شرایط فروش خودروسازان بم مهر 1400

مهر 1400: آقای پدارم (مدیر فروش خودروسازان بم) ضمن اشاره به مشکلات بوجود آمده در تولید خودرو لیفان X70، گفته که عدم ترخیص قطعات از گمرک و محدودیت‌های به وجود آمده بر اثر کرونا، باعث تاخیر در به راه افتادن خط تولید کارخانه خودروسازان بم شده است. آقای پدرام همچنین از برطرف شدن مشکلات ترخیص کالا خبر داده و گفته که در آبانماه 1400 تمامی تعهدات معوق لیفان، تکمیل می‌شود.

مدیر فروش خودروسازان بم درباره دور بعدی فروش لیفان گفته که پیش فروش لیفان بعد از تکمیل تعهدات معوق خواهد بود و بزودی اعلام می‌شود.  

نارضایتی حواله داران لیفان از عدم تحویل خودرو

مرداد 1400: در پی افزایش اعتراض‌ها به شرکت خودروسازان بم درباره عدم تحویل لیفان X70، آقای پدرام (مدیر فروش خودروسازان بم) در مصاحبه جدیدش با رسانه‌ها، توضیحاتی در این‌باره داده که خلاصه آن به شرح زیر است:

1- شرکت خودروسازان بم، فروش لیفان را فقط برای نمایندگی‌هایش فعال کرده و تاکنون هیچ فروشی برای عموم (مشتریان حقیقی) نداشته است.

2- در قرارداد فروش لیفان، امکان صلح برای نمایندگی‌ها وجود دارد. به همین دلیل نیز هم‌اکنون برخی از حواله‌های نمایندگی‌ها، حالا بدست مشتریان حقیقی رسیده است.

3- بدلیل تغییر در ساختار شرکت مادر، شرایط کرونا، نوسانات ارزی و ... برنامه زمان‌بندی خودروسازان بم که قرار بود 2 ماهه به سرانجام برسد، به مدت 6 ماه به تعویق افتاده است.

4- از سوی شرکت مادر، تامین‌کننده جدیدی برای قطعات لیفان در ایران معرفی شده تا کیفیت محصولات بیشتر شود. بخشی از تاخیر بوجود آمده نیز به همین دلیل است.

5- بخش عمده‌ای از قطعات خودروها به گمرکات ایران رسیده است و مابقی نیز در شهریورماه وارد می‌شود. به همین دلیل شروع تجاری‌سازی لیفان از مهرماه 1400 خواهد بود.

اولین فروش لیفان X70 - خرداد 1400

شرکت خودروسازان بم، از روز دوشنبه 17 خردادماه، اولین مرحله فروش لیفان X70 در سال 1400 را شروع می‌کند. ثبت نام لیفان به مدت دو هفته ادامه داشته و نهایتا در تاریخ 31 خردادماه (یا تا زمان تکمیل ظرفیت فروش) به پایان می‌رسد. در این مرحله از فروش فوری لیفان، قیمت خودرو قطعی و با احتساب تخفیف 10 میلیون تومانی لحاظ شده است.

»» شرایط فروش لیفان - ویژه خرداد ««

طبق بخشنامه فروش خودروسازان بم، مبلغ پیش پرداخت برای لیفان X70 معادل 420 میلیون تومان بوده و موعد تحویل خودرو نیز برای شهریورماه 1400 است.


قیمت محصولات خودروسازان بم

در جدول زیر، آخرین قیمت نمایندگی خودروسازان بم برای لیفان X70 را مشاهده می‌کنید:

زمان قیمت مصوب
بهمن 1399 580
مهر 1400 639

*در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.


محصولات جدید خودروسازان بم

جیلی GC6 از پرحاشیه‌ترین مونتاژی‌های چینی در کشورمان است که اواسط زمستان 96 خط تولیدش در کرمان افتتاح شد. این خودرو، که به‌صورت CKD در کارخانه بم خودرو مونتاژ می‌شود، تیراژ ماهیانه 200 دستگاهی دارد و به همین دلیل نیز شانس دیدن مداومش را در خیابان‌ها ندارید! جیلی GC6 در ابتدا در تیپ الیت تحویل مشتریان ایرانی می‌شد.

در اسفندماه 96 نسخه فیس‌لیفت GC6 با ظاهری جذاب‌تر، به همراه چندین آپشن بیشتر و البته قیمت بالاتر به بازار کشورمان آمد.

جیلی GC6 نیوفیس، که فقط در تیپ جدید اکسلنت فروخته می‌شود، علی‌رغم به‌روزرسانی موفقش، همچنان نیز حریف مهمی برای بسترن B30 بهمن موتور محسوب نمی‌شود. خودروسازان بم در سال 97، عرضه تیپ الیت را به‌صورت محدود، همچنان ادامه داد.

دومین محصول جدیدی که خودروسازان بم به ایران آورده، لیفان X70 است؛ خودرویی که قرار بود در سال 98 وارد بازار ایران شود اما با یکسال تاخیر و از زمستان 99 به خیابان‌ها آمد.

لیفان X70 کرمان موتور برای رقابت مستقیم با ام‌وی‌ام X55 مدیران خودرو به ایران آمده اما به علت تیراژ پایین تولید، کمبود امکانات و تجهیزات و همچنین به علت موتور ضعیف‌ترش، نتوانست تهدید مهمی برای X55 مدیران خودرو باشد.

آرشیو
 • 16 بهمن 1398 فروش GC6 اکسلنت-نیمه دوم بهمن
  PDF
 • 17 دی 1398 فروش GC6 اکسلنت-نیمه دوم دی
  PDF
 • 08 دی 1398 فروش GC6 اکسلنت-نیمه اول دی
  PDF
 • 24 آذر 1398 فروش GC6 اکسلنت-نیمه دوم آذر
  PDF
 • 03 آذر 1398 فروش GC6 اکسلنت-نیمه اول آذر
  PDF

نویسنده : مرتضی برجسته

عکاس : قیمت لیفان و شرایط فروش خودروسازان بم

منبع : bamco.ir

5 دیدگاه

shemr(382 روز پیش)

درود برشما.در حال حاضر تو خودروهای چینی .جک اس 5 اتوماتیک بهترین هستش.

M&H(708 روز پیش)

لیزینگ توسعه تعاون شرایط بهتری رو برای این محصول ارایه داده.

M&H(708 روز پیش)

جالبه جیلی و جک تا تیرماه که همه ماشینها به بهونه دلار گرون شدند گرونتر شدند ولی بعد از اون هر دو تا نرخ رو ثابت نگه داشتند در حالی ک قیمت ها کاهش یافت از اون تاریخ و قیمت یوآن و دلار هم کم شد.

reza1348(881 روز پیش)

نسبت به معرفی خودرو چینی مساعدت شود

[email protected](1059 روز پیش)

نوع امگرند7 که وارداتی بود از ماشینهای عالی چینی هست