شرایط فروش موتورسیکلت ایران دوچرخ

اردیبهشت 1401: آرمان موسوی، مدیر عامل شرکت ایران دوچرخ، در نشست خبری نمایشگاه خودرو تهران حضور یافت و توضیحاتی را درباره اهداف و برنامه‌های این شرکت ارائه داد. وی ابتدا از شرکت ایران‌ دوچرخ به عنوان قدیمی‌ترین تولیدکننده موتورسیکلت در ایران یاد کرد و افزود که از سال 95 تاکنون، تحولاتی در رابطه با استراتژی کسب و کار در این شرکت به وجود آمده است. همچنین از سال گذشته، بدون وقفه در حال رشد و توسعه هستند. لازم به ذکر است که شاسی و فریم موتورها در کارخانه گروه بهمن ساخته می‌شوند.

طبق صحبت‌های آقای موسوی، شرکت ایران دوچرخ به دنبال اهداف و برنامه‌های زیر است:

 • افزایش تیراژ تولید به 15 هزار دستگاه تا پایان سال
 • معرفی 10 محصول جدید در سال جاری و تولید مجموعا 30 محصول
 • تمامی محصولات اکنون یورو 4 هستند و از سال آینده یورو 5 اجباری خواهد شد.
 • اکنون بیش از 90 نمایندگی ایران دوچرخ در سطح کشور فعالیت دارند و این شرکت آماده اعطای نمایندگی است.
 • هر موتورسیکلتی که از ایران دوچرخ وارد می‌شود، تا 10 سال لوازم یدکی مورد نیازش تامین خواهد شد.
 • ایران دوچرخ اولین واردکننده موتورسیکلت برقی در ایران بوده و قصد دارد چند مدل اسکوتر و چهارچرخ را عرضه کند.
 • 37 درصد قطعات موتورسیکلت برقی ایران دوچرخ داخلی‌سازی شده است.
 • پروژه‌ای با همکاری گروه بهمن، برای طراحی و ساخت موتورسیکلت کار، در حال انجام‌ است.
 • پیست موتورسیکلت در ایران دوچرخ در حال کامل شدن است و هفته آینده افتتاح خواهد شد.

وی افزود که بحث آلودگی موتورسیکلت‌ها درست نیست و با توجه به سیستم انژکتوری، آلودگی ناچیزی دارند.

در ادامه صحبت‌های آقای موسوی، امیر عباس زهتاب، عضو هیئت مدیره ایران دوچرخ، عنوان‌ کرد که قیمت‌های این شرکت‌ رقابتی بوده و در بازه 32 تا 110 میلیون تومان قرار دارند. وی افزود که ایران دوچرخ سال پر کاری را خواهد داشت و توسعه در سالن‌های تولید، طراحی و تنوع محصول و شبکه فروش، از اهداف آن است.

قیمت موتور جدید بهمن مشخص شد

آذر 1400: محصول جدید شرکت ایران دوچرخ در تاریخ 22 آذرماه و با حضور آقای علیمرادلو (مدیرعامل بهمن موتور) و آقای موسوی (مدیرعامل ایران دوچرخ) برای نخستین‌بار رونمایی و خط تولید آن نیز افتتاح شد.

نام این محصول جدید را موتورسیکلت KPT200 گذاشته‌اند که در کلاس ادونچرهای شهری است و می‌تواند رقیب خوبی برای موتورهای سری KP شرکت شاهین موتور باشد. آقای موسوی، قیمت موتورسیکلت KPT200 را در عرضه اولیه، معادل 62.9 میلیون تومان اعلام کرده و گفته که داشتن سیستم آب‌خنک و فرمان‌پذیری خوب، از ویژگی‌های مهم این محصول جدید است.

آقای موسوی همچنین گفته که پروژه داخلی‌سازی برای موتورسیکلت‌های وترانو و کلیک آغاز شده و در مرحله عقد قرارداد است. مدیرعامل ایران دوچرخ درباره برنامه‌های این شرکت برای سال 1401 نیز گفته که افزایش کیفیت محصولات تولیدی، افزایش شبکه خدمات پس از فروش و همچنین عرضه موتورسیکلت‌های برقی از جمله فعالیت‌های مهم این شرکت برای سال آینده است.

فروش ایران دوچرخ - آذر 1400

آذر 1400: با اعلام قیمت جدید محصولات ایران دوچرخ، فروش اینترنتی موتورسیکلت‌های این شرکت نیز از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 7 آذرماه آغاز می‌شود. ثبت نام ایران دوچرخ تا زمان تکمیل ظرفیت فروش ادامه خواهد داشت و در غیراینصورت، در ساعت 16 روز چهارشنبه 17 آذرماه به پایان می‌رسد.

»» فروش موتورسیکلت ایران دوچرخ - ویژه آذر (PDF) ««

طبق بخشنامه فروش ایران دوچرخ، مشتریان این شرکت علاوه بر فروش نقدی، امکان انتخاب فروش اعتباری با اقساط 24 تا 36 ماهه را نیز دارند.

افزایش فروش محصولات ایران دوچرخ

مهر 1400: آمارهای فروش ایران دوچرخ نشان می‌دهد این شرکت در نیمه اول سال جاری، بیش از 2466 دستگاه فروش داشته درحالیکه در نیمه اول سال 1399، فروش این شرکت تنها 1481 دستگاه بوده است. به عبارت بهتر، فروش ایران دوچرخ در شش ماهه اول 1400 با رشد 66 درصدی همراه بوده است.

یکی از دلایل افزایش فروش ایران دوچرخ، مربوط به عرضه محصولات جدید به بازار در سال 1400 است. این شرکت در کنار فروش مدل‌های سنتی خود، موتور برقی جیران 500 وات و 1500 وات، اسکوتر بنزینی وترانو و اسکوتر بنزینی آوا 150 طرح کلیک را نیز به بازار عرضه کرده است. البته آقای موسوی (مدیرعامل ایران دوچرخ) همچنین گفته که پروژه برقی‌سازی موتور ایردوکو 10B و تبدیل آن به موتور برقی 3000 وات درحال انجام است. ضمن اینکه محصول جدیدی با نام ایردوکو KPT200 نیز که در کلاس استریت بوده، بزودی وارد بازار موتورسیکلت ایران خواهد شد.

فروش موتور ایران دوچرخ - شهریور 1400

شهریور 1400: شرکت ایران دوچرخ، فروش نقدی و اعتباری موتورسیکلت‌های ایردوکو 10B، موتور برقی جیران 500 وات و همچنین موتورسیکلت سه‌چرخ 500 وات را از روز یکشنبه 21 شهریورماه آغاز می‌کند. ثبت نام ایران دوچرخ به حداکثر مدت 10 روز یا تا زمان پایان ظرفیت فروش موتورها، ادامه خواهد داشت. طبق اعلام شرکت ایران دوچرخ، ثبت نام مشتریان بصورت اینترنتی است و فقط با کد پلاک‌های تهران، قزوین و زنجان مجاز امکان ثبت نام موتورسیکلت را دارند.

»» شرایط فروش ایران دوچرخ - ویژه شهریور (PDF) ««

در طرح فروش اعتباری ایران دوچرخ، موعد بازپرداخت 24 ماهه و بصورت 12 قسط دو ماهه خواهد بود. همچنین طبق بخشنامه فوق، موعد تحویل موتورسیکلت نیز حداکثر 10 روز پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام خواهد بود.

فروش موتور برقی جیران - مرداد 1400

مرداد 1400: با اعلام شرکت ایران دوچرخ، طرح فروش موتورسیکلت برقی جیران 500 وات، که از تاریخ 30 تیرماه و همزمان با عید قربان آغاز شده است، همچنان نیز ادامه دارد. ثبت نام موتورسیکلت‌های ایران دوچرخ تا روز پنج‌شنبه 7 مردادماه و همزمان با عید غدیر (یا تا زمان تکمیل ظرفیت فروش موتور) ادامه خواهد داشت.

»» طرح فروش موتور برقی جیران - ویژه مرداد (PDF) ««

طبق بخشنامه فروش ایران دوچرخ، خرید این موتورسیکلت فقط با مراجعه حضوری به نمایشگاه مرکزی این شرکت، امکان‌پذیر است. 

فروش اینترنتی ایران دوچرخ ویژه تهران و قزوین

تیر 1400: مرحله جدید فروش اینترنتی موتورسیکلت‌های ایران دوچرخ، که از روز شنبه 12 تیرماه آغاز شده، همچنان نیز ادامه دارد. در صورت عدم تکمیل ظرفیت فروش، ثبت نام ایران دوچرخ در ساعت 16 روز چهارشنبه 23 تیرماه به پایان می‌رسد.

»» شرایط فروش ایران دوچرخ - ویژه تیر (PDF) ««

طبق اعلام ایران دوچرخ، ثبت نام از خریداران فقط با کد پلاک‌های تهران و قزوین امکان‌پذیر خواهد بود. همچنین موعد تحویل موتورها حداکثر 10 روز کاری پس از تکمیل خرید اینترنتی است.

فروش ایران دوچرخ ویژه خبرنگاران - تیر 1400

تیر 1400: با اعلام رسمی، طرح فروش محصولات ایران دوچرخ ویژه خبرنگاران، از تاریخ 6 تیرماه آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش موتورسیکلت‌ها نیز ادامه دارد.

»» فروش محدود ایران دوچرخ - ویژه خبرنگاران (PDF) ««

طبق بخشنامه فوق، موتورسیکلت‌ها با تخفیف نقدی به خبرنگاران فروخته شده است و امکان پرداخت قیمت تمام شده در 6 قسط نیز وجود دارد. همچنین موعد تحویل موتورها 10 روز کاری پس از تکمیل مدارک خواهد بود.

افتتاح اولین نمایشگاه مرکزی ایران دوچرخ

شرکت ایران دوچرخ با هدف رضایتمندی مشتریانش، در اولین روزهای تیرماه 1400، نخستین فروشگاه دائمی و نمایشگاه مرکزی خود را در استان تهران، افتتاح کرده است. علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید از شوروم مرکزی ایران دوچرخ، به نشانی خیابان آزادی بین خیابان اوستا و زارع، مراجعه کنند.

گفتنی است شرکت ایران دوچرخ، هم‌اکنون بزرگترین کارخانه تولید موتورسیکلت و دوچرخه را در ایران دارد. ضمن اینکه یکی از صادرکنندگان مهم ایرانی به کشورهای افغانستان، پاکستان و همچنین عراق است.


قیمت موتورسیکلت ایران دوچرخ

آخرین قیمت نمایندگی ایران دوچرخ در سال 1400 برای انواع موتورسیکلت‌های این شرکت را در جدول زیر، مشاهده می‌کنید:

مدل شهریور آذر
جیران 500 وات 17.1 15.6
سه چرخه برقی 500 وات 24.9 27.5
آزما / ارشیا 125 هندلی 24.9 26.1
آزما / ارشیا 125 استارتی - 26.7
آزما / ارشیا 150 استارتی 26.4 27.7
آزما / ارشیا 200 استارتی 28.7 30
ایردوکو 10B جدید 32 34
وترانو 38.9 41.9

*در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

همچنین قیمت روز انواع موتورسیکلت و قیمت روز محصولات ایران دوچرخ را در لینک زیر مشاهده کنید:

»» قیمت روز موتورسیکلت

فروش موتورسیکلت ایران دوچرخ

برای اطلاع از جدیدترین آگهی‌های فروش ایران دوچرخ در سایت باما، لینک زیر را مشاهده کنید:

»» خرید و فروش محصولات ایران دوچرخ

نمایندگی موتورسیکلت ایران دوچرخ

جهت اطلاع از آدرس و شماره تلفن نمایندگی‌های شرکت ایران دوچرخ، لینک زیر را مشاهده کنید:

»» لیست نمایندگی ایران دوچرخ


فروش اینترنتی ایران دوچرخ - خرداد 1400

مرحله جدید فروش موتورسیکلت‌های ایران دوچرخ، از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه 18 خردادماه آغاز می‌شود و تا ساعت 16 روز چهارشنبه 26 خردادماه نیز ادامه خواهد داشت. طبق اعلام شرکت ایران دوچرخ، این طرح فروش فوری، بصورت اینترنتی بوده و فقط مشتریان با کد پلاک‌های استان‌ تهران و قزوین، امکان ثبت نام در آنرا دارند.

»» فروش اینترنتی ایران دوچرخ - ویژه خرداد (PDF) ««

در فروش خردادماه ایران دوچرخ، پنج موتورسیکلت با نام‌های وترانو، ارشیا 150، ایردوکو 10B جدید، سه‌چرخه برقی 500 وات و همچنین موتور برقی جیران 500 وات، عرضه می‌شوند.

برنامه تولید ایران دوچرخ در سال 1400

اردیبهشت 1400: آقای موسوی (مدیر عامل ایران دوچرخ) ضمن اعلام برنامه‌های شرکتش برای سال 1400، خبر داده که ایران دوچرخ در سال جدید، یه نمایشگاه دائمی در تهران و همچنین یک تعمیرگاه فنی مجهز را راه‌اندازی خواهد کرد.

آقای موسوی با اشاره به تغییر سمت و سوی بازار از موتورسیکلت‌های کار به سمت موتورسیکلت‌های برقی، گفته که شرکت ایران دوچرخ بعنوان قدیمی‌ترین موتورساز ایران نیز در سال 1400 محصولات جدیدی در گروه موتورهای بنزینی، سه چرخه‌های برقی، موتور تریل و چهارچرخ در دست تولید دارد. علاوه بر این‌، ایران دوچرخ درصدد است تا تولید سالانه خودرو را در سال 1400 به عدد 7500 دستگاه برساند.

مدیرعامل ایران دوچرخ همچنین خبر داده که فروش اینترنتی 4 محصول این شرکت، که بدلیل محدودیت‌های کرونایی به تاخیر افتاده بود، بزودی آغاز می‌شود.

معرفی موتورسیکلت جدید وترانو

اسفند 1399: موتورسیکلت جدید وترانو (Vetrano) نام اسکوتر تازه شرکت ایران دوچرخ است که از اسفندماه 99، تولید آن بعنوان مدل 1400 شروع شده. موتورسیکلت وترانو، انجینی به حجم 150 سی‌سی داشته و در هر 100 کیلومتر، تنها 2.5 لیتر می‌سوزاند که با احتساب باک 5 لیتری، می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای مصارف شهری باشد. 

محصول جدید ایران دوچرخ، وزنی در حدود 100 کیلوگرم دارد و سیستم سوخترسانی آن از نوع انژکتوری است. همچنین ترمزهای جلووی آن از نوع دیسکی اما در عقب، از نوع کاسه‌ای است. آنطور که شرکت ایران دوچرخ گفته، اسکوتر جدید وترانو، به لطف ویژگی‌هایی همچون کیفیت ساخت، ارگونومی مناسب و ظاهری کلاسیک، می‌تواند فروش خوبی در بازار موتور ایران داشته باشد.

فروش محصولات بهمن موتور

جدیدترین لیست قیمت محصولات بهمن موتور و همچنین آخرین شرایط فروش بهمن موتور برای انواع خودروهای سواری و سنگین را در لینک زیر بخوانید:

»» شرایط فروش بهمن موتور


شرایط فروش موتورسیکلت

جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت های بزرگ تولیدکننده موتورسیکلت در ایران و همچنین جهت مشاهده قیمت انواع محصولات شرکت کویر موتور، شرکت نیروز موتور، شرکت کبیر موتور، شرکت شاهین موتور، شرکت ایران دوچرخ و شرکت نیکران موتور، مجموعه مقالات منتخب زیر را مطالعه کنید:

آرشیو
 • 05 آذر 1400 قیمت جدید محصولات ایران دوچرخ
  PDF
 • 21 شهریور 1400 فروش نقدی و اعتباری ایران دوچرخ
  PDF
 • 03 مرداد 1400 فروش موتور برقی جیران 500
  PDF
 • 13 تیر 1400 فروش اینترنتی ویژه تهران و قزوین
  PDF
 • 07 تیر 1400 فروش ایران دوچرخ ویژه خبرنگاران
  PDF

نویسنده : مریم سادات نوری

عکاس : شرایط فروش موتورسیکلت ایران دوچرخ

منبع : irdo.bahman.ir

برای اطلاع از شرایط فروش، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین شرایط فروش پس از اعلام خودروسازها، از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید