فراری 812 با رنگ منحصربه‌فرد

برای دوست‌داران برند فراری، سری Cavalcade به دلیل استفاده از رنگ‌های خاص جذاب شده است. جدیدترین عضو این سری رنگی موسوم به Verde Volterra دارد.

فراری می‌گوید این رنگ از ترکیب سبزهای عمیق و رنگ‌های خاکی در توسکانی الهام گرفته است.حقیقت آن است که آنچه می‌بینیم بیش از یک رنگ است و بیشتر در کلاس رنگ‌های چند طیفی موسوم به گرادیان قرار می‌گیرد. به طوری وقتی از یک قسمت به آن نگاه می‌کنید از نارنجی تیره به سبز تیره تبدیل می‌شود. هم‌چنین سایه‌های قرمز نیز در بخش‌هایی از بدنه آن به چشم می‌آید. اگرچه تصاویر منتشر شده از این خودرو یک رندر کامپیوتری را نمایش می‌دهد ولی احتمالاً در دنیای واقعی نیز شاهد چنین جلوه‌ای خواهیم بود.

فراری می‌گوید این رنگ از ترکیب سبزهای عمیق و رنگ‌های خاکی در توسکانی الهام گرفته است. جالب آنکه در بخش‌هایی از بدنه گاهی پوشش نارنجی و سبز نیز با یکدیگر ترکیب می‌شود و نمای کلی طلایی را شکل می‌دهند.

فراری 812  کامپتیتزیونه

فراری این پروژه را روی مدل 812 کامپتیتزیونه به اجرا درآورده است. علاوه بر رنگ، روی ستون اول و کاپوت آن‌ فیبر کربن هم دیده می‌شود.

بد نیست بدانید فراری فوق مجهز به یک پیشرانه 6.5 لیتری 12 سیلندر Vشکل تنفس طبیعی است که 830 اسب‌بخار نیرو تولید می‌کند. شتاب صفر تا صد 812 کامپتزیونه 2.8 ثانیه و شتاب صفر تا 200 کیلومتر برساعت آن 7.5 ثانیه ثبت شده است.

مترجم : نیما حدادی

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید