اخبار امداد ایران خودرو

اردیبهشت 1401: طرح خدمات امدادی ایران خودرو ویژه عید فطر با حضور 379 گروه امدادی، از تاریخ 12 لغایت 16 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

طی این طرح، 133 نمایندگی ایران خودرو آماده خدمات‌دهی به دارندگان محصولات ایران خودرو هستند که نمایندگی‌های تک‌شیفت از ساعت 8 صبح الی 16 و نمایندگی‌های دوشیفت نیز از ساعت 8 صبح الی 20، فعال خواهند بود. متقاضیان دریافت خدمات امداد خودرو ایران خودرو، یا می‌تواند با شماره تلفن 096440 تماس بگیرند یا از طریق اپلیکیشن ایساکو برای ثبت درخواست امداد، اقدام کنند.

خدمات نوروزی امداد ایران خودرو

فروردین 1401: آقای میرحسینی (مدیرعامل امداد خودرو ایران) ضمن اشاره به ادامه خدمات طرح نوروز 1401 تا تاریخ 14 فروردین‌ماه، خبر داده که زمان انتظار امداد در سال جدید به 25 دقیقه کاهش یافته و هم‌وطنان می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز، از طریق شماره تماس سراسری 096440 یا از طریق اپلیکیشن ایساکو یا از طریق سایت امداد خودرو، برای دریافت خدمات در محل، درخواست خود را ثبت کنند.

آقای میرحسینی همچنین یادآوری کرده که «خدمات عمومی امداد خودرو» شامل تعویض زاپاس، پنچرگیری، باتری به باتری و حمل خودرو، برای مشترکانی که دارای «اشتراک امداد سیار» هستند، رایگان بوده و بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب انجام می‌شود.

خدمات رایگان امداد ایران خودرو در طرح نوروزی

اسفند 1400: با اعلام شرکت ایران خودرو، طرح خدمات نوروزی ایساکو از تاریخ 25 اسفندماه لغایت 14 فروردین‌ماه 1401 در سراسر کشور آغاز شد. در این طرح، بیش از 320 نمایندگی منتخب ایران خودرو به همراه 2160 گروه امدادی، آماده خدمات‌رسانی به دارندگان محصولات ایران خودرو هستند.

طبق اعلام شرکت ایساکو، در طرح خدمات نوروزی ایران خودرو، ایاب و ذهاب خودروهای امدادی (به محل مشتری) رایگان بوده و همچنین تخفیف 5 درصدی برای فروش قطعات خودرو، برای عموم مشتریان درنظر گرفته شده است و حتی کسانی که اشتراک کارت طلایی ایران خودرو ندارند نیز می‌توانند از این تسهیلات، بهره‌مند شوند. 

دارندگان محصولات ایران خودرو می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز جهت دریافت فوریت‌های امدادی با شماره تلفن 096440 تماس بگیرند. همچنین جهت دریافت خدمات در محل نیز می‌توانند از اپلیکیشن ایساکو برای ثبت درخواست‌شان استفاده کنند.

همکاری امداد خودرو ایران و بهمن موتور

اسفند 1400: با حضور مدیرعامل بهمن موتور و مدیرعامل ایساکو، همکاری مشترک شرکت بهمن موتور با شرکت امداد خودرو ایران (وابسته به گروه ایران خودرو) در تاریخ 24 اسفندماه آغاز شد. این همکاری برای ارائه پوشش بهتر و گسترده‌تر مشتریان بهمن موتور در سراسر ایران بوده و شامل خدماتی مانند سرویس در محل، تعویض تایر، باتری کمکی، سوخترسانی و ... است.

امداد گروه بهمن موتور

گفتنی است قبل از این نیز شرکت بهمن موتور، همکاری مشترکش را با کانون جهانگردی و اتومبلیرانی آغاز کرده بود. شرکت بهمن موتور همچنین از دارندگان محصولاتش خواسته تا در صورت نیاز به فوریت‌های امدادی یا خدمات در محل، با شماره تلفن 48027 امداد گروه بهمن، تماس بگیرند.

خرید اقساطی اشتراک امداد خودرو ایران

دی 1400: رسول رمضانی، مدیر خدمات طلایی شرکت امداد خودرو ایران، ضمن اشاره به استقبال از خدمات اشتراک طلایی و رضایت مشتریان، بیان کرد که تسهیلاتی برای خرید آن در نظر گرفته شده است تا علاوه بر تخفیفات حداکثری (تا 60 درصد)، امکان تقسیط بدون بهره نیز برای خودروهای صفر کیلومتر فراهم باشد.

طبق گفته‌های وی، خدمات طلایی شامل پوشش زیان حوادث، پوشش زیان ناشی از بلایای طبیعی، تعویض خودرو برای جبران خسارت‌های کلی، نبود محدودیت تعداد دفعات دریافت خدمات، گارانتی کامل خدمات بدنه خودرو، تضمین کیفیت رنگ بدنه و تعمیرات، تامین قطعات استاندارد، کنترل کیفیت خدمات، جبران خسارت وارده به زیر و عقب خودرو، خدمات امدادی نامحدود و شبانه‌روزی و انجام رایگان سرویس‌های دوره‌ای، می‌شود که بسیار اقتصادی‌تر از سایر خدمات و پوشش‌های خسارت است.

متقاضیان دریافت کارت طلایی می‌توانند به وب‌سایت www.096440.com مراجعه کنند و مبلغ موردنظر را به صورت نقدی و یا با پرداخت 30 درصد از مبلغ نهایی با احتساب تخفیف و بازپرداخت اقساط 6 ماهه، تسویه کنند.

شرط عدم پرداخت هزینه به امداد خودرو

مهر 1400: احتمالا برای شما هم پیش آمده که با امداد خودرو ایران تماس گرفته باشید و آنها نیز برای رفع ایراد یا تعمیر خودرو به محل موردنظرتان آمده باشند. اما در برخی موارد، به علت نقص یا نبود قطعه، هیچ خدمتی توسط امداد خودرو ایران انجام نمی‌شود. حالا سوال اینجاست که در چنین شرایطی آیا باید هزینه ایاب و ذهاب را به آنها پرداخت کرد یا خیر؟!

آقای مقیمی (مدیرعامل ایران خودرو) در تاریخ 20 مهرماه و در پاسخ به این پرسش، گفته تا زمانیکه خدمتی ارائه نشود، هزینه‌ای نیز دریافت نخواهد شد. بنابراین مشتریان در صورت مشاهده تخلف امداد خودرو ایران، حتما آنرا اطلاع دهند تا پیگیری‌های لازم انجام شود.

کلاهبرداری امداد خودروهای متفرقه

آبان 1399: شرکت ایساکو، بعد از پخش گزارش‌های مختلف از رسانه ملی، طی اطلاعیه‌ای که در تاریخ 26 آبانماه 1399 منتشر کرده است، مجددا نسبت به استفاده از خدمات امداد خودروهای متفرقه و بروز خطرات مالی و حتی جانی ناشی از این خدمات، هشدار داد.

امداد خودروهای متفرقه در شگرد جدیدشان، به سراغ دستکاری خودروهای پارک شده در گوشه و کنار خیابان‌ می‌روند. سپس بعد از ایجاد نقص عمدی در این خودروها، بصورت گذری از محل خودروی پارک شده عبور کرده و درحالی که وانمود می‌کنند کاملا اتفاقی از آنجا می‌گذشته‌اند، به کمک مالک خودرو می‌روند. در پایان نیز پس از دریافت هزینه‌های زیاد از مالک خودرو، همان نقصی که خودشان باعثش بودند را اصلاح می‌کنند و می‌روند؛ به همین راحتی!

برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی، دارندگان محصولات ایران خودرو، در صورت بروز هرگونه مشکل، حتما باید با سرشماره 096440 شرکت امداد خودرو ایران تماس بگیرند یا از طریق اپلیکیشن ایساکو، برای درخواست امداد خودرو اقدام کنند. بعد از ثبت درخواست، مشخصات خودروی امدادی به همراه کد امدادگر، بصورت پیامک برای مشتری ارسال شده تا به این ترتیب، از هرگونه سواستفاده امداد خودروهای متفرقه، جلوگیری شود.

ذکر این نکته ضروری است که خدمات امداد خودرو ایران در زمان گارانتی ایران خودرو، رایگان بوده و بعد از گارانتی نیز با هزینه مصوب و مشخص، محاسبه می‌شود. ضمن اینکه تمامی قطعات استفاده شده توسط امدادگران مجاز ایران خودرو، دارای گارانتی بوده و حتی در صورت شکایت مشتری، قابل پیگرد است.


سایت امداد خودرو ایران

برای اطلاع از آخرین اخبار شرکت امداد خودرو ایران خودرو، به سامانه اینترنتی امداد خودرو ایران به نشانی https://096440.com مراجعه کنید.

اپلیکیشن امداد ایران خودرو

اپلیکیشن امداد ایران خودرو با قابلیت دریافت نوبت نمایندگی ایران خودرو، درخواست سرویس در محل، درخواست امداد خودرو ایران و ... را از طریق لینک‌ دانلود اپلیکیشن امداد ایران خودرو دریافت کنید.

شماره تلفن امداد ایران خودرو

در مواقع اضطرار یا در شرایطی که نیاز به خدمات امداد خودرو ایران داشتید، باید با شماره تلفن 096440 شرکت امداد ایران خودرو تماس بگیرید.

اشتراک امداد خودرو ایران خودرو

خدمات «امداد یار» شرکت امداد خودرو ایران، در چهار سطح مختلف عرضه می‌شود که جدول زیر، تفاوت آنها را مشاهده می‌کنید:

امداد خودرو ایران خودرو

در صورت تمایل به خرید اشتراک امداد خودرو ایران خودرو، به سامانه اینترنتی https://096440.com مراجعه کنید.

همچنین مجموعه خدمات «امداد سیار» شرکت امداد خودرو ایران که در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد، عبارتند از:

1- امداد تلفنی: جهت راهنمایی 24 ساعته مشتریان بصورت تلفنی.
2- امداد سریع: جهت تعمیرات سبک و رفع ایرادات فنی خودرو.
3- امداد گلس: جهت تعویض شیشه، چراغ، آینه، تعمیرات قفل و ...
4- امداد پلاس: جهت تعمیرات سبک بدون نیاز به حمل خودرو.
5- امداد عمومی: جهت باتری کمکی، پنچرگیری و تعویض چرخ، بازکردن درب خودرو، سوخت رسانی و ...
6- امداد سوییچ: جهت رفع مشکلات جاماندن سوییچ یا تعریف سوییچ.
7- سرویس در محل: جهت انجام سرویس دوره‌ای در محل.
8- حمل 24 ساعته خودرو.

اشتراک کارت طلایی ایران خودرو

آخرین اخبار امداد خودرو ایران، انواع کارت طلایی سال ایران خودرو و کارت طلایی ستاره دار، قیمت کارت طلایی ایران خودرو و اشتراک کارت طلایی ایران خودرو و همچنین مقایسه کارت طلایی با بیمه بدنه خودرو را در مقاله کارت طلایی ایران خودرو مطالعه کنید.

استعلام گارانتی ایران خودرو

شرایط جدید گارانتی ایران خودرو، مدت زمان کارت گارانتی ایران خودرو، نحوه استعلام گارانتی ایران خودرو، دریافت نوبت دهی گارانتی ایران خودرو در نمایندگی‌های این شرکت را در مقاله گارانتی ایران خودرو مطالعه کنید.

دفترچه راهنمای ایران خودرو

برای دانلود دفترچه راهنما خودرو، دفترچه محصولات ایران خودرو و کتابچه راهنمای انواع خودروهای بازار ایران، مقاله دانلود دفترچه خودرو را مشاهده کنید.

نویسنده : مرتضی برجسته

منبع : باما

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید