پورشه 911 سفیر حفاظت از حیات وحش کنیا

حفاظت از حیات وحش و مسابقات رانندگی به سختی قابل ارتباط با یکدیگر هستند؛ اما به تازگی یک زوج آمریکایی با جسارت تمام سعی کرده‌اند که این دو دنیا را به هم نزدیک کنند. آن‌ها اکنون در رالی سافاری کلاسیک شرق آفریقا با یک پورشه 911 مدل 1972 حضور دارند و می‌خواهند توجه دنیا را به حیات وحش این قاره جلب کنند.

یک زوج آمریکایی با شرکت در رالی سافاری شرق آفریقا، کمپینی 10 هزار دلاری راه‌اندازی کرده‌اند و متعهد شده‌اند تا تمام عواید آن را صرف هزینه‌های حفاظت از حیات وحش کنند.در حالی که به راحتی می‌توان حدس زد بیماری کرونا چگونه بشر را تحت تأثیر خود قرار داده، پیش‌بینی سختی نیست اگر بگوییم در این شرایط برخی از گونه‌های حیات وحش به شدت در حال آسیب دیدن هستند؛ به عبارت دیگر فقدان گردشگری عمیقاً به تلاش‌های حفاظتی کنیا ضربه است. پدیده‌ای که منجر به بروز شکار غیرقانونی و از دست دادن زیستگاه جانوران شده است. بنابراین کیم و میچ مک‌کالو از علاقه‌مندان به مسابقات رالی، با پورشه 911 خود به این رقابت‌ها آمده‌اند.

آن‌ها یک کمپین 10 هزار دلاری راه‌اندازی کرده‌اند و متعهد شده‌اند تا تمام عواید آن را صرف هزینه‌های حفاظت از حیات وحش کنند. به گفته میچ، ما می‌خواهیم با این مأموریت ابتکارات نوینی در سرتاسر آفریقا و البته برای حمایت سازمان‌های محلی در نظر بگیریم. سرمایه‌گذاری روی دانش و تلاش دوباره برای حفاظت از منابع محلی از اصلی‌ترین اهداف این برنامه است.پروژه‌های حفاظتی نه تنها از حیات وحش آفریقا، بلکه از معیشت و رفاه هزاران نفر در سراسر این قاره حمایت می‌کند.

پورشه 911 سفیر حفاظت از حیات وحش کنیا

مسابقات رالی سافاری کلاسیک آفریقای شرقی در 9 روز برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان در آن بیش از 4 هزار و 100 کیلومتر پیمایش می‌کنند که حدود 200 هزار کیلومتر آن فاقد پوشش مناسب جاده‌ای است.

پورشه 911 مدل 1972 فوق توسط شرکت Tuthill به طور خاص برای این رویداد آماده شده است. البته این تلاش به معنی بهترین راه برای حمایت از حفاظت از وحش نیست. چراکه برخی از منتقدین می‌گویند این زوج می‌توانستند با پول سفارشی‌سازی این خودرو و ارسال آن به کنیا به هدف خود نزدیک شوند.

مترجم : نیما حدادی

منبع : carscoops.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید