معرفی جیلی جئومتری C

شرکت جیلی، دومین خودروی تحت زیرمجموعه Geely Geometry خود را عرضه کرده است. کراس‌اوری جمع‌و‌جور و برقی با نام Geometry C که بر اساس جیلی Emgrand GS ساخته شده است. البته تغییرات قابل‌توجهی در طراحی آن ایجاد شده تا نظر خانواده‌های جوان و افرادی که برای اولین بار خودرو می‌خرند را به خود جلب کند‌.

جیلی جئومتری C با دو باتری 53 و 70 کیلووات‌ساعتی در دسترس است، که براساس سیکل اروپایی NEDC، قادر است 400 و 550 کیلومتر را طی کند.نسبت‌های ظاهری جئومتری C مشابه امگرند GS است و به لطف چراغ‌های‌ باریک جلو و پانل در‌ها با طراحی نوین و خطوط بدنه، ظاهری زیبا و مدرن را ارائه می‌کنند.

دستگیره در‌ها با الهام از خودروهای تسلا طراحی شده‌اند و علاوه‌ بر زیبایی، به آیرودینامیک نیز کمک می‌کنند‌. در قسمت عقب خودرو نیز نسبت‌ها رعایت شدهو طراحی آن کاملاً به روز است و با چراغ‌های پیوسته و حروف GEOMETRY کامل شده است.

خودروهای چینی، پیشرفت بسیاری را در طراحی دارند و این پیشرفت در فضای داخلی نیز دیده می‌شود. فضای داخلی جئومتری C نیز مدرن و متوازن است.

فضای داخلی خودروی قبلی جئومتری با دکمه‌های خازنی، برای کنترل عملکردهای مختلف خودرو، مجهز شده بود‌. این دکمه‌ها ظاهر خوبی داشتند اما کاربرپسند نبودند، به همین خاطر، برخی از دکمه‌های فیزیکی به مدل جدید بازگشته‌اند.

کابین جیلی جئومتری C

جیلی جئومتری C با دو باتری 53 و 70 کیلووات‌ساعتی در دسترس است، که براساس سیکل اروپایی NEDC، قادر است 400 و 550 کیلومتر را طی کند. موتور برقی آن 200 اسب‌بخار قدرت و 310 نیوتن‌متر گشتاور را به چرخ‌های جلو منتقل می‌کند.

قیمت جئومتری C نیز بین 19980 و 28150 دلار تعیین شده است.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : carnewschina.com