شرایط فروش سوزوکی ویتارا آذر 98

ایران خودرو شرایط طرح تبدیل تعهدات سوزوکی ویتارا را ویژه آذرماه 98 اعلام کرده است. مطابق جدول زیر، ایران خودرو می‌خواهد علاوه بر تبدیل به هایما، یک دستگاه دنا پلاس نیز تحویل مشتریانش دهد.

  خودروی اول موعد تحویل خودرو دوم موعد تحویل
طرح اول هایما S7 90 روزه دنا پلاس 30 روزه
طرح دوم هایما S5 10 روزه دنا پلاس 30 روزه

بهای خودروهای طرح تبدیل، با قیمت مصوب زمان تحویل (مهر و آبان 97) محاسبه میشود.

تیپ های مختلف سوزوکی ویتارا

به گزارش باخبر ، بعد از واردات بسیار محدود ویتارا در مدل‌های 2006 و 2007، ایران خودرو شروع به مونتاژ ویتارا در مشهد کرد و سرانجام اولین سری آن در مدل 1386 به بازار آمد.


قیمت روز خودرو

خرید و فروش محصولات ایران خودرو


سری اول ویتارا ابتدا با پیشرانه 2.0 لیتری مونتاژ می‌شد ولی ایران خودرو در سال 88 تولید نسخه 2.0 لیتری آن‌را متوقف کرد و مدل 2.4 لیتری‌اش را به بازار فرستاد. ویتارا 2.4 لیتری با جعبه دنده دستی و اتوماتیک فروخته می‌شد و هر دو نیز دارای دو تیپ بودند؛ تیپ نیمه‌فول یا کلاس 5 و تیپ فول یا کلاس 8.

نسل سوم ویتارا (JT) حدود یک‌دهه روی خط تولید ایران خودرو باقی ماند و سرانجام در ابتدای تابستان 95 متوقف شد. درحالیکه همه احتمال عرضه نسل چهارم ویتارا (LY) را می‌دادند اما آبی‌پوشان نسخه فیس‌لیفتش را در شهریورماه 95 به خط تولید ایران خودرو خراسان (در شهرک صنعتی بینالود) آوردند؛ فیس‌لیفتی که سال 2012 به بازار جهانی معرفی شده بود!

ویتارا نیوفیس فقط در نسخه فول عرضه و ابتدا در کلاس 9 فروخته می‌شد که مهم‌ترین تفاوتش با کلاس 8 در تودوزی جدید و آینه تاشو برقی بود. اندکی بعد نیز کلاس 9 با کلاس 10 جایگزین شد که چندین آپشن بیشتر داشت.

آرشیو
  • 30 اردیبهشت 1397 شرایط فروش ودیعه ای ویتارا
    PDF

نویسنده : مرتضی برجسته

منبع : esale.ikco.ir

برای اطلاع از شرایط فروش، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین شرایط فروش پس از اعلام خودروسازها، از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید