المللی در راستای تحقق اهداف عالیه این مجموعه در افق ۱۴۰۵ و رشد شرکت بوده و پلتفرم خودروی J4 متعلق به شرکت کرمان موتور است و هم اکنون با 70 درصد داخلی سازی و با همکاری با 120 قطعه ساز تراز اول داخلی به تولید می‌رسد. رویکرد شرکت کرمان موتور، خلق برند ملی خودرو در بازارهای بین‌المللی، کسب سهم بازار بیشتر برای خودرو ایرانی در بازار جهانی، ارزآوری به کشور و افزایش نرخ رشد ایجاد اشتغال است. تلاش برای نزدیک شدن به استانداردهای جهانی و ارائه محصولات باکیفیت و قابل‌ رقابت با دیگر کشورها، امری حیاتی است که می‌تواند به توسعه صادرات خودرو کمک کند. برای این منظور، شرکت‌های خودروسازی باید به پیشرفت فناوری، بهبود فرآیندها، دستیابی به استانداردهای روز دنیا و تحقیق و توسعه تمرکز کنند.

  آغاز صادرات جک J4 به کشور عراق

  وی درباره اهداف و برنامه‌های آتی شرکت در زمینه صادرات خودرو نیز گفت اهداف آینده شرکت کرمان موتور در زمینه صادرات خودروها شامل افزایش حجم صادرات به کشورهای جدید و توسعه بازارهای صادراتی، افزایش توان رقابتی خودروهای تولیدی ایرانی، بهبود کیفیت و تکنولوژی خودروهای تولیدی و افزایش توان تولید است.

  آقای فیروزی تاکید کرد در زمینه صادرات خودروهای ایرانی، شرکت کرمان موتور به دنبال ایجاد روابط تجاری بلندمدت با شرکت‌های بین‌المللی و توسعه همکاری‌های فنی و تکنولوژیک با آن‌ها است.

  صادرات خودرو توسط شرکت کرمان موتور را باید یک دستاورد قابل توجه برای بخش خصوصی صنعت خودروسازی ایران تلقی کرد؛ زیرا به رغم وجود رقابت شدید با برندهای خارجی و تحریم های اقتصادی، این امر با همیاری و پشتکار شبانه روزی در این مجموعه و به پشتوانه توانمندی های صنعت قطعه سازی کشور به ثمر رسیده است.

  ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مرحله دوم سامانه یکپارچه

  تیر 1402: شرکت کرمان با انتشار اطلاعیه‌ای، از تعویق شروع ثبت نام از برندگان مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو خبر داد. در اطلاعیه جدید کرمان موتور، چنین آمده است:

  «احتراماً به استحضار مشتریان محصولات کرمان موتور میرساند به دلیل تأخیر پیش آمده در ارائه اطلاعات نهایی مشتریان و تمهیدات اتخاذ شده جهت آماده سازی زیرساخت های فنی، فرآیند ثبت نام، تکمیل پروفایل شخصی، پرداخت وجه و تکمیل مدارک کلیه متقاضیان، از روز شنبه مورخ 1402/04/10 از ساعت 8:00 صبح، در وب سایت customer.kermanmotor.ir آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. سایر موارد مربوط به ثبت نام متقاضیان، از جمله مبالغ پیش پرداخت، متعاقباً اطلاع رسانی خواهد گردید».

  واکنش کرمان موتور به قیمتگذاری شورا رقابت

  اردیبهشت 1402: شرکت کرمان موتور طی اطلاعیه‌ای که در تاریخ 31 اردیبهشت‌ماه منتشر کرده، توضیحاتی درباره نحوه فروش و همچنین نحوه قیمتگذاری محصولاتش را ارائه کرده است. در متن این اطلاعیه، چنین آمده است:

  «با توجه به انتشار مطالب خلاف واقع در خصوص نحوه فروش محصولات شرکت کرمان موتور، علی الخصوص قیمت‌های اعلامی شورای رقابت در برخی از رسانه‌ها در طی چند روز اخیر، بر خود لازم می‌دانیم به جهت تنویر افکار عمومی و اذهان مشتریان عزیز توجه شما را به نکات ذیل جلب نماییم:

  1. بر اساس مطالب منتشر شده در رسانه،ها شورای رقابت در جلسه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ برای چهار مدل از محصولات سواری این شرکت قیمت‌هایی را تعیین نموده است که مبنای محاسباتی آنها با واقعیت‌های امروز کشور مغایرت کامل دارد. یکی از مهمترین مغایرت‌ها براساس اعلام صریح اعضای محترم شورا در جلسه روز شنبه ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ اعمال نرخ ارز ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومانی برای محاسبه قیمت‌ها بوده که اصولاً بیش از چهار ماه است براساس سیاست‌های بانک مرکزی این نرخ ارز برای واردات خودروسازان اعمال نمی‌گردد و شرکت‌های خودروسازی می‌بایست ارز واردات قطعات منفصله خودرو را از بازار متشکل ارزی با نرخ مابین ۴۰ الی ۴۵ هزار تومان تأمین نمایند. لذا بدیهی است که محاسبات قیمت‌ها می‌بایست براساس نرخ جاری اصلاح گردد.

  2. پس از تاریخ اعلام نرخ‌های مذکور در رسانه‌ها به نقل از شورای رقابت، این شرکت هیچگونه اعلام فروش و یا ثبت نامی برای این چهار مدل خودرو نداشته است و تصویر ایجاد شده مبنی بر فروش محصولات شرکت کرمان موتور براساس قیمت اختیاری یا هر قیمت دیگری کاملاً خلاف واقع است.

  3. در صورت ادامه اصرار شورای رقابت بر قیمت‌های اعلامی که بر مبنای مفروضات اشتباه می‌باشد، این چهار محصول از چرخه تولید شرکت کرمان موتور حذف خواهند شد زیرا براساس منطق اقتصادی، تولید و فروش با زیان امکان پذیر نمی‌باشد.

  4. دستورالعمل شورای رقابت صرفاً برای خودروهای سواری بوده و وانت و خودروهای تجاری دیگر را شامل نمی‌شود. لذا فروش خودروهای تجاری و وانت در اختیار شرکت‌های خودروساز می‌باشد.»

  آغاز فروش فوق‌العاده کرمان موتور

  اردیبهشت 1402: سامان فیروزی، مدیرعامل شرکت کرمان موتور، از آغاز فروش ویژه محصولات این شرکت از تاریخ 11 اردیبهشت در سراسر کشور خبر داد.

  وی با اشاره به پایان فرصت تکمیل وجه واجدین شرایط پذیرفته شده در سامانه یکپارچه خودرو در 10 اردیبهشت گفت در راستای سیاست‌های وزات صمت مبنی بر تنظیم بازار و در چارچوب ضوابط شورای رقابت  طرح فروش کرمان موتور شامل عرضه مازاد خودروهای سامانه یکپارچه که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه آن‌ها اقدام نکرده بودند از سوی این شرکت آغاز می‌شود.

  وی توضیح داد در طرح جدید فروش این شرکت که از روز دوشنبه 11 اردیبهشت آغاز می‌شود، تمامی محصولات شامل خودروهای جی 4، اس 3، اس 5 و جی 7 و خودروی پیکاب تی 8 براساس قیمت‌های مصوب کارخانه به فروش می‌رسد.

  آقای فیروزی با اشاره به هدف گذاری عرضه 100 هزار دستگاه انواع خودرو به بازار در سال 1402، گفت در همین راستا فروش ماهیانه 10 هزار خودرو در دستور کار سازمان فروش و شبکه نمایندگی‌های این کرمان موتور قراردارد و هر ماه طبق یک  برنامه دقیق شرایط و نحوه عرضه محصولات از طریق کانال های رسمی شرکت به اطلاع مشتریان می رسد.

  وی معتقد است که با تداوم عرضه محصولات شرکت کرمان موتور به صورت منظم و گسترده، آرامش بازار تضمین و رضایت مصرف کنندگان واقعی و متقاضی خودرو تأمین خواهد شد. 

  قیمت محصولات کرمان موتور در بهار 1402

  قیمت مصوب محصولات شرکت کرمان موتور برای ثبت نام و پرداخت وجه پذیرفته شدگان سامانه یکپارچه اعلام شد. هم‌زمان با اعلام اسامی پذیرفته شدگان سامانه فروش یکپارچه خودرو، قیمت مصوب محصولات کرمان موتور در تاریخ 28 فروردین‌ماه 1402 اعلام شد.

  بر این اساس تمامی منتخبین طرح یکپارچه فروش خودرو، که برای محصولات کرمان موتور ثبت‌نام کرده‌اند و کد ملی آن‌ها در سامانه ثبت‌ شده است، باید بر اساس قیمت‌های جدید این شرکت، از روز سه‌شنبه 29 فروردین‌ماه 1402 لغایت روز یکشنبه 10 اردیبهشت‌ماه 1402، به صورت آنلاین اقدام به ثبت‌نام و پرداخت نقدی کل وجه خودرو نمایند. لازم به ذکر است عدم ثبت نام در موعد مقرر به منزله انصراف بوده و ظرفیت به سایر مشتریان تخصیص خواهد یافت. گفتنی است فهرست قیمت مصوب محصولات کرمان موتور به شرح ذیل است:

  زمان قیمت قدیم قیمت جدید
  جک J4 585 میلیون 785 میلیون
  جک S3 730 میلیون 955 میلیون
  جک S5 جدید 1 میلیاردو 95 میلیون 1 میلیاردو 545 میلیون
  کی‌ام‌سی T8 1 میلیاردو 85 میلیون 1 میلیاردو 650 میلیون
  کی‌ام‌سی J7 1 میلیاردو 385 میلیون 1 میلیاردو 750 میلیون

  *در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

  زمان تحویل خودروهای متقاضیان سامانه یکپارچه

  فروردین 1402: سامان فیروزی، مدیرعامل شرکت کرمان موتور، اعلام کرد که کلیه خودروهای این شرکت در طرح اخیر سامانه یکپارچه، از خرداد لغایت شهریورماه، حداکثر طی ۹۰ روز کاری تحویل می گردد.

  وی افزود در طرح فروش محصولات کرمان موتور در سامانه یکپارچه، افراد حائز شرایط دریافت خودرو به شرکت معرفی شده‌اند. درخواست‌ها برای محصولات جک j4، جک S3، جک S5و کی‌ام‌سی T8 است و از 29 فرودین با بازگشایی سایت فروش شرکت، تمامی افراد حائز شرایط معرفی شده، می توانند براساس قیمت مصوب شرکت نسبت به تکمیل پرونده خود اقدام نمایند. تمامی خودروهای ثبت نام شده طی 90 روز کاری تحویل متقاضیان خواهند شد.

  فیروزی همچنین تاکید کرد برای تکمیل پرونده، بارگذاری مدارک هویتی در سایت فروش شرکت لازم است و کلیه الزامات و مراحل در وبسایت و کانال‌های رسمی شرکت اطلاع رسانی خواهد شد.

  فروش محصولات کرمان موتور با مدل 1402

  شرکت کرمان موتور، از روز شنبه 10 دی‌ماه 1401، فروش JAC با مدل 1402 و همچنین فروش KMC با مدل 1402 را آغاز کرده است. در طرح ثبت نام کرمان موتور که حداکثر تا روز پنجشنبه 15 دی‌ماه 1401 (یا تا زمان تکمیل ظرفیت فروش خودروها) ادامه دارد، متقاضیان این امکان را دارند تا در فروش نقدی کرمان موتور یا در طرح فروش اقساطی کرمان موتور شرکت کنند.

  شرایط فروش اقساطی کی ام سی - دی‌ 1401
  مدل کی ام سی T8 کی ام سی J7
  قیمت قطعی 1 میلیاردو 85 میلیون 1 میلیاردو 385 میلیون
  مراحل پرداخت 18 ماهه 30 ماهه 2 مرحله
  زمان ثبت نام 650 میلیون 700 میلیون 1 میلیارد
  تعداد چک 6 چک 3 ماهه 10 چک 3 ماهه 1 چک 6 ماهه
  مبلغ هر چک 96.2 میلیون 58.7 میلیون 409.8 میلیون

  *قیمت‌ها برحسب تومان است.

  شرایط فروش اقساطی جک - دی‌ 1401
  مدل جک جی 4 جک اس 5
  قیمت قطعی 585 میلیون 1 میلیاردو 95 میلیون
  نوع فروش اقساط اقساط اقساط اقساط
  مراحل پرداخت 18 ماهه 24 ماهه 18 ماهه 30 ماهه
  زمان ثبت نام 300 میلیون 350 میلیون 650 میلیون 700 میلیون
  تعداد چک 6 چک 8 چک 6 چک 10 چک
  مبلغ هر چک 53.7 میلیون 35.2 میلیون 88.8 میلیون 50.7 میلیون

  *قیمت‌ها برحسب تومان است.

  توجه داشته باشید که در طرح فروش اقساطی کرمان موتور، سند خودروها در رهن شرکت است. همچنین موعد تحویل خودروها 90 روزه خواهد بود و به همین دلیل نیز تمامی خودروها، با مدل 1402 به خریداران تحویل می‌گردد. 


  قیمت کرمان موتور در سال 1402

  در جدول زیر، تغییرات قیمت کرمان موتور در سال 1402 را برای انواع محصولات این شرکت، مشاهده می‌کنید:

  زمان فروردین تیر
  جک J4 785 765.8
  جک S3 955 910.4
  جک S5 1,545 1,246.8
   
  کی‌ام‌سی T8 1,650 -
  کی‌ام‌سی K7 1,850 1,602.5
  کی‌ام‌سی J7 1,750 1,281.8

  *در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

  قیمت کرمان موتور در سال 1401

  در جدول زیر، تغییرات قیمت کرمان موتور در سال 1401 را برای انواع محصولات این شرکت، مشاهده می‌کنید:

  زمان اردیبهشت تیر شهریور مهر آذر دی
  جک J4 465 495 520 ثابت 530 ثابت
  جک S3 - - 675 ثابت ثابت ثابت
  جک S5 جدید 935 985 ثابت ثابت 999 ثابت
   
  کی‌ام‌سی T8 917 967 ثابت ثابت 985 1,085
  کی‌ام‌سی K7 - - - 1,345 ثابت 1,485
  کی‌ام‌سی J7 - - 1,265 ثابت ثابت 1,385
   
  لیفان X70 - - 799 - - -

  *در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب تومان است.

  قیمت کرمان موتور در سال 1400

  در جدول زیر، تغییرات قیمت کرمان موتور در سال 1400 را برای انواع محصولات این شرکت، مشاهده می‌کنید:

  زمان اردیبهشت تیر مهر بهمن
  جک J4 - 339 ثابت ثابت
  جک S3 509 ثابت 528 ثابت
  جک S5 جدید - 749 779 820
   
  کی‌ام‌سی T8 - 769 869 ثابت
  کی‌ام‌سی K7 - 950 1,079 1,180
   
  لیفان X70 - - 639 689

  *در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب تومان است.


  اخبار شرکت کرمان موتور

  برای اطلاع از آخرین اخبار شرکت کرمان موتور، شامل طرح پیش فروش خودروهای کرمان موتور، طرح فروش فوری کرمان موتور و طرح فروش اقساطی محصولات کرمان خودرو، مطالب منتخب زیر را مطالعه کنید:

  همچنین در مقاله سرویس ادواری کرمان موتور می‌توانید آخرین اخبار سرویس محصولات کرمان موتور، شرایط جدید گارانتی کرمان موتور و جدیدترین اخبار خدمات پس از فروش شرکت کرمان موتور را مشاهده کنید. البته اگر شما هم یکی از مالکان محصولات شرکت کرمان خودرو هستید، احتمالا خواندن مقالات زیر نیز برای‌تان مفید خواهد بود:

  آرشیو

  فروش یکپارچه کرمان موتور

  27 شهریور 1402
  دانلود فایل PDF

  فروش نقدی و اقساطی کرمان موتور

  7 شهریور 1402
  دانلود فایل PDF

  فروش نقدی و اقساطی کرمان موتور

  28 مرداد 1402
  دانلود فایل PDF

  فروش اقساطی کرمان موتور

  11 مرداد 1402
  دانلود فایل PDF

  شرایط فروش کرمان موتور

  7 مرداد 1402
  دانلود فایل PDF
  دیدگاه کاربران
  زبل 1402/6/12
  کرمان موتور فقط با رقابت باید یکاری کنه شرکت های بزرگ اسباب بازی سازی ایرانخودرو و سایپا جمع کنن برن گله این قیمتهاشون رو یکمی کاهش بدن عالی میشه ولی بسوزه پدر سود زیاد طمع ک در مدیران هست
  پاسخ
  0
  0
  0
  ebrahim862.gh@gmail.cim 1402/5/30
  از مسئولین سایت خواهشمندم این مطلب رو از مدیران کرمان موتور و وزارت صمت پیگیری کنند، من ابراهیم غفاری در سامانه یکپارچه مرحله دوم شرکت کردم و خودرو انتخابی کی ام سی جی هفت بود، پیامک کرمان موتور برام ارسال شد تا ۲۶ مرداد می تونم تکمیل وجه کنم، صبح ۲۶ مرداد رفتم نمایندگی آقای جلالی در گرگان. خانمی مسئول فروش بود، فرمودند ظرفیت تکمیل شده، بایستی منتظر فراخوان جدید باشید، گفتم برام پیام آمده و فراخوان زدید تا ۳۱ مرداد. باز گفت نمیشه، همان روز پنج شنبه ۲۶ مرداد عصر متوجه شدم کرمان موتور فراخوان داده از ۲۶ تا ۳۰ مرداد. شنبه رفتم نمایندگی مجددا وارده سایت کرمان موتور شدند و گفتن برای شما دعوتنامه نیامده، ناراحت شدم گفتم ۲۶ مرداد آمدم گفتید ظرفیت تمام شده الان آمدم میگه دعوتنامه ندارید. چرا شرکت اینطور رفتار میکنه؟
  پاسخ
  0
  0
  0
  Morde 1402/5/8
  ما مصرف کنندگان به خاطر گران فروشی شرکت کرمان متور اردیبهشت۱۴۰۲ مجبوریم شکایت کنیم
  پاسخ
  0
  0
  0
  سد 1402/5/6
  سلام من ۸۰۰ میلیون نقدی پول دارم با ماهی ۳۰ میلیون درآمد آیا میتوانم kjm با این شرایط بگیرم
  پاسخ
  0
  0
  0