• سهميه بنزين رايگان در کيش

200 لیتر بنزین برای تردد زمینی

نحوه دریافت سهمیه بنزین رایگان در کیش

25 مرداد 1402 13:59

رحمان سادات نجفی، مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش، اعلام کرد براساس طرحی با نام «رویداد تابستانه سلام هموطن کیش»، سه میلیون لیتر بنزین رایگان برای جذب گردشگر زمینی به کیش اختصاص یافته که در صورت استقبال مسافران تا پایان سال 1402 ادامه‌دار خواهد بود. این طرح برای تقویت سفرهای زمینی و جذب گردشگر انجام می‌شود.

وی توضیح داد مسافران زمینی کیش می‌توانند با نصب اپلیکیشن مشعل به نشانی mymashal.ir و در لحظه ورود به کیش علاوه بر دریافت 200 لیتر بنزین رایگان، با استقرار در هتل‌ها، خرید از مراکز پذیرایی، بازارها و تفریحات گردشگری، تخفیفات 20 تا 70 درصدی خود را به صورت بنزین رایگان دریافت کنند. بنزین‌های اهدایی امکان انتقال به دیگران را دارد. یکی دیگر از ویژگی‌های این طرح این،‌ قابلیت تبدیل به وجه نقد بنزین ذخیره شده و انتقال به کارت بانکی معرفی شده است.

وی در ادامه با یادآوری سفر زمینی بیش از 100 هزار نفر به کیش در نوروز 1402 افزود هرچند این روزها خسارت وارده به دلیل کاهش تعداد پروازها در کسب و کارها و صنعت گردشگری کیش انکارناپذیر است اما تجربه نشان می‌دهد که مسافران زمینی، بازدهی مناسب و قابل قبولی در بازگشت رونق جزیره دارند. انتظار می‌رود این طرح خاص، محرکی برای جذب گردشگر در کیش باشد.‌ جزئیات این طرح به طور کامل از رسانه ملی و سایر رسانه های جمعی در حال معرفی و اطلاع رسانی است.

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش  اشاره کرد هم اکنون هتل‌های کیش بیش از 70 درصد تخفیف به مشتریان خود ارائه می‌دهند و به جرات می‌توان گفت که قیمت یک هتل چهارستاره در جزیره کیش یک چهارم همین هتل در سایر نقاط گردشگری ایران است و با قیمت یک محل اقامتی مهمانپذیر در تهران برابری می‌کند.


اخبار سهمیه سوخت خودرو

مهم‌ترین اخبار سهمیه بندی سوخت، شامل خبرهای جدید سهمیه سوخت تاکسی بنزینی و سهیمه تاکسی دوگانه‌سوز، سهمیه سوخت وانت‌بارها و همچنین سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی را در مقالات منتخب زیر مطالعه کنید:

نویسنده : مریم سادات نوری

دیدگاه کاربران