• نمايشگاه خودرو تهران 1402

برگزاری با عنوانی جدید در زمستان

نمایشگاه خودرو تهران 1402

13 آبان 1402 09:59

برگزاری نمایشگاه خودرو تهران با عنوانی جدید در زمستان

آبان 1402: مرکز نمایشگاه‌های بین المللی شهرآفتاب تهران، اعلام کرد که پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران با مجری جدید و عنوانی متفاوت، در نیمه اول بهمن ماه ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار خواهد شد.

این رویداد با نام «نمایشگاه بین‌المللی خودرو، فناوری های نوین و صنایع وابسته تهران» برگزار می‌شده و مهم‌ترین رویداد سال در این حوزه است. اما اکنون با عنوان «اتو اکسپو تهران(Tehran Auto Expo) » در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

عباس تقدسی نژاد، مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب، در این باره توضیح داد پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران در تقویم این نمایشگاه ثبت و قرار است از ۹ تا ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ و درمساحت ۶۰ هزار متر مربعی مجموعه شهرآفتاب برگزار شود. روز اول نمایشگاه به عنوان روز خبرنگاران، صرفا با حضور اصحاب رسانه برگزار می شود.

مریم شفیعی، مدیرعامل «کانون ایران نوین»، به‌عنوان مجری برگزاری جدید نمایشگاه خودروی تهران برگزیده شده و در این باره گفت پیش‌بینی ما این است که نمایشگاه امسال خودرو تهران، با توجه به تلاش‌های دولت در حوزه واردات خودرو، جذابیت دوچندان خواهد داشت و انتظار داریم با استقبال مضاعف فعالان این بخش مواجه شود. به عنوان برگزار کننده نمایشگاه تلاش می‌کنیم چه در بحث برگزاری و چه در بخش رسانه‌ای، بهترین امکانات را در اختیار شرکت‌کنندگان و مخاطبان قرار دهیم و در همین راستا به پشتوانه تخصص های مختلف موجود در کانون ایران نوین و تجربه برگزاری بالغ بر ۲۰ عنوان نمایشگاهی در کنار بیش از ۳۳ سال فعالیت بازاریابی و تبلیغات، برنامه‌های متنوع و جذابی را با استفاده از تکنولوژی در ساختار برگزاری، الگوبرداری از نمایشگاه های مرتبط بین المللی و ایجاد تمایز در اجرای رویداد با استفاده از بازاریابی تجربه گرا، برای ارائه بهتر توانمندی‌های شرکت‌ها و محصولات آنها در نظر داریم و قصد داریم اوقات مفید و مفرحی را برای خانواده‌ها و علاقمندان به خودرو فراهم کنیم که به زودی شرح این برنامه‌ها را در اطلاع رسانی های آتی به اطلاع عموم خواهیم رساند.

زمان برگزاری نمایشگاه خودرو تهران

خرداد 1402: تاریخ جدید پنجمین نمایشگاه خودرو تهران 1402 مشخص شده است. براساس اعلام شرکت برگزارکننده، نمایشگاه امسال در تاریخ 29 تیرماه لغایت یکم مردادماه 1402 و در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برپا خواهد شد.

تغییر برگزاری نمایشگاه تهران در 1402

اردیبهشت 1402: نمایشگاه خودرو تهران قرار بود تا در اردیبهشت‌ماه 1402 برگزار شود؛ اما مرکز شهر آفتاب خواستار برگزاری پنجمین نمایشگاه خودرو تهران با حضور 4 شرکت برگزارکننده و در قالب یک کنسرسیوم شده است.

نکته مهم درباره این تصمیم جدید، نبود فراخوان رسمی برای دعوت از شرکت‌های برگزار کننده نمایشگاه است که جای تامل و پیگرد قانونی دارد. انگیزه شرکت شهرآفتاب برای ایجاد این رویه، نامعلوم و نامشخص است.

شرکت‌های خودروسازی به دقت روند شکل گرفته در برگزاری نمایشگاه خودرو تهران را رصد می کنند و حاضر به اتلاف منابع و هزینه برای یک اجرای ضعیف نمایشگاهی نیستند. خودروسازان علاقه‌ای به حضور در نمایشگاهی با 4 متولی و مجری مختلف نخواهند داشت. بنابراین باید منتظر ماند و دید چه تدبیری از سوی مسئولان امر در این خصوص اندیشیده خواهد شد.

نویسنده : مریم سادات نوری

دیدگاه کاربران