شرایط فروش گک و ثبت نام ترامپچی (مهر 1402)

  • شرايط فروش گک gs3 امزوم
  • شرايط فروش گک gs8

تعیین قیمت خام GS3 EMZOOM

شرایط فروش گک و ثبت نام ترامپچی (مهر 1402)

5 مهر 1402 10:20

قیمت خام گک GS3 EMZOOM مشخص شد

مهر 1402: شرکت راسا موتور خاورمیانه، وارد کننده خودروهای گک و سوزوکی، شناخته می‌شود و قصد دارد تا چهار مدل از خودروهای برند گک را وارد بازار ایران کند. یکی از این محصولات، گک GS3 یا همان GS3 EMZOOM است که خوشبختانه نسل جدیدش برای واردات انتخاب شده است.

این خودرو در فاز اول با پایین‌ترین سطح امکانات وارد خواهد شد که تیپ GS نام دارد. قیمت خام این خودرو 16 هزار یورو اعلام شده و تعرفه واردات آن نیز باتوجه به حجم 1.5 لیتری پیشرانه، 70 درصد است. تیپ های فول آن نیز در آینده وارد خواهند شد.

قطعی شدن واردات GAC به ایران

شهریور 1402: گک، خودروسازی چینی است که محصولات آن از کیفیت قابل قبولی برخوردارند. تعدادی از مدل‌های مختلف این برند برای واردات به بازار ایران ثبت سفارش شده‌اند. تاکنون نیز دو دستگاه خودرو گک با پلاک گذرموقت در جاده‌های کشور دیده شده‌اند. لیست خودروهای زیر برای واردات ثبت سفارش شده‌اند:

1. گک جی اس 3 پاور: گک برای این کراس‌اور پیشرانه 1.5 لیتری T-GDI را در نظر گرفته که قدرت و گشتاوری معادل 177 اسب‌بخار و 265 نیوتن‌متر تولید می‌کند. موتور گک جی اس 3 پاور با یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک آیسین هماهنگ شده است. ابعاد این کراس‌اور به 4358/1825/1660 میلی‌متر می‌رسد و فاصله محوری 2560 میلی‌متری دارد. حجم فضای صندوق آن  356 لیتر است که اگر صندلی‌های عقب را جمع کنید به  780 لیتر می‌رسد.

2. گک GS4: این خودرو یکی از همان محصولات گک است که با پلاک گذرموقت در خاک کشور دیده شده است. این محصول از پیشرانه 1.5 لیتری T-GDI بهره‌مند شده که به گیربکس 6 سرعته اتوماتیک متصل شده است. خروجی این پیشرانه برابر 166 اسب‌بخار قدرت و 265 نیوتن‌متر گشتاور است.

3. گک امکو: این کراس‌اور طبق پلت‌فرم ماژولار GPMA ساخته شده و در نسخه 1.5 لیتری T-GDI وارد بازار ایران خواهد شد. این پیشرانه می‌تواند 177 اسب‌بخار قدرت و 270 نیوتن‌متر گشتاور تولید کند. نیروی تولید شده توسط گیربکس 7 سرعته W-DCT به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

4. گک امپو: پیشرانه 1.5 لیتری T-GDI می‌تواند 180 اسب‌بخار قدرت و 270 نیوتن‌متر گشتاور تولید کند. این نیرو توسط گیربکس 7 سرعته دو کلاچه تر به چرخ‌ها منتقل می‌شود. شتاب صفر تا صد این خودرو برابر 6.95 ثانیه بوده و مصرف سوخت ترکیبی آن نیز 5.7 لیتر است.

5. گک GS4: این خودرو نیز با همان پیشرانه  1.5 لیتری T-GDI عرضه می‌شود که به گیربکس 6 سرعته اتوماتیک متصل شده و 166 اسب بخار قدرت و 265 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند.

6. گک GS8: خودرو گک GS8 قبلا با پلاک گذر موقت در جاده‌ها دیده شده است. این محصول به صورت جعبه‌ای و طبق پلتفرم GPMA طراحی شده است. یکی از ویژگی‌های ظاهری این شاسی‌بلند، جلوپنجره بزرگ چند ضلعی است. این محصول با دو نوع پیشرانه 2 لیتری T-GDI و هیبریدی دارای واحد قدرت THS (سیستم هیبریدی تویوتا) در بازار جهانی عرضه شده است. موتور هیبریدی می‌تواند 250 اسب بخار قدرت و 400 نیوتن متر گشتاور تولید کند. این نیرو از طریق گیربکس هشت سرعته اتوماتیک آیسین به چرخ‌ها منتقل می‌شود. مشتریان می‌توانند سیستم چهارچرخ محرک را نیز سفارش دهند. البته هنوز شرایط واردات این خودرو مشخص نیست.


اخبار شرکت راسا موتور خاورمیانه

برای اطلاع از آخرین اخبار شرکت راسا موتور خاورمیانه و جدیدترین شرایط فروش سوزوکی وارداتی و همچنین جهت آگاهی از آخرین شرایط فروش گک ترامپچی در ایران، مقالات زیر را مطالعه کنید:

بررسی خودروهای GAC در بازار

برای اطلاعات از مشخصات فنی خودروهای گک در بازار ایران و همچنین جهت بررسی دقیق اطلاعات، امکانات و آپشن‌ خودروهای ترامپچی، مقالات زیر را مطالعه کنید:

دیدگاه کاربران