•  امداد خودرو سايپا
  •  امداد خودرو سايپا

ارائه خدمات خودرویی در محل

تلفن و سایت امداد خودرو سایپا 1402

4 مهر 1402 14:20

ارائه خدمات خودرویی در محل

مهر 1402: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، واحد خدمات خودرو در محل شرکت امدادخودروی سایپا برای ارائه سرویس به خودروهای تولیدی گروه خودرو سازی سایپا، اعلام آمادگی کرد.

امداد خودرو سایپا، قصد دارد تا خدمات خود را در منزل یا محل کار به دارندگان خودروهای سواری گروه خودروسازی سایپا ارائه دهد. ارائه سرویس دوره ای، بازدید فنی و نصب آپشن خودرو از جمله این خدمات است که دارندگان خودروهای سواری گروه سایپا می توانند از طریق تماس با شماره تلفن 84444-021 نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

طرح خدمات و امداد برای زائران اربعین حسینی

مرداد 1402: مجتبی معظمی، مديرعامل سايپايدک، از حضور فعال این شرکت در طرح خدمات و امداد اربعين حسينی سال جاری خبر داد.  وی اعلام کرد طرح خدمات و امداد اربعین حسینی از تاریخ 6 تا 17 شهریور به مدت 12 روز در مرزهای مهران، تمرچین، چذابه، خسروی، شلمچه و باشماق با حضور 60 واحد امدادی و 14 نمایندگی مجاز در مناطق کشیک مرزی برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد تمامی خدمات امدادی به خودروهای سواری گروه سایپا با تخفیف 50 درصدی در اجرت خدمات درون تعمیرگاهی به زائرین تا سقف یک میلیون تومان ارائه می‌شود. همچنین حمل خودرو به نزدیکترین نمایندگی به صورت رایگان انجام خواهد شد.

آقای معظمی گفت شرکت سایپایدک حضور فعالی در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی خواهد داشت تا مشتریان محترم با خیالی آسوده در جاده‌ها تردد کنند. به همین منظور توصیه ما این است که به منظور پیشگیری از بروز هر گونه نقص فنی، پیش از آغاز سفر به نمایندگی‌های مجاز سایپا مراجعه کنند و از سلامت کارکرد خودروی خود اطمینان حاصل کنند. ضمنا تمام قطعات مورد نیاز در طرح اربعین به مقدار کافی تامین شده و تمام پیش‌بینی‌های لازم برای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان انجام شده است.

خدمات امداد نوروزی سایپا در 1402

فروردین 1402: امداد خودرو سایپا در طرح خدمات و امداد نوروزی سال 1402، 80 هزار كیلومتر از محورهای مهم كشور را تحت پوشش خدمات امدادی قرار می‌دهد. آقای کامبیز قلی زاده، مدیرعامل شرکت امداد خودرو سایپا، با اعلام این خبر گفت: در این طرح كه از 24 اسفند 1401 شروع و تا 14 فروردین 1402 ادامه دارد، تمامی جاده و محورهای مهم كشور، خصوصا مسیرهای منتهی به شهرهای زیارتی و سیاحتی تحت پوشش خدمات امدادگران، خدمت رسانان و تعمیرکاران شركت امدادخودروسایپا و نمایندگی های مجاز سایپا قرار می‌گیرد.

امداد نوروزی سایپا

در طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا، که امسال با تدبیر مدیران عامل شرکت های سایپا و ایران خودرو به صورت مشترک برگزار شد، بیش از 3 هزار و 500 ناوگان امدادی دو شرکت، به صورت كشیك و 32 پایگاه ثابت شبانه روزی در سراسر ایران فعالیت دارند.

لازم به ذکر است، شماره سراسری 096550 و وب سایت emdadsaipa.ir آماده ارائه خدمات خودرویی به مشتریان و هموطنان در هر ساعت از شبانه روز است. 

افزایش امدادخودروهای متفرقه

مرداد 1401: کامبیز قلی زاده، مدیرعامل امدادخودرو سایپا، درباره حضور و افزایش امدادخودروهای متفرقه هشدار داد و به متقاضیان دریافت خدمات امدادی اعلام کرد که دریافت خدمات از امدادخودروهای متفرقه می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری برای مالکان خودرو داشته باشد. وی از مالکان درخواست کرد که هنگام دریافت خدمات امدادی در مواقع ضروری، دقت نظر ویژه‌ای به خرج دهند تا درگیر عواقب بعدی استفاده از خدمات غیراستاندارد امدادخودروهای متفرقه نشوند.

وی تاکید کرد که دستکاری خودرو توسط تعمیرکاران خارج از شبکه نمایندگی‌های مجاز، سبب باطل شدن گارانتی خودرو می‌شود. بنابراین، مالکان خودرو حتی در مواقع ضروری که خودرو دچار ایراد در جاده‌های خارج شهر می‌شود از دریافت خدمات امدادی متفرقه جدا پرهیز کنند.

آقای قلی‌زاده اظهار کرد که امدادخودرو سایپا، صد در صد جاده‌های کشور را پوشش می‌دهد و امداد در هر نقطه‌ای از کشور می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به ثبت درخواست و دریافت خدمات امدادی معتبر در محل کند. لازم به ذکر است که خودروهای امدادی شرکت امدادخودرو سایپا، بدون تماس و به صورت گذری به خودروهای متوقف شده مراجعه نمی‌کنند.

وی درباره راه‌های ارتباط و ثبت درخواست گفت که متقاضیان می‌توانند از تلفن، اپلیکیشن و ثبت درخواست اینترنتی استفاده کنند. با شماره‌گیری تلفن 096550 می‌توان در هر زمان درخواست ثبت کرد. امدادخودرو سایپا به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته پاسخگوی تماس گیرندگان است. دارندگان خودروهای سواری گروه سایپا می توانند جهت دریافت سرویس خدمات خودرو در محل (منزل یا محل کار)، شامل انجام سرویس‌های اولیه و دوره ای، بازدید فنی پیش از سفر و همچنین نصب آپشن از  طریق شماره 02184444، نسبت به رزرو درخواست خود اقدام کنند.

آقای قلی‌زاده در پایان تاکید کرد که خودروهای امدادخودرو سایپا با رنگ سفید و خطوط افقی نارنجی منقش به نام و نشان امدادخودرو سایپا و لباس متحدالشکل امدادگران آمادگی امدادرسانی در 3 ماه تابستان را دارد.

بسته خدماتی جدید امداد سایپا

تیر 1401: آقای عباس فخاریان، مدیر عملیات شرکت امداد خودرو سایپا، از اضافه شدن طرح‌های جدیدی امدادی به شبکه خدمات امداد سایپا خبر داد. آنطور که آقای فخاریان گفته، طرح امداد تعویض شیشه، ساخت سوئیچ یا تعویض سوئیچ خودرو و برخی خدمات تعمیراتی سبک، از جمله این خدمات جدید خواهند بود. مدیر عملیات امداد سایپا، همچنین به نکات جالب دیگری نیز اشاره کرده که خلاصه آنها به این شرح است:

1- هم‌اکنون خدمات امداد خودرو سایپا در سه سطح مختلف شامل امداد الزامی، امداد عمومی و امداد تکمیلی ارائه می‌شوند. امداد الزامی، خدماتی هستند که در صورت خرید خودروی صفر از شرکت سایپا، در اختیار مالکان خودرو قرار می‌گیرد.

2- بسته‌های خدماتی امداد سایپا شامل امداد تصادفات نیز هست تا مشتریان در صورت خریداری این بسته، علاوه بر خدمات امداد الزامی، خدمات مربوط به امداد تصادفات را نیز دریافت کنند.

3- مشتریان پس از تحویل گرفتن خودروی صفر، به مدت 2 سال می‌توانند از خدمات امداد رایگان سایپا نیز استفاده کنند. البته امداد رایگان برای تصادفات نیست و در صورت بروز تصادف طی این دو سال، پرداخت هزینه خدمات امدادی ناشی از تصادف، برعهده مشتری خواهد بود.

3- استفاده از خدمات امداد سایپا، هیچ الزامی برای مشتریان ندارد ولی باتوجه به مزیت‌های این نوع امداد، مانند استفاده از قطعات اصل، استفاده از تکنسین‌های مجرب و تجهیزات مناسب و همچنین ضمانت خدمات انجام شده، سایپا به همه مشتریان توصیه کرده تا از پوشش خدمات امداد خودرو سایپا استفاده کنند. 

4- مشتریانی که دارای کارت اشتراک خدمات امدادی هستند اما از خدمات آن استفاده نکنند، در صورت تمدید کارت اشتراک امداد خودرو، هزینه کمتری را می‌پردازند. به عبارت بهتر، سایپا از مشتریانی که ریسک کمتری دارند، هزینه کمتری نیز دریافت می‌کند.

5- مرکز تماس امداد خودرو سایپا بصورت 24 ساعته و از طریق شماره‌گیری تلفن 096550 آماده خدمت‌رسانی به مشتریان محصولات سایپاست. 

6- مشتریان محصولات سایپا در صورت درخواست سرویس در محل برای انجام خدماتی مانند سرویس ادواری خودرو، بازدید فنی قبل از سفر و نصب آپشن با ضمانت، می‌توانند با شماره تلفن 02184444 در تماس باشند.

آماده باش امداد سایپا در تعطیلات عید فطر

اردیبهشت 1401: به مناسبت فرا رسیدن تعطیلات عید فطر، شرکت امداد خودرو سایپا در سراسر کشور، آماده کمک‌رسانی و خدمات‌دهی به مشتریان است. به همین منظور، متقاضیان خدمات امداد سایپا، می‌توانند با شماره‌گیری تلفن 096550 برای درخواست امداد خودرو اقدام کنند.

شرکت امداد خودرو سایپا همچنین به رانندگانی که قصد مسافرت دارند، توصیه کرده تا اقدامات ایمنی پیش از سفر را نیز انجام دهند. البته مشتریان می‌توانند با شماره‌گیری تلفن 02184444 برای ثبت درخواست «سرویس در محل» اقدام کرده و از خدماتی مانند بازدید پیش از سفر، تعویض روغن و سرویس ادواری بهره‌مند شوند.

اشتراک نوروزی امداد خودرو سایپا

فروردین 1401: آقای فخاریان (رئیس ستاد امداد نوروزی سایپا) خبر داده که در طرح امداد سایپا ویژه ایام نوروز 1401 که از تاریخ 25 اسفندماه آغاز شده و تا 14 فروردین‌ماه نیز ادامه دارد، اشتراک امداد حامی سایپا برای غیرمشترکان (خودروهای فاقد گارانتی) فعال شده است؛ البته به شرطی که غیرمشترکان، در سال 1400 از خدمات امداد سایپا استفاده کرده باشند.

همچنین این اشتراک نوروزی، برای دارندگان گارانتی بدنه سایپا نیز قابل استفاده خواهد بود. در طرح امداد نوروز 1401 سایپا، برای انجام خدمات در محل، اگر ثبت درخواست مشتری بصورت تلفنی باشد، تخفیف 50 هزارتومانی و اگر بصورت اینترنتی باشد، تخفیف 75 هزارتومانی برای آنان لحاظ شده و از هزینه اجرت نیز کسر خواهد شد.

آقای فخاریان از دارندگان محصولات سایپا خواسته که جهت دریافت خدمات 24 ساعته امداد خودرو سایپا ، یا با شماره تلفن 096550 تماس بگیرند یا از طریق سامانه اینترنتی امداد سایپا، درخواست‌شان را ثبت کنند.


سایت امداد خودرو سایپا

برای اطلاع از آخرین اخبار شرکت امداد خودرو سایپا و شرکت امداد خودرو ایران خودرو، به سامانه اینترنتی امداد خودرو سایپا به نشانی emdadsaipa.ir مراجعه کنید.

اپلیکیشن امداد خودرو سایپا

اپلیکیشن امداد سایپا با قابلیت دریافت نوبت نمایندگی سایپا، درخواست سرویس در محل، درخواست امداد خودرو سایپا و ... را از لینک دانلود اپلیکیشن سایپا دریافت کنید.

شماره تلفن امداد سایپا

در صورت نیاز به خدمات فوریتی امداد خودرو سایپا، باید با شماره تلفن 096550 شرکت امداد سایپا تماس بگیرید. سایر شماره‌های مرتبط با امداد سایپا عبارتند از:

  • گارانتی بدنه: 02184444
  • خدمات خودرو در محل: 02184444
  • خرید اشتراک یا تمدید اشتراک: 02184444
  • امور مشتریان: 02182222

همچنین توجه داشته باشید که سرشماره‌های 100009655 و 10009655 و 100096550 تنها شماره‌هایی هستند که شرکت امداد سایپا برای ارسال پیامک، از آنها استفاده می‌کند.

اشتراک امداد خودرو سایپا

خدمات امداد خودرو سایپا، دارای سه سطح مختلف است که در جدول زیر، تفاوت هرسه آنها را مشاهده می‌کنید:

اشتراک امداد خودرو سایپا

در صورت تمایل به خرید اشتراک امداد خودرو سایپا، به سایت اینترنتی emdadsaipa.ir مراجعه کنید.


خرید کارت طلایی سایپا

برای معرفی کارت نارنجی سایپا، مقایسه کارت طلایی سایپا با بیمه بدنه، ثبت نام کارت طلایی امداد خودرو، قیمت کارت طلایی سایپا، پیگیری کارت نارنجی و استعلام سایپا کارت طلایی، مقاله کارت طلایی سایپا را مطالعه کنید.

خرید گارانتی خودرو سایپا

آخرین اخبار زمان گارانتی سایپا، استعلام گارانتی سایپا، خرید گارانتی خودرو سایپا، معرفی گارانتی پایه سایپا، معرفی گارانتی اکونومی سایپا (گارانتی اقتصادی) و معرفی گارانتی کامل سایپا را در مقاله گارانتی خودرو سایپا مطالعه کنید.

دفترچه راهنمای سایپا

برای دانلود دفترچه راهنما خودرو، دفترچه محصولات سایپا و کتابچه راهنمای انواع خودروهای بازار ایران، مقاله دانلود دفترچه خودرو را مشاهده کنید.

شرایط فروش سایپا

برای اطلاع از آخرین اخبار فروش شرکت سایپا و جهت مشاهده جدیدترین طرح پیش فروش سایپا، طرح فروش نقدی سایپا، طرح فروش فوق العاده سایپا و طرح فروش اقساطی سایپا، مقاله فروش فوری سایپا را مطالعه کنید.

نویسنده : مرتضی برجسته

دیدگاه کاربران