2023 چری اکسید VX
2023 چری اکسید VX
2023 چری اکسید VX
2023 چری اکسید VX

معرفی اکسید VX مدل 2023

کمتر از سه سال پس از معرفی اکسید VX به مشتریان چینی، این خودرو اکنون مورد بروزرسانی قرار گرفته است. در نمای ظاهری این کراس‌اور چینی نمی‌­توان تغییر خاصی نسبت اکسید VX مدل 2022 مشاهده کرد، به جزء نوار کرومی که به جای جزئیات مشکی براق نصب شده است.

تحولات اساسی در اکسید VX مدل 2023 را باید در کابین این خودرو جستجو کرد، جایی که نمایشگر جدید، بخش اعظم داشبورد را به خود اختصاص داده و مرسدس بنز EQS را به یاد می­‌آورد. اما تحولات اساسی در اکسید VX مدل 2023 را باید در کابین این خودرو جستجو کرد. نخستین عامل جالب توجه، نمایشگر بزرگی است که بخش اعظم داشبورد را به خود اختصاص داده و مرسدس بنز EQS را به یاد می­‌آورد. این شیشه یکپارچه، نه تنها سه نمایشگر مرکزی، سرنشین و صفحه پشت آمپر را در زیر خود جای داده، بلکه حتی محیط اطراف دریچه­‌های تهویه را نیز پوشانده است.

فرمان با طراحی جدید به دکمه­‌های حساس به لمس مجهز شده و اهرم تعویض دنده هم به سمت راست فرمان منتقل شده است. همچون محصولات مرسدس بنز، اهرم تنظیمات صندلی‌ها روی درها قرار دارد.

طراحی صندلی‌ها مورد بازنگری قرار گرفته و ردیف جلو علاوه بر تهویه و گرمکن به عملکرد ماساژ هم مجهز شده است، درحالی‌که تهویه به ردیف دوم و تنظیم برقی پشتی به ردیف سوم اضافه شده است.

2023 چری اکسید VX

به لطف کاهش سر و صدای فعال، سرنشینان اکسید VX از آسایش بیشتری بهره­‌مند خواهند شد. مشتریان اکسید VX می‌­توانند این خودرو را به صورت شش نفره با دو صندلی مجزا در ردیف دوم سفارش دهند.

درباره تغییرات مشخصات فنی اکسید VX، سخنی به میان نیامده بنابراین احتمال دارد که هیچ تغییری در این بخش اتفاق نیفتاده باشد. مدل فعلی اکسید VX در چین فقط با پیشرانه 2 لیتری TGDI توربوشارژ عرضه می­‌شود که 261 اسب‌­بخار قدرت و 400 نیوتن‌متر گشتاور را از طریق گیربکس 7 سرعته اتوماتیک به محور جلو یا هر دو محور انتقال می­‌دهد.

2023 چری اکسید VX

نسخه بروزرسانی شده از اکسید VX در آوریل 2023 وارد بازار چین خواهد شد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : autoreview.ru