طرح جایگزینی مدیران خودرو

طرح جایگزینی محصولات مدیران خودرو

ارائه محصولات جدید مدیران خودرو در طرح جایگزینی

اسفند 1401: شرکت مدیران‌ خودرو با همکاری شرکت ایرانیان خودرو، به عنوان مجری طرح جایگزینی، برای اولین بار در کشور در میان خودروسازان طرح جایگزینی خودروهای کارکرده با نو را آغاز کرد که با استقبال و توجه بی نظیری روبرو شد. تاکنون بیش از ۲۰هزار خودرو در این طرح جایگزین شده‌اند. این طرح از اواسط سال 1400 گسترش یافت و کلیه خودروهای سایر خودروسازان امکان جایگزینی یافتند. به طوری که هر برند داخلی و خارجی (وارداتی) امکان جایگزینی با محصولات مدیران خودرو را داشتند.مدیران‌خودرو به تازگی دو محصول جذاب خود را نیز به بازار ارائه کرده که این خود فرصتی مناسب برای دارندگان خودروهای ام‌وی‌ام و چری و یا سایر برندها است که خودرو فعلی خود را با محصولات لوکس و جدید جایگزین نمایند.

اولین محصول جدید ارائه شده در این طرح، فونیکس FX است‌. این خودرو با موتور و گیربکس مشابه تیگو 8 پرو 1.6 لیتری توربو شارژ با 197 اسب بخار قدرت عرضه خواهد شد که از امکانات ایمنی و رفاهی مناسبی نظیر ADAS و سایر موارد جذاب بهره خواهد گرفت. اما از سوی دیگر نخستین محصول AWD (قابلیت حرکت خارج جاده) مدیران خودرو تحت نام تیگو 8 پرومکس (TIGGO8 PROMAX) وارد بازار خواهد شد که البته به موتوری قوی‌تر 2 لیتری توربو شارژ با 254 اسب بخار قدرت مجهز شده است‌.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir و یا وبسایت شرکت ایرانیان خودرو به آدرس www.iraniankhodro.com که مجری طرح جایگزینی شرکت مدیران خودرو می باشد رجوع کرده و یا به نمایندگان منتخب طرح جایگزینی شرکت مدیران خودرو در سراسر کشور به صورت حضوری مراجعه نمایند.

تعویض خودروهای قدیمی چری با محصولات جدید

همانطور که می‌دانید، طرح جایگزینی مدیران خودرو برای تعویض خودروهای قدیمی این شرکت با خودروهای جدید مدیران خودرو، از سال 1400 شروع شده و همچنان نیز ادامه دارد. فاز اول این طرح، ویژه دارندگان خودروهای کارکرده مدیران خودرو بود اما حالا این شرکت خبر داده که هم‌اکنون فاز دوم طرح جایگزینی محصولات مدیران خودرو را از تابستان 1401 آغاز کرده است.

طرح جایگزینی انواع خودروهای کارکرده با محصولات مدیران خودرو
طرح جایگزینی انواع خودروهای کارکرده با محصولات مدیران خودرو

در فاز دوم طرح جایگزینی مدیران خودرو، علاوه‌بر دارندگان خودروهای قدیمی این شرکت، دارندگان انواع خودروهای کارکرده (اعم از خودروهای وارداتی یا مونتاژی یا تولید داخلی) به شرطی که مدل خودروی آنها برای سال 1391 یا بعد از آن باشد، نیز می‌توانند در این طرح شرکت کنند و با تحویل دادن خودروی‌شان، برای ثبت نام و خریداری یکی از محصولات جدید مدیران خودرو (از برندهای ام‌وی‌ام، چری و فونیکس) اقدام کنند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نمایندگی‌ مدیران خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند یا با شماره تلفن 02149781 شرکت ایرانیان خودرو تماس بگیرند.

ثبت نام طرح جایگزینی مدیران خودرو

مشتریان جهت ثبت نام در طرح جایگزینی مدیران خودرو، یا می‌توانند به سایت ایرانیان خودرو مراجعه کنند یا به سایت مدیران خودرو بروند. مراحل ثبت نام مشتریان در این طرح جایگزنی خودرو عبارتند از:

  • ثبت درخواست در سایت ایرانیان خودرو.
  • مراجعه با خودرو کارکرده به نمایندگی برای انجام کارشناسی.
  • قیمتگذاری خودرو کارکرده توسط کارشناس دادگستری.
  • خرید خودرو کارکرده توسط نمایندگی مدیران خودرو.
  • لحاظ کردن قیمت خودرو کارکرده بعنوان بخشی از آورده مشتری.
  • انتخاب نوع خودرو جایگزین توسط مشتری.
  • تکمیل وجه پیش پرداخت و استفاده از تسهیلات لیزینگ.
  • تحویل خودروی نو به مشتری در موعد تعیین شده.

شرایط طرح تعویض خودرو کارکرده با نو

مهم‌ترین قوانین و شرایط طرح تعویض محصولات کارکرده مدیران خودرو، بصورت زیر اعلام شده است:

1- انواع خودروهای کارکرده که مدل 1391 به بعد باشند، می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

2- خودروهای نو با قیمت رسمی شرکت مدیران خودرو، تحویل ثبت‌نام‌کنندگان می‌شود.

3- برای جایگزینی با انواع خودروهای ام‌وی‌ام، حداقل پیش‌پرداخت معادل 30% قیمت روز شرکت بوده و مابقی نیز بصورت تسهیلات با بازپرداخت 60 ماهه، در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

4- برای جایگزینی با انواع خودروهای چری، حداقل پیش‌پرداخت معادل 35% قیمت روز شرکت بوده و مابقی نیز بصورت تسهیلات با بازپرداخت 60 ماهه، در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

5- خودرو کارکرده مشتری، توسط کارشناس دادگستری، قیمت‌گذاری شده و سپس توسط نمایندگی‌های مدیران خودرو، خریداری می‌شوند. مبلغ خودروی کارکرده نیز بعنوان پیش‌پرداخت یا بخشی از پیش‌پرداخت مشتری، لحاظ خواهد شد.

6- در طرح جایگزینی مدیران خودرو، نیازی به ارائه چک یا ضامن، وجود ندارد.


اخبار شرکت مدیران خودرو

جدیدترین خبرهای شرکت مدیران خودرو، شامل شرایط فروش ام وی ام، شرایط فروش اقساطی چری، شرایط فروش اعتباری فونیکس، قیمت لوازم یدکی ام وی ام و چری، همچنین آخرین اخبار طرح جایگزینی خودروهای کارکرده ام‌وی‌ام و چری با خودروهای نو و همچنین شرایط تعویض خودروهای قدیمی با محصولات جدید مدیران خودرو را در مقالات منتخب زیر مطالعه کنید:

همچنین اگر شما هم یکی از مالکان محصولات شرکت مدیران خودرو هستید، پیشنهاد می‌کنیم که خواندن مطلب قیمت لوازم یدکی ام وی ام و همچنین مطلب سرویس ادواری مدیران خودرو را نیز از دست ندهید.

نویسنده : مرتضی برجسته

منبع : باما