شرایط فروش خودروسازی فردا تیر 1400

شرکت خودروسازی فردا موتور، جدیدترین شرایط پیش‌فروش محصولاتش را ویژه تیرماه 1400 اعلام کرد. ثبت نام فردا موتور فاقد محدودیت زمانی بوده و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش خودروها ادامه دارد. در این مرحله از فروش این شرکت، خودروهای فردا SX5 با تخفیف نقدی 20 میلیون تومانی و همچنین فردا 511 بدون تخفیف و با موعد تحویل 120 روز کاری، قابل خریداری خواهند بود. 

»» طرح پیش فروش فردا موتور - ویژه تیر (PDF) ««

طبق بخشنامه فردا موتور، هر دو محصول فردا موتور با سود مشارکت 18% فروخته می‌شوند.


قیمت محصولات فردا موتور

آخرین قیمت نمایندگی خودروسازی فردا موتور را برای کراس‌اور فردا SX5 و همچنین سدان فردا 511 را در جدول زیر، مشاهده می‌کنید:

مدل SX5 511
اسفند 1399 629 -
خرداد 1400 ثابت 429

*در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

همچنین برای اطلاع از قیمت روز خودرو و قیمت روز محصولات فردا موتور، لینک‌های زیر را مشاهده کنید:

»» قیمت روز خودرو

»» خرید و فروش محصولات فردا موتور


خدمات پس از فروش فردا موتور

اسفند 1399: از دی‌ماه 99، خودروسازی فردا برای نخستین‌بار، فروش فردا SX5 را آغاز کرده است؛ خودرویی که هرچند عضوی از خانواده دانگ‌فنگ است اما قرار است با لوگو و برند اختصاصی «فردا موتور» به بازار ایران بیاید. 

آقای آریان‌نژاد (مدیربازاریابی فردا موتور)، درباره فروش و خدمات پس از فروش فردا موتور نیز گفته که هلدینگ GBG بیش از 100 نمایندگی در سراسر کشور دارد و این هلدینگ در کنار ارائه خدمات به سایر خودروهای وارداتی، خدمات پس از فروش فردا موتور را نیز آغاز کرده است. جهت یادآوری باید بگوییم که هلدینگ GBG، همان گروه تجاری گرامی است که مجموعه نمایندگی‌های آسان موتور (هیوندای) و اطلس خودرو (کیا) را در اختیار دارد. 

خریداران برای اطلاعات بیشتر به سایت این شرکت به نشانی fardaco.com مراجعه کنند یا با شماره تلفن 02148645000 تماس بگیرند.

معرفی خودروسازی فردا

خودروسازی فردا در سال 1392 و با سرمایه‌گذاری خانواده گرامی (هلدینگ GBG) تاسیس شد. فاز اول کارخانه خودروسازی فردا در سال 1395 آغاز بکار کرد و نهایتا در اوایل بهار 96 و بصورت رسمی، توسط رئیس جمهور روحانی افتتاح شد.

خودروسازی فردا، که تنها کارخانه خودروسازی استان سمنان است، در ابتدای کارش موفق شد تا بخشی از تولیدات ایران خودرو را برعهده بگیرد و نهایتا سمند و پژو پارس را به خطوط تولیدش آورد. هم اکنون نیز کارخانه خودروسازی فردا، قطب اصلی در تولید پژو پارس دوگانه‌سوز در ایران است.

خودروسازی فردا نهایتا در سال 1398، برند اختصاصی خودش را با نام «فردا موتور» به بازار کشورمان معرفی کرد

محصولات جدید فردا موتور

خودروسازی فردا در نیمه دوم سال 96، با اولین شریک خارجی‌اش یعنی شرکت چینی سایک (SAIC) وارد مذاکره شد و حتی به توافقات بسیار مطلوبی نیز رسید. سپس این شرکت، در حالی که برای مونتاژ ام جی RX5 در سال 1397 آماده می شد، ناگهان با دیوار بلند «تحریم صنعت خودروسازی» کشورمان مواجه شد. در نتیجه آن، سایک از کشورمان رفت و RX5 نیز هیچگاه به تولید انبوه نرسید.

بعد از این اتفاقات، خودروسازی فردا به سراغ شریک چینی دیگری رفت؛ دانگ فنگ همان شرکتی که قبلا با ایران خوردویی ها وارد عرصه «خودروهای سواری» کشورمان شده بود در نیمه دوم سال 98 به عنوان شریک جدید خودروسازی فردا معرفی شد.

ماحصل اولین همکاری فردا با دانگ فنگ، کراس اوری به نام SX6 است که 30 دستگاه آن در زمستان 98 به صورت آزمایشی تولید شد. فردا SX6، که پیشرانه 1.5 لیتری توربو دارد، در غیاب بیسو T5 سیف خودرو، حالا اولین کراس اور 7نفره‌ مونتاژی در ایران محسوب می شود.

پس از عرضه SX6، خودروسازی فردا به سراغ مونتاژ کراس اور دیگری به نام فردا SX5 خواهد رفت که کوچکتر از SX6 بوده اما قلب 1.6 لیتری در سینه‌اش می‌تپد.

خودروسازی فردا، در زمستان 99، فروش فردا SX5 را آغاز کرد؛ خودرویی که بعنوان دومین مونتاژی دانگ‌فنگ در فردا موتور شناخته می‌شود و به لحاظ کیفیت ساخت نیز، یک مثال بسیار خوب از خودروهای چینی است. اولین سری فردا SX5 یا همان دانگ‌فنگ SX5 قبل از شروع سال 1400 بدست مشتریانش رسید.

آرشیو
 • 09 تیر 1400 پیش فروش محصولات فردا موتور
  PDF
 • 03 خرداد 1400 پیش فروش فردا 511
  PDF
 • 03 خرداد 1400 پیش فروش فردا SX5
  PDF
 • 02 خرداد 1400 اولین فروش نقدی فردا 511
  PDF
 • 30 فروردین 1400 پیش فروش فردا SX5
  PDF

نویسنده : مرتضی برجسته

عکاس : قیمت و شرایط فروش خودروسازی فردا موتور

منبع : fardaco.com

5 دیدگاه

Kh1354(13 روز پیش)

من ثبت نام کردم ۴ ماهه هنوز خبری نیست

moreta(81 روز پیش)

واردات ام جی اریکسون ۸ جز برنامه واردات شرکت میباشد یا خیر ؟؟

Mihsen(152 روز پیش)

سلام فروش اقساطی داره

هادی یزدانی(509 روز پیش)

فروش فوری دارید اقساطی

aliazizl(512 روز پیش)

با سلام فروشی فوری دارید اقساطی