• کاميونت آرنا پلاس ايران خودرو ديزل
  • کاميون آترين پلاس ايران خودرو ديزل

نمایشگاه مشهد: اعلام قیمت قطعی

بررسی کامیونت آرنا پلاس ایران خودرو دیزل (آترین پلاس)

12 شهریور 1402 08:20

قیمت کامیونت آرنا پلاس در تابستان 1402

شهریور 1402: یکی از جدیدترین محصولات شرکت ایران خودرو دیزل، آرنا پلاس است؛ کامیونتی که با تناژ 6 تن وارد بازار شده و در نمایشگاه خودرو مشهد 1402 نیز برای چندمین‌بار، رونمایی شده است.

اما همزمان با شروع آخرین ماه فصل تابستان، شرکت ایران خودرو دیزل نیز قیمت آرنا پلاس را اعلام نمود. این کامیونت جدید، که در ابتدا با نام آترین پلاس معرفی شده بود و سپس نامش به آرنا پلاس تغییر کرد، از ابتدای شهریورماه با قیمت یک میلیاردو 770 میلیون تومان در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

آرنا پلاس به مشتریان تحویل داده شد

تیر 1402: شرکت ایران خودرو دیزل، تحویل نخستین سری کامیونت آرنا پلاس را طبق وعده قبلی و بدون تاخیر از روز چهارشنبه 21 تیرماه 1402 آغاز کرد.

مهدی آقاطاهریان، مدیر فروش شرکت ایران خودرو دیزل، گفت اولین سری ثبت‌نام این محصول اواخر اسفندماه سال گذشته در پنج رنگ و با موعد تحویل هفته آخر تیرماه آغاز شده بود که با استقبال خوبی از سوی مشتریان روبه رو شد و خوش بختانه موفق شدیم این محصول را بدون تاخیر به مشتریان تحویل دهیم. سعی خواهیم کرد تا تمامی تعهدات مشتریان عزیز را در کم ترین مدت و ظرف مدت مقرر شده در بخش نامه فروش تحویل دهیم.

وی افزود با توجه به استقبال خوب مشتریان، برنامه‌ریزی لازم برای دور جدید فروش این محصول در دستور کار قرار گرفته و جزئیات آن در موعد مقرر به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

با قلب کامینز و گیربکس ZF

در تاریخ 31 مردادماه 1401، محصول جدید ایران‌ خودرو دیزل رونمایی شد. این محصول کامیونت آترین پلاس نام دارد و بعد از تونلند جدید (بررسی خودرو فوتون تونلند نیوفیس) و کامیون آتامان جدید (بررسی کشنده آتامان)، باید آنرا سومین محصول جدید شرکت ایران‌ خودرو دیزل در سال 1401 محسوب کنیم. در مراسم رونمایی، مدیرعامل ایران‌خودرو دیزل و قائم‌مقام اجرایی گروه صنعتی ایران‌ خودرو حضور داشتند‌.

کامیونت آترین پلاس به پیشرانه کامینز 3760 سی‌سی توربوشارژ مجهز شده است. این پیشرانه 154 اسب‌بخار قدرت و 500 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند که از طریق یک گیربکس 6 سرعته ZF به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

این محصول 6 تن وزن و 6.9 متر طول دارد. از امکانات و تجهیزات آن می‌توان به بخاری و کولر، شیشه‌بالابر برقی، آینه‌های جانبی برقی، کروز کنترل، چراغ روشنایی در روز، چراغ‌های مه‌شکن جلو و عقب، گاردهای بغل و عقب، دوربین 360 درجه به صورت آپشنال، جداکننده آب و روغن به صورت اتوماتیک و سیستم صوتی و تصویری اشاره کرد.


شرایط فروش ایران خودرو

برای اطلاع از آخرین اخبار فروش شرکت ایران خودرو و جهت مشاهده جدیدترین طرح پیش فروش ایران خودرو، طرح فروش نقدی ایران خودرو، طرح فروش فوق العاده ایران خودرو و طرح فروش اقساطی ایران خودرو، مجموعه مقالات منتخب زیر را مطالعه کنید:

دیدگاه کاربران