شرایط فروش میتسوبیشی آذر 99

شرکت آرین موتور، طرح بازدید زمستانی محصولات میتسوبیشی را تحت عنوان «پیشواز فصل سرد» از روز شنبه، 15 آذرماه، شروع کرده و خدمات‌دهی به مالکان این خودروها را نیز تا روز جمعه 28 آذرماه 99 ادامه می‌دهد. همچنین آرین موتور، برای کاهش هزینه سرویس ادواری میتسوبیشی، تخفیفات زیر را درنظر گرفته است:

  • بازدید فنی رایگان (بازدیدهاش روع فصل زمستان)
  • 10 درصد تخفیف برای محصولات GAT شامل مایع پاک‌کننده موتور، اکتان بوستر و ...
  • 15 درصد تخفیف روغن موتور کاسترول
  • 20 درصد تخفیف قطعات مصرفی (فیلتر تهویه، فیلتر روغن، فیلتر هوا و ...

قیمت میتسوبیشی

برای اطلاع از آخرین قیمت محصولات میتسوبیشی در بازار ایران و همچنین قیمت روز سایر خودروها، لینک‌های زیر را مشاهده کنید:

»» قیمت روز خودرو

»» قیمت روز میتسوبیشی

فروش میتسوبیشی

جهت مشاهده به‌روزترین آگهی‌های محصولات میتسوبیشی، لینک زیر را مشاهده کنید:

»» خرید و فروش محصولات میتسوبیشی

محصولات میتسوبیشی در ایران

نسل سوم ASX، نخستین محصول میتسوبیشی بود که آرین موتور در بازار کشورمان معرفی کرد. نخستین سری ASX در مدل 2012 به ایران آمد و با دو تیپ نیمه‌فول (میدلاین یا تیپ 2) و فول (های‌لاین یا تیپ 4) در اختیار مشتریان قرار گرفت. عرضه این ASX تا مدل 2015 در ایران ادامه داشت.

از سال 2014 لنسر و اوتلندر نیز به خانواده میتسوبیشی ایران اضافه شدند. عرضه سری اول لنسر تا مدل 2015 ادامه داشت و در دو نسخه 1.6 لیتری اتومات (تیپ 1) و 1.8 لیتری اتومات (تیپ 4) فروخته می‌شد. البته تعداد انگشت‌شماری از لنسر 1.6 لیتری با گیربکس دستی نیز در کشورمان وجود دارد. اوتلندر سری اول نیز فقط در مدل 2014 و با تیپ 4 به ایران آمده بود.

در سال 2015 نیز میراژ، به‌عنوان کوچک‌ترین ژاپنی ایران، به سبد محصولات آرین موتور اضافه شد. عرضه سری اول میراژ تا مدل 2016 ادامه داشت.

برای سال 2016 اتفاقات هیجان‌انگیزتری برای میتسوبیشی‌های ایران رخ داد. اول از همه لنسر نیوفیس به‌عنوان مدل 2017 در کشورمان معرفی شد. تیپ پایه‌ای این خودرو، قرار بود با پیشرانه 1.6 لیتری (تیپ 2) به بازار بیاید ولی نهایتا تمامی نسخه‌های لنسر نیوفیس با پیشرانه 1.8 لیتری (تیپ 4) عرضه شدند. فروش لنسر نیوفیس تا مدل 2018 ادامه داشت.

بعداز لنسر نیوفیس نوبت به اوتلندر نیوفیس رسید. فیس‌لیفت این کراس‌اور متوسط نیز ابتدا از مدل 2016 در ایران فروخته شد. اوتلندر نیوفیس در سری اول، فقط با تیپ 3 عرضه شد اما از زمستان 95، تیپ 5 نیز به بازار آمد که دارای تجهیزات بیشتری بود مانند: گرمکن فرمان، ترمز پارک برقی با اتوهلد، دوربین 360 درجه، کنسول جدید، مه‌شکن‌های LED و سنسورهای جلو.

در نیمه دوم سال 95، آرین موتور هم از دو فیس‌لیفت جدید پرده برداشت؛ یکی ASX نیوفیس و دیگری میراژ نیوفیس که فروش هر دو خودرو ابتدا با مدل 2017 آغاز شد.

در بهار 96، آرین موتور از علاقه‌اش برای عرضه کلیپس کراس خبر داد که کوچک‌ترین کراس‌اور میتسوبیشی است. با توجه به عرضه دیرهنگام این خودرو در بازارهای آسیای شرقی، احتمالا از نیمه دوم سال 97 باید منتظر این ژاپنی کاملاً جدید در بازار کشورمان باشیم. در بهمن‌ماه همان سال نیز آرین موتور برای اولین‌بار از اوتلندر PHEV مدل 2018 رونمایی کرد؛ خودرویی که هم‌اکنون پرفروش‌ترین کراس‌اور پلاگین هیبریدی جهان است.

آرشیو
  • 04 شهریور 1398 شماره گذاری میتسوبیشی
    PDF

نویسنده : مرتضی برجسته

منبع : arian-motor.com

برای اطلاع از شرایط فروش، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین شرایط فروش پس از اعلام خودروسازها، از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید