شرایط فروش سروش دیزل دی 1400

دی 1400: همانطور که شرکت سروش دیزل، قولش را داده بود، فروش محصولات این شرکت با گیربکس اتوماتیک از تاریخ 20 دیماه آغاز شده است. در فروش زمستانی سروش دیزل، قیمت یواز پیکاپ اتوماتیک معادل 1 میلیارد تومان و قیمت یواز پاتریوت اتوماتیک نیز معادل 1 میلیارد 50 میلیون تومان اعلام شده است. امکان فروش اینترنتی یواز، وجود نداشته و خریداران باید به صورت حضوری به نمایندگی‌های این شرکت مراجعه کنند.

عرضه پاتریوت اتوماتیک تا پایان سال 1400

دی 1400: شرکت سروش دیزل در جریان یازدهمین نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته که برگزاری آن در تاریخ 19 آذرماه 1400 در شهر زنجان به پایان رسید، برای نخستین‌بار از یواز پاتریوت با گیربکس اتوماتیک رونمایی کرده بود. حالا نیز خبر رسیده که تولید پاتریوت اتوماتیک، آغاز شده و احتمالا از اواخر سال جاری، اولین فروش آن آغاز شود.

پاتریوت اتوماتیک، به غیر داشتن جلوپنجره تمام مشکی، تفاوت ظاهری دیگری با یواز پاتریوت دنده‌ای ندارد. حتی «قفل دیفرانسیل» برای آن، استاندارد نشده و همچنان بصورت سفارشی برای خریدارانش نصب می‌شود.

تخفیف ویژه ارائه خدمات در نمایندگی سروش دیزل

آذر 1400: سرپرست واحد خدمات پس از فروش سروش دیزل مبنا، درباره برطرف کردن مهم‌ترین دغدغه خریداران دو محصول کراس‌اور و پیکاپ یواز، یعنی موضوع خدمات پس از فروش و موضوع تامین قطعات، بیان کرد که فروش بعدی با خدمات پس از فروش و از خط تولید انجام می‌شود. وی اعتقاد دارد که این خدمات سبب وفاداری و رضایت مشتریان خواهد شد. در این راستا، شرکت سروش دیزل مبنا، چندین مرحله خرید مکفی از قطعات یدکی خودروهای تولیدی خود را انجام داده است. بنابراین، این قطعات در انبار تعمیرگاه مرکزی شرکت به اندازه کافی وجود دارد .همچنین به تمام شبکه نمایندگی ها در سراسر کشور نیز توزیع شده است.

سرپرست خدمات پس از فروش سروش دیزل مبنا، اشاره کرد که هنگام خرید، دفترچه تعمیر و نگهداری خودرو، دفترچه های گارانتی و آموزشی و ... ارائه می‌شوند. پس از تحویل نیز با ثبت شماره شاسی خودرو در سیستم SEVEN، شبکه خدمات به طور آنلاین، آماده ارائه خدمات پس از فروش است. وی تاکید کرد که واحد CRM شرکت، به صورت مستمر با خریداران در تماس است. لازم به ذکر است که کلیه قطعات، به مدت 2 سال یا 60 هزار کیلومتر، گارانتی می‌شوند.

وی با اشاره به افزایش فروش محصولات، افزود که این شرکت قصد دارد تا در هر استان، حداقل 3 نمایندگی را احداث کند و در آینده نیز این تعداد افزایش خواهد یافت. اخیرا نیز شهرهای زنجان، کاشان، شاهرود، سمنان، گرگان، رودسر، زاهدان، تبریز، رشت، عسلویه و ارومیه به شبکه خدمات پس فروش، افزوده شده‌اند.

طبق گفته‌های سرپرست خدمات پس از فروش شرکت سروش دیزل مبنا، به لطف تهیه قطعات اصلی با قیمت مناسب، قیمت تمام شده قطعات کاهش یافته و در حال حاضر نیز شرکت، ارائه خدمات را با قیمتی حدود 50 درصد زیر قیمت های تعیین شده توسط اتحادیه‌های خدمات بعد از فروش، انجام می‌دهد.

قیمت جدید انواع هیوندای

مهر 1400: شرکت سروش دیزل، شرایط فروش انواع محصولات UAZ به همراه خودروهای تجاری هیوندای را به صورت زیر اعلام کرده است:

مدل قیمت موعد تحویل
پیکاپ دستی 850 20 روز
پاتریوت دستی 880 فوری
H350 سواری کار 1,850 20 روز
H350 ون باری 1,550 30 روز
H350 شاسی باری 1,180 فوری
HD65 کامیونت 1,260 30 روز
HD75 کامیون 1,360 30 روز

*قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

فروش لیزینگی پاتریوت - شهریور 1400

شرکت سروش دیزل با همکاری لیزینگ آتی‌نگر آفام، شرایط فروش لیزینگی یواز پاتریوت دنده‌ای را اعلام کرده است. در فروش جدید سروش دیزل، نرخ سود تسهیلات معادل 21% بوده و فاصله چک‌ها نیز هر 3 ماه یکبار است.

»» فروش لیزینگی یواز پاتریوت - ویژه مهر (PDF) ««

فروش اقساطی یواز - شهریور 1400

شرکت سروش دیزل با همکاری لیزینگ آتی نگر، طرح فروش اقساطی یواز پیکاپ و یواز پاتریوت را اعلام کرده است. در این طرح، نرخ تسهیلات معادل 21% بوده و مدت بازپرداخت اقساط نیز از 6 ماه تا 60 ماه قابل انتخاب است. مبلغ پیش‌پرداخت نیز حداکثر 350 میلیون تومان خواهد بود.

»» فروش اقساطی یواز - ویژه شهریور (PDF) ««

»»مشاهده آگهی های فروش اقساطی خودرو««

فروش نقدی یواز - شهریور 1400

شرکت سروش دیزل مبنا، از روز چهارشنبه 3 شهریورماه 1400، شرایط فروش یواز را در نمایندگی‌هایش فعال کرده است. ثبت نام یواز فاقد محدودیت زمانی بوده و تا تکمیل ظرفیت فروش خودروها ادامه دارد. در این مرحله از فروش سروش دیزل، مشتریان امکان خریداری یواز پاتریوت و همچنین یواز پیکاپ را دارند. ضمن اینکه قفل دیفرانسیل عقب نیز بصورت سفارشی و با قیمت 35 میلیون تومان روی خودروها نصب می‌شود.

»» فروش فوری یواز - ویژه شهریور (PDF) ««

طبق بخشنامه فوق، قیمت خودروها قطعی بوده و هردو محصول یواز نیز در رنگ‌های سفید، مشکی و خاکستری تحویل مشتریان می‌شود.

برنامه سروش دیزل برای سال 1400

مرداد 1400: مدیران شرکت سروش دیزل، در جدیدترین مصاحبه خبری خود، اطلاعات جالب و جدیدی درباره آخرین وضعیت تولید محصولات یواز در ایران گفته‌اند که خلاصه آن به شرح زیر است:

1- در حال حاضر، دو محصول یواز در ایران با گیربکس دستی عرضه می‌شوند اما از نیمه دوم سال 1400، تولید نسخه‌های اتومات این دو خودرو با گیربکس ساخت پانچ فرانسه، نیز در سروش دیزل آغاز خواهد شد.

2- هم‌اکنون میزان داخلی‌سازی یواز پاتریوت معادل 11.5% و میزان داخلی‌سازی یواز پیکاپ معادل 30% است که طبق برنامه‌ریزی سروش دیزل، تا سال 1403، این میزان به حدود 50% برای هر دو خودرو افزایش می‌یابد.

3- تا مردادماه 1400، مجموعا حدود 500 دستگاه یواز بصورت CKD وارد کشور شده است.

5- بدلیل تحریم‌ها و همچنین بدلیل نبود راه دریایی، امکانات لازم برای حمل و نقل قطعات به ایران ضعیف است. ضمن اینکه در فصل‌های سرد سال، این محدودیت بیشتر شده چراکه تنها باید از راه زمینی برای واردات قطعات یواز استفاده کرد.

6- شرکت سروش دیزل همانطور که در تولید خودروهای دیزلی هیوندای، موفق به کسب رتبه برتر در خدمات پس از فروش شده است، برای خدمات‌دهی به محصولات یواز نیز برنامه‌ریزی مشخصی دارد.

5-در حال حاضر حدود 80% نمایندگی‌های دیزل، برای سرویس‌دهی به محصولات یواز آماده شده‌اند. در سراسر کشور نیز شرکت سروش دیزل، 35 نمایندگی فعال برای یواز دارد.

6- بعد از تحریم‌های صنعت خودروسازی در سال 1397، سروش دیزل با کمک شرکت‌های واسطه، همکاری‌اش را با هیوندای قطع نکرده و همچنان نیز آنرا ادامه می‌دهد. از آنجایی که سروش دیزل، شرکتی خصوصی است این امکان وجود دارد که با سایر خودروسازان روسی و حتی غیرروسی نیز وارد مذاکره شود. 

تحویل اولین سری پاتریوت در ایران

فروردین 1400: آنطور که از بازار خودرو خبر می‌رسد، شرکت سروش دیزل، از اواخر اسفندماه 99 و متاسفانه در سکوت کامل خبری، تحویل اولین سری از شاسی‌بلندهای یوآز پاتریوت را آغاز کرده است.

پاتریوت که قبلا با قیمتی کمتر از 700 میلیون تومان، پیش فروش شده بود، حالا با قیمت‌های میلیاردی سر از بازار خودرو درآورده است. از آنجایی که پاتریوت به تعداد انگشت‌شماری تحویل شده، همچنان برای کشف قیمت واقعی آن در بازار، باید منتظر ماه‌های آینده باشیم.


قیمت یواز سروش دیزل

در جدول زیر، آخرین قیمت نمایندگی سروش دیزل را برای انواع خودروهای یواز مونتاژی را مشاهده می‌کنید:

زمان پاتریوت دستی پاترویت اتومات پیکاپ دستی پیکاپ اتومات
مهر 1400 880 - 850 -
دی 1400 - 1000 - 1050

*در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

قیمت هیوندای سروش دیزل

در جدول زیر، آخرین قیمت نمایندگی سروش دیزل را برای انواع خودروهای تجاری هیوندای، شامل هیوندای H350، هیوندای HD65 و هیوندای HD78 را مشاهده می‌کنید:

انواع هیوندای HD350 سواری کار ون باری شاسی باری
شهریور 1400 1760 - -
مهر 1400 1850 1550 1180

*در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

انواع کامیونت هیوندای HD65 HD78
مهر 1400 1260 1360

*در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

سایت شرکت سروش دیزل

برای اطلاع از لیست محصولات سروش دیزل مبنا در ایران، کافی است به سامانه اینترنتی سروش دیزل به نشانی soroushdiesel.com مراجعه کنید.

معرفی شرکت سروش دیزل

شرکت سروش دیزل مبنا، کارش را در سال 1394 شروع کرد و در ابتدا به مونتاژ کامیونت‌های هیوندای در مدل‌های HD65 و HD78 می‌پرداخت. بعد از آن نیز به سراغ هیوندای H350 رفت و آنرا با انواع کاربری‌های مختلف ازجمله ون، مینی‌بوس، کامیونت، آمبولانس و ... تولید کرد.

شرکت سروش دیزل، سپس در سال 1399 برای نخستین‌بار به بازار خودروهای سواری آمد و موفق شد با همکاری شرکت روسی UAZ، محصولات این شرکت از جمله شاسی‌بلند یواز پاتریوت و همچنین وانت یواز پیکاپ را به ایران بیاورد. البته تولید یواز هانتر نیز در برنامه‌های آتی این شرکت قرار دارد.

آرشیو
  • 14 مهر 1400 فروش اقساطی پاتریوت دنده ای
    PDF
  • 20 شهریور 1400 فروش اقساطی یواز
    PDF
  • 03 شهریور 1400 فروش فوری یواز
    PDF

نویسنده : مرتضی برجسته

عکاس : شرایط فروش سروش دیزل و قیمت یواز در ایران

3 دیدگاه

Zseim(96 روز پیش)

باسلام اینجانب کوچکترین عضو از حمل نقل جاده و رانندگان که 25سال از بهترین روزهای زندگبم رو در جاده گذرانده ام باید بگم که حاصل تمام بدبختی ها و بدبینیهارو زمانی پیاده کردم که با سروش دیزل مبنا و پرسنل شون اشنا شدم انسانهایی صادق شریف گره گشا و مشتری مدار هستند و در مورد محضولات باید بگم‌که حالا که ما تو ایران ماشین وارداتی در حد استاندارد جهانی نداریم محصولات دیزل هیوندا این شرکت بهترین کیفیت رو در ایران دارند هر راننده ای که این پیام‌من رو میخونه با خیال راحت از این شرکت خرید کنه ضرر نمیکنه چون مثل بعضی ها دزد نیستن ارادتمند و کوچکترین عضو رانندگان جاده مصطفی زعیم

nosrati(135 روز پیش)

880 ميليون بدي براي يه ماشين ناشناخته بي ريخت با پیشرانه ۲.۵ لیتری قديمي ، ترمز عقب کاسه‌ای كه آينده اي هم نخواهد داشت اصلا اين قيمت نميارزه

kiamehr (111 روز پیش)

شما اگر یک شاسی بلند صفر و در حد این قیمت پیدا کردی بخر