شرایط فروش کرمان موتور مرداد 1400

طرح فروش نقدی و اقساطی کی‌ام‌سی T8 دنده‌ای، از روز چهارشنبه 20 مردادماه در نمایندگی‌های کرمان موتور فعال می‌شود. در فروش جدید جک T8 موعد تحویل خودرو یکماهه اعلام شده است. قیمت تمام‌شده T8 در فروش نقدی معادل 850 میلیون تومان و در فروش اقساطی نیز معادل 900 میلیون تومان خواهد بود.

»» شرایط فروش کی‌ام‌سی - ویژه مرداد (PDF) ««

شرایط فروش کرمان موتور - مرداد 1400

شرکت کرمان موتور، جدیدترین شرایط فروش جک و کی‌ام‌سی را اعلام کرد. مشتریان این شرکت، امکان خریداری جک S3 با قیمت ثابت، کی‌ام‌سی T8 با قیمت ثابت و کی‌ام‌سی K7 را با قیمت جدید دارند.

»» شرایط فروش کرمان موتور - ویژه مرداد (PDF) ««

طبق بخشنامه فوق، قیمت خودروها قطعی بوده و زمان تحویل آنها نیز یکماهه است.

سایت فروش اینترنتی کرمان موتور

طبق اعلام شرکت کرمان موتور، تنها روش خریداری اینترنتی محصولات این شرکت، سایت فروش اینترنتی کرمان موتور به نشانی sales.kermanmotor.ir است.

قیمت جک در سال 1400

در جدول زیر، تغییرات قیمت نمایندگی کرمان موتور برای انواع محصولات جک را در سال 1400 مشاهده می‌کنید:

مدل J4 S3 S5 S5-new
فروردین - 499 - -
اردیبهشت - 509 - -
خرداد - ثابت 720 -
تیر 339 ثابت - 749
شهریور - - - 779

*در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

قیمت کی ام سی در سال 1400

در جدول زیر، تغییرات قیمت نمایندگی کرمان موتور برای انواع محصولات کی‌ام‌سی (KMC) را در سال 1400 مشاهده می‌کنید:

مدل KMC-T8 KMC-K7
تیر 850 950
مرداد ثابت 1 میلیارد و 200

*در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

همچنین جهت اطلاع از قیمت روز خودروها و همچنین قیمت روز جک و کی‌ام‌سی، لینک‌های زیر را مشاهده کنید:

»» قیمت روز خودرو

»» قیمت روز محصولات جک

»» قیمت روز محصولات کی‌ام‌سی

قیمت کرمان موتور در سال 1399

در جدول زیر،تغییرات قیمت نمایندگی انواع محصولات جک در سال 1399 را مشاهده می‌کنید.

مدل خودرو جک J4 جک S3 جک S5 کی‌ام‌سی T8 لیفان X70
اردیبهشت - 269.9 374.9 - -
مهر - - - - 580
آبان 360 530 760 740 -
بهمن 335 500 - 700 -

*در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

محصولات جدید کرمان موتور

کرمان موتور، شروع کار برند JAC در ایران را با مدل J3 شروع کرد؛ خودرویی ضعیف و با حداقل امکانات که در دو نسخه جی‌3 هاچ‌بک و جی‌3 سدان، در فاصله سال‌های 91 تا 93 عرضه می‌شد.

سال 92، دومین محصول جک در ایران، سدان J5 بود و دو نسخه جی‌5 دنده‌ای و همچنین جی‌5 اتوماتیک داشت که نسخه اتوماتش از تجهیزات بیشتر و پیشرانه حجیم‌تر و قدرتمندتری نیز بهره می‌برد. خط تولید J5 در زمستان 96 برای همیشه از حرکت ایستاد.

قیمت خودرو کرمان موتور

سال 94 نوبت به سومین و پرفروش‌ترین محصول جک در کشورمان رسید که جک S5 نام داشت؛ خودرویی که در دو نسخه دنده‌ای و اتومات عرضه شده است. S5 به لطف پیشرانه چالاک و گیربکس هماهنگش (به‌خصوص در نسخه دنده‌ای) با استقبال خوب ایرانی‌ها همراه شد.

در سال 96، پای برادر کوچک‌تر S5 نیز به ایران باز شد. جک S3 چهارمین محصول جک و دومین کراس‌اور این شرکت در بازار کشورمان است. فروش جک S3 از تابستان 96 آغاز شد و نخستین سری آن هم از پاییز همان سال به‌دست مشتریان رسید.

پیش فروش جک کرمان موتور

در سال 97، کرمان موتور پنجمین عضو خانواده جک را معرفی کرد؛ خودرویی که نخستین‌بار در نمایشگاه خودرو تهران 96 رونمایی شده بود و حالا نیز به‌عنوان ارزان‌ترین سدان کرمان موتور، پتانسیل بالایی برای موفقیت در بازار دارد. جک J4، که پلتفرم یکسانی با جک S3 دارد، از اواخر خرداد 97 پیش‌فروش شد.

»» تجربه رانندگی جک S3

»» تجربه رانندگی جک S5

»» تجربه رانندگی جک J4

»» معرفی جک T8 در ایران

»» معرفی جک X7 در ایران

محصولات جدید هیوندای در ایران

سابقه همکاری کرمان موتور با هیوندای به اواسط دهه 80 شمسی برمی‌گردد؛ زمانیکه آوانته و ورنا را بعنوان یکی از باکیفیت‌ترین مونتاژی‌های ایران، تحویل مشتریانش می‌داد. همکاری کرمان موتور با شریک کره‌ای خیلی زود به اتمام رسید.

اما در سال 95 هیوندای دوباره دست به دست کرمان موتور شد و نمایندگی‌اش را به او سپرد. این کار هیوندای تقریبا همزمان با کمرنگ شدن فعالیت آسان موتور انجام شد. هنوز هم نمی‌دانیم چه تعاملاتی میان هیوندای و آسان موتور شکل گرفته بود، ولی کاملا مشخص بود که هرچقدر کرمان موتور فعالیتش را با هیوندای گسترش می‌داد، از آن طرف هم آسان موتور بیشتر به حاشیه می‌رفت و نهایتا در اواخر بهار 97 نیز عرضه محصولات هیوندای را متوقف کرد.

کرمان موتور همزمان با واردات اکسنت، سانتافه و النترا، هیوندای i10 و i20 را به عنوان نخستین مونتاژی‌های خود انتخاب کرد و توانست در اواخر زمستان 95 نیز اولین سری آنها را به دست مشتریان ایرانی برساند. مونتاژ i10 تنها محدود به ماه‌های آغازین سال 96 بود و کرمان موتور خیلی زود عرضه آنرا متوقف کرد.

در سال 96، کرمان موتور به سراغ هیوندای اکسنت رفت و توانست نخستین سری اکسنت مونتاژی را با داخلی سازی 24 درصدی و در تابستان 96 تحویل مشتریان دهد. اکسنت مونتاژی فقط در نسخه بنزینی عرضه شده درحالیکه اکسنت‌های وارداتی، نسخه هیبریدی - یا همان بلو - نیز داشتند. به لحاظ تجهیزات نیز اکسنت مونتاژی فاقد روکش چرم است. ضمن اینکه اکسنت‌‌های مونتاژی، نویگیشن و تهویه اتومات دارند درحالیکه این دو ویژگی در اکسنت‌های وارداتی یا وجود نداشت یا بصورت آپشن عرضه می‌شد.

النترا، چهارمین و البته جنجالی‌ترین مونتاژی هیوندای بود که به خطوط تولید کرمان موتور رسید. اولین پیش فروش النترا مونتاژی با داخلی سازی 20%، هرچند از اواسط زمستان 96 شروع شد اما کرمان موتور، نخستین سری آن در تابستان 97 و به تعداد محدود بدست خریدارانش سپرد. النترا مونتاژی دقیقا همان النترا وارداتی (اتاق AD) است و کرمان موتور، تنها «ایربگ زانویی راننده» را از روی آن برداشته است.

در سال 97 نیز کرمان موتور، هیوندای i20 آپشنال را به بازار فرستاد. در تابستان نیز با خروج آمریکا از برجام، هیوندای شراکتش را با طرف ایرانی قطع کرد و عملا خط مونتاژ این شرکت را بی تعطیلی کشاند. اوایل پاییز 97 نیز تحویل نخستین سری آزرا 2018 آغاز شد. اندکی بعد، پای مدل 2019 این خودرو نیز به کشورمان باز شدطبق بخشنامه گمرک در آن زمان، هیوندای آزرا 2019 دارای قیمت CFR (قیمت روی عرشه بعلاوه هزینه حمل) معادل 26 هزار و 100 دلار بود.

»» تجربه رانندگی هیوندای i20 وارداتی

»» تجربه رانندگی هیوندای آزرا 2018

»» تجربه رانندگی با هیوندای اکسنت مونتاژ

»» تجربه رانندگی با هیوندای سانتافه 2017

»» تجربه رانندگی با هیوندای توسان 2017

»» تجربه رانندگی با هیوندای النترا 2018

محصولات جدید لیفان در ایران

سال 87، نخستین سالی بود که برند لیفان، رسماً کارش را در ایران آغاز کرد. اولین محصول این شرکت در بازار ایران، سدان جمع و جوری به‌نام لیفان 520 بود. اندکی بعد نیز کرمان موتور، لیفان 520i را به بازار فرستاد که تنها تفاوت مهمش، کوچک‌ترشدن چراغ‌های عقبی خودرو بود. با وجود ام‌وی‌ام 530، لیفان 520 هیچ موفقیتی در بازار کشورمان پیدا نکرد.

سال 90، با آمدن لیفان 620، بالاخره کرمان موتور نامش را بر سر زبان‌ها انداخت. 620 تا یکسال، فقط با پیشرانه 1.6 لیتری (TRITEC) عرضه می‌شد، ولی از سال 91 نسخه 1.8 لیتری (TALENT) آن هم به بازار آمد.

سال 92، خط تولید دو محصول لیفان برای همیشه متوقف شد؛ یکی 620 با پیشرانه 1.6 لیتری و دیگری لیفان 520. در همین سال، کرمان موتور سومین محصول این برند را به خیابان‌های کشورمان آورد. لیفان X60 هم‌اکنون پرفروش‌ترین محصول لیفان در ایران لقب گرفته است.

سال 94، با موفقیت خوبی که X60 پیدا کرده بود، کرمانی‌ها وسوسه شدند تا کوچک‌ترین کراس‌اور لیفان را هم به ایران بیاورند. لیفان X50 در ابتدا فروش نسبتاً خوبی داشت ولی نزدیک‌شدن قیمتش به قیمت X60 و همچنین آمدن استپ‌وی (از سال 95)، روزهای خوش این چینی را در ایران ازبین برد و بازار آن را به حاشیه کشاند.

سال 95، پرچمدار سدان‌های لیفان به ایران آمد. تا قبل از لیفان 820، هیچ خودروسازی در ایران به فکر عرضه یک چینی با کیفیت در کلاس سدان‌های متوسط نبود، ولی کرمان موتور ریسکش را به جان خرید و 820 را به بازار فرستاد. متاسفانه عرضه محدود یا مقطعی این خودرو، همچنان بزرگ‌ترین مانع برای موفقیتش در بازار است.

دومین اتفاقی که در سال 95 رخ داد، حذف لیفان X60 دنده‌ای و جایگزینی‌اش با X60 اتومات بود که فقط در جلوپنجره و مولتی مدیا از نسخه دنده‌ای، تمایز داشت. در زمستان 96، تولید لیفان X50 دنده‌ای متوقف شد. نکته جالب‌تر اینکه، X50 اتومات تا پایان بهار 97، فقط با مدل 96 فروخته می‌شد و عرضه مدل 97 آن از تابستان سال 97 شروع شد.

در پاییز 98 عملا فروش انواع محصولات لیفان در کشورمان متوقف شد. حدود یکسال به همین منوال گذشت تا آنکه در پاییز سال 99، کرمان موتور خبر داد که می‌خواهد لیفان X70 را از زمستان 99 به بازار کشورمان بفرستد. البته لیفان X70 برخلاف سایر مدل‌های لیفان، قرار نیست توسط کرمان موتور عرضه شود چراکه کرمانی‌ها خط مونتاژش را به خودروسازان بم سپرده بودند.

»» معرفی لیفان X70 در ایران

»» مقایسه لیفان X70 و ام‌وی‌ام X33S

آرشیو
 • 18 مرداد 1400 فروش نقدی و اقساطی کی ام سی T8
  PDF
 • 09 مرداد 1400 پیش فروش جک و کی ام سی
  PDF
 • 21 تیر 1400 قیمت انواع جک و کی ام سی
  PDF
 • 20 تیر 1400 قیمت جدید کی ام سی T8
  PDF
 • 28 خرداد 1400 فروش جک S3 و J4
  PDF

نویسنده : مرتضی برجسته

منبع : kermanmotorco.com

30 دیدگاه

[email protected](102 روز پیش)

سلام. کرمان موتور ۵ماهه خودروی من رو تحویل نداده. میگن مشکل اداری پیش اومده. حالا برنامه s5 تحویل ۴۵ روزه میزارن، هر کسی به یه نحوی حق مردم رو پایمال میکنن. کرمان موتور به تعهداتش عمل نمیکنه.

Saber95 (27 روز پیش)

بنده هم اسفند ۹۹ ثبت نام کردم، ۶۰٪ مبلغ رو تا مرداد که موعد تحویله گرفتن. من بعدش رو هم چک گرفتن و اگه پاس نشه می تونن فسخ قرارداد کنن ماشین رو هم که می گن ۳ ماه دیگه، چون کرونا و تحریم بوده! انگار که کرونا و تحریم امسال پیش اومده! ۳ ماه دیگه رو هم خدا عالمه که بدن یا بهانه دیگه ای درآرن بنظر من تو مملکت خرتو خری ایران تو این پیش فروشا شرکت نکنید چون فقط با یک قرارداد یکطرفه و منشی های سخنگوی شرکت طرفید

mirza (78 روز پیش)

دوستان گول این آگهی ها و تبلیغات رو نخورین منم اسفند ثبت نام کردم تحویل اردیبهشت بوده هنوز خبری نیست.

meysamehrzadeh(491 روز پیش)

واسه کسانی که تاحالا محصولات داخلی بنجل سوار شدن تابلوعه وقتی سوار ماشین چینی بشن حالشون عوض شه ولی خب ماشبن چینی ابهت نداره و تاااخر تو ایران برند چینی بودن روووشه

momen (49 روز پیش)

همین ماشین چینی که الان دارید ازش به عنوان یه لکه ننگ یاد میکنید ، حداقل هزینه برای فرار از دست حضرت عزرایل با کمک خودروسازان داخلی هست . قبول کنید . اگر نام چینی هم روشون باشه لا اقل کمتر میمیریم . خوب از همون اول پول دیه جونتونو رو بزارید رو پول خودروی ایرانی و یه خودروی چینی بخرید - دیگه وقتشه کم کم فکر خرید خودورهای بجز ایرانی و چینی رو از سر بیرون کنید - خودروهای غیر از این دو گروه یا از ما بهترون هستند و یا یه چیزی داند که بقیه ندارن .

GT (487 روز پیش)

آقا کسی بدش نمیاد ماشین خوب سوار شه ولی با وضع جامعه امروز برای خیلی سخته ماشین خوب سوار شن پس اونی که 300 ملیون هم با بدبختی به دست میاره چاره ایی جز این نداره که ماشین چینی سوار شه

Mona.khakpour(712 روز پیش)

واقعا فقط ب فکر مرفهین بی درد هستین ک اقساط ده ملیونی رو پیاده کردین یعنی یکی مثل ما ک ماهیانه درامد ده ملیونی نداره نباید بتونه ی ماشین بی کیفت چینی سوار بشه پدر بدبختت من تو همین شرکت کرمان موتور کارگره یعنی شرایطی رو نمیذارین ک کارگرای خودتون حداقل بتونن از این ماشینای چینی سوار بشن چقد بی وجدانین آخه کاش خدا بجای پول ب شما مسئولین بی کفایت کرمان موتور یکم وجدان و انسانیت میداد

momen (49 روز پیش)

حرف زیبای شما تنها مربوط به مدیران کرمان خودرو نیست - در باقی شرکتها و صنایع به همین صورته برادر جان .

mami (692 روز پیش)

برادر جان نظام سرمایه داری یعنی همین داری کیف کن نداری بمیر

09123686166(107 روز پیش)

دوستان ، کرمان موتور بد قول ترین شرکت تو تحویل خودرو حداقل ۶ ماه تاخیر رو حساب کنید

M110(223 روز پیش)

یعنی شما واقعا فکر میکنید پایین ترین طبقه مردم و قشر متوسط انقدر در میاره که فقط ماهی ۱۰میلیون به شما قسط بده،اونم با صد و خرده ای میلیون پیش پرداخت. حالا باز بچه های کرمان موتور خودشون میدونن. نه اون آدمایی که انقدر پول دارن از این ماشینا میخرن نه ما که اولین ماشینمونه....

meysamehrzadeh(491 روز پیش)

محصولات جدید جک که تو راهن دارن به کیفیت کره اییا میرسن البته کره ایی های سال ۲۰۱۳ ولی خب گیربکس دوکلاچه واقعا عذاب آوره و وقتی داغ میکنه نصف قدرت ماشین به فنا میره توش مثل توسان ۲۰۱۳ هستش البته باکیفیت پایینتر.ولی خب بااین اوضاع بد نیست سراغش بری البته اگه ۳۰۰ دارین حماقت محضه سراغ چینیا برین در عوض توسان واقعا دیدتونو به خودرو عوض میکنه.بهرحال ماشین چینی اگه یک میلیاردم باشی تو ذهن مردم چینیه خود دانید

۸۰۹۰۶۰۲۲۰۹(518 روز پیش)

واقعا شرم آورهس که ملت ما دارن این طوری تیشه به ریشه خودمیزنند تا کی ما باید اینطوری اسباب بازی باشیم چرا واسه یه خودروی به درد نخورچینی این همه پول پرداخت کرد

محمد حسین MGH(590 روز پیش)

با سلام و احترام خواهشمند است شرایط ثبت نام پرسنلی برای شرکتهای زیر مجموعه کرمان موتور نیز در نظر گرفته شود . سپاس

بنده خدا(632 روز پیش)

با عرض سلام خدمت دوستان اون دسته از عزیزانی که میگن جک اس 5 ماشین خوبی نیست چه دلیلی دارند؟ این ماشین هم از لحاظ موتوری و هم از نظر سواری فوق العاده است . مصرف بنزین هم بستگی به نوع رانندگی تون داره . تا زمانی که خودتون پشت فرمون جک اس 5 ننشستید این ماشین رو قضاوت نکنید . اگه کرمان موتور خدمات ضعیفی ارائه می ده ، عیب رو روی ماشین نذارید . جک چند سال دیگه کل بازار رو میگیره اگه قبول ندارید مشخصات جک sc9 را سرچ کنید تا متوجه شید . با سپاس فراوان ، انشاالله همتون صاحب این ماشین بشین .

محمد از قزوین(686 روز پیش)

سلام دوستان میخواستم بدونم جک s7 کی ب بازار میاد و قیمتش چنده؟

Show More