خودروی برقی میپل یوشینگ 6

معرفی میپل یوشینگ 6

میپل (Maple) در سال 2019 توسط جیلی و لیفان تاسیس شد، اما با خریداری لیفان توسط جیلی و تاسیس لیوان (Livan)، میپل هم به زیرمجموعه جدید از این برند تبدیل شد.

یکی از ویژگی‌های مهم میپل یوشینگ 6، قابلیت تعویض باتری آن در مدت زمان بسیار کوتاه است.اکنون محصول جدید این برند با نام یوشینگ 6 معرفی شده است، که البته احتمال دارد بعدا تغییر کند. این سدان جمع و جور جلوپنجره ندارد و تنها در بخش زیرین سپر جلو یک ورودی هوا دیده می‌شود. در نمای عقب هم با چراغ باریک سرتاسری مواجه هستیم. در مجموع، فرم بدنه میپل یوشینگ 6 را می‌­توان طرحی ساده و فاقد هیجان دانست.

ابعاد بدنه میپل یوشینگ 6 در طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین محورها به ترتیب 4.64، 1.87، 1.6 و 2.76 متر اعلام شده است.

از فضای کابین میپل یوشینگ 6 هیچ تصویری در دسترس نیست، اما طبق یکی از تصاویر، می‌­توان نمایشگر بزرگ بالای داشبورد را تشخیص داد.

خودروی برقی میپل یوشینگ 6

میپل یوشینگ 6 به یک موتور برقی با 163 اسب‌­بخار قدرت و مجموعه باتری ساخت CATL ساخته شده است. یکی از ویژگی‌های مهم میپل یوشینگ 6، قابلیت تعویض باتری آن در مدت زمان بسیار کوتاه است.

به نظر می­‌رسد که میپل با عرضه یوشینگ 6، قصد دارد سهم بیشتری از بازار خودرو را در اختیار بگیرد، هرچند با توجه به طراحی ساده، مشخصات فنی معمولی و البته این واقعیت که با یک خودروی اقتصادی با حداقل امکانات رفاهی مواجه هستیم، می‌­توان انتظار داشت که میپل یوشینگ 6 بیشتر از مشتریان عادی، در ناوگان حمل و نقل عمومی مورد استفاده قرار بگیرد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carnewschina.com