شرایط فروش مکث موتور (تیر 1401)

کلاهبرداری با نام کارت طلایی ماموت خودرو

مرداد 1401: آقای بابک چهارباشیان، مدیر بازاریابی ماموت خودرو، ضمن هشدار به خریداران محصولات این شرکت، گفته که اخیرا برخی افراد سودجو، با فروش کارت طلایی تقلبی به نام کارت طلایی ماموت خودرو، اقدام به کلاهبرداری از مشتریان کرده‌اند.

آقای چهارباشیان یادآوری کرده که در دور گارانتی خودرو، تمامی خدمات امدادی و تعمیراتی به مشتریان، کاملا رایگان بوده و این شرکت هیچگونه کارتی برای فروش به مشتریان ماموت خودرو یا مشتریان مکث موتور ندارد. مدیر بازاریابی ماموت خودرو همچنین تاکید کرده که شماره‌ تلفن‌های 02141755000 و همچنین 02141755800 تنها راه ارتباطی ماموت خودرو با مشتریان این شرکت است و لذا برای درخواست خدمات یا جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشتریان فقط باید با این شماره‌ها تماس بگیرند.

طرح تابستانه برای مشتریان

مرداد 1401: فصل تابستان فرصت مناسبی برای سفرهای آفرودی است و شرکت مکث‌موتور، به پاس قدردانی از اعتماد مشتریان خود، طرح تابستانه‌ای را ارائه می‌دهد. در این طرح، بازدید رایگان پیکاپ کلوت در نمایندگی‌های مجاز و تعمیرگاه مرکزی این شرکت انجام می‌شود.

طرح بازدید تابستانی مکث موتور

در این طرح ویژه بدون لحاظ کیلومتر پیمایش کلوت، علاوه ‌بر بهره‌مندی از بازدید رایگان خودرو، تعویض روغن‌ موتور، روغن گیربکس، تعویض فیلتر هوا و فیلتر روغن نیز رایگان صورت می‌گیرد. طرح تابستانه مکث‌موتور از روز یک‌شنبه مورخ 2 مردادماه آغاز می‌شود و تا روز 9 مرداد ادامه دارد. مشتریان می‌توانند با تماس با شماره 41755800-021 داخلی 5 (واحد امور مشتریان) و تعیین وقت قبلی، به نمایندگی‌ها مراجعه ‌کنند.

فروش اقساطی برای آفرودسواران

تیر 1401: سرپرست فروش شرکت مکث‌ موتور از طرح فروش جدید این شرکت برای آفرودسواران و علاقه‌مندان این رشته خبر داد. وی در این باره توضیحاتی را نیز ارائه کرد و گفت که شرکت مکث‌ موتور اولین طرح اقساطی فروش کلوت دنده دستی را به آفرودسواران اختصاص داده است. متقاضیان مبلغ 487 میلیون تومان را می‌پردازند و 500 میلیون باقی‌مانده را می‌توانند به‌صورت اقساط پرداخت کنند. بنابراین بیش از نصف بهای پیکاپ کلوت در قالب تسهیلات خواهد بود. آفرودسواران می‌توانند اقساط دو یا سه ساله را انتخاب کنند.

بر اساس گفته‌های وی، سررسید تحویل خودروهای این طرح 30 روز کاری است. با توجه به تاخیر نداشتن شرکت مکث‌موتور در تمامی طرح‌های پیشین و انجام به‌هنگام تعهدات، آفرودسواران می‌توانند پس از ثبت‌نام، سفرهای خود با کلوت را برنامه‌ریزی کنند.

متقاضیان طرح فروش جدید مکث‌موتور می‌توانند از روز 12 تیرماه 1401 به نمایندگان مکث‌ موتور در سراسر کشور مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند. برای کسب اطلاعات بیش‌تر نیز وبسایت maxmotorco.com در دسترس است.

پیش فروش کلوت با 250 میلیون

دومین مرحله فروش مکث موتور 1401 اعلام شد. ثبت نام کلوت از ساعت 10 صبح دوشنبه 6 تیرماه آغاز می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش خودروها ادامه خواهد داشت. متقاضیان خرید حضوری نیز از روز چهارشنبه 1 تیرماه، می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مکث موتور، برای ثبت نام خودرو کلوت نام‌نویسی کنند.

پیش فروش کلوت مکث موتور
پیش فروش کلوت مکث موتور

در این مرحله از پیش فروش کلوت مکث موتور، قیمت خودرو قطعی بوده و مبلغ پیش پرداخت نیز معادل 250 میلیون تومان است.

شرایط فروش کلوت - خرداد 1401

اولین مرحله فروش مکث موتور در سال 1401، از ساعت 10 صبح یکشنبه 8 خردادماه آغاز می‌شود. ثبت نام مکث موتور فاقد محدودیت زمانی بوده و تا تکمیل ظرفیت فروش خودروها، ادامه خواهد داشت. در این مرحله، مشتریان فقط می‌توانند طرح پیش فروش کلوت دنده‌ای با قیمت قطعی را انتخاب کنند.

پیش فروش کلوت مکث موتور
پیش فروش کلوت دستی

براساس بخشنامه فروش اینترنتی مکث موتور، مبلغ پیش پرداخت معادل 493 میلیون تومان بوده و موعد تحویل خودروها نیز 90 روز کاری است. جزییات کامل پیش فروش کلوت مکث موتور را از لینک زیر دریافت کنید:

»» شرایط فروش کلوت دستی - خرداد (PDF) ««

تیراژ تولید مکث موتور در 1401

اردیبهشت 1401: بابک وطن‌خواه، مدیرعامل شرکت مکث‌موتور، طی نشستی در حضور نماینده استان البرز در مجلس شورای اسلامی، از راه‌اندازی سامانه یکپارچه فروش خودرو انتقاد کرد و افزود که راه حل وزارت صمت با اصل 44 قانون اساسی (درباره قوت گرفتن بخش خصوصی) تناقض دارد. وی معتقد است که این سامانه سبب آسیب به بخش خصوصی شده و تنها در شناسایی حجم حباب بازار کاربرد دارد.

آقای وطن‌خواه در این نشست، به برنامه‌ها و اهداف شرکت مکث‌موتور نیز اشاره کرد؛ طبق گفته‌های وی، 8 هزار خودرو در سال جاری تولید خواهد شد که 2500 دستگاه آن مربوط به پیکاپ‌هاست. در نیمه دوم سال جاری، خودرو جدیدی با ابعادی مشابه مکث موتور تیارا معرفی می‌شود و سهم این دو 5500 دستگاه خواهد بود. خودرو جدید آپشن‌های کم‌تری نسبت به تیارا خواهد داشت و قیمت کم‌تری دارد.

تمامی محصولات مکث‌موتور با 20 درصد داخلی سازی شروع شده و تا پایان سال به 32 درصد خواهد رسید.

فروش کلوت با پیش پرداخت 400 میلیونی

سومین مرحله فروش مکث موتور در سال 1400، از ساعت 10 صبح سه‌شنبه 17 اسفندماه آغاز می‌شود. ثبت نام کلوت مکث موتور با قیمت قطعی است و خودروها با مدل 1401 نیز تحویل خریداران می‌شود.

فروش کلوت مکث موتور اسفند 1400

طبق بخشنامه فروش مکث موتور، مبلغ پیش پرداخت معادل 400 میلیون تومان بوده و موعد تحویل خودرو نیز 90 روز کاری است. جزییات کامل فروش پیکاپ کلوت را از لینک زیر، دریافت کنید:

»» شرایط فروش کلوت - ویژه اسفند (PDF) ««

شرایط فروش پیکاپ کلوت - اسفند 1400

مرحله جدید فروش کلوت مکث موتور، از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه 3 اسفندماه 1400 آغاز می‌شود. ثبت نام مکث موتور، فاقد محدودیت زمانی بوده و به محض تکمیل ظرفیت فروش کلوت، به پایان می‌رسد. در این مرحله از فروش پیکاپ کلوت، قیمت این خودرو، حدود 40 میلیون تومان افزایش یافته است.

»» شرایط فروش مکث موتور - ویژه اسفند (PDF) ««

اولین فروش کلوت در ایران

نخستین شرایط فروش مکث موتور از ساعت 10 صبح دوشنبه 8 آذرماه 1400 آغاز می‌شود. طبق اطلاعات موجود، محصول جدید مکث موتور، که با نام پیکاپ کلوت شناخته می‌شود، با قیمت قطعی 799 میلیون تومان در فروش نقدی، عرضه شده است. موعد تحویل خودروها نیز 30 روز پس از پذیرش نهایی خواهد بود.

»» فروش نقدی کلوت - ویژه آذر (PDF) ««

طبق بخشنامه فروش مکث موتور، محدودیت سن بالای 18 سال و همچنین محدودیت فروش با کد ملی، برای خریداران لحاظ می‌شود. 

قیمت محصولات مکث موتور

در جدول زیر، آخرین تغییرات قیمت نمایندگی مکث موتور، برای خودرو پیکاپ کلوت را مشاهده می‌کنید:

زمان کلوت دستی
آذر 1400 799 میلیون تومان
اسفند 1400 839 میلیون تومان
خرداد 1401 987 میلیون تومان

*در جدول فوق، قیمت مصوب نمایندگی مکث موتور اعلام شده است.

آرشیو
 • 07 خرداد 1401 پیش فروش کلوت دستی
  PDF
 • 16 اسفند 1400 فروش نقدی کلوت مکث موتور
  PDF
 • 01 اسفند 1400 فروش نقدی کلوت مکث موتور
  PDF
 • 06 آذر 1400 فروش نقدی کلوت مکث موتور
  PDF

نویسنده : مرتضی برجسته

عکاس : شرایط فروش مکث موتور (تیر 1401)

1 دیدگاه

Reisi1400(262 روز پیش)

این چه عادت بیخود و دور از شان هست که خودرو را به بیابان و طبیعت ببریم و عکس تبلیغاتی بگیریم؟! چه شکوهی در این کار هست؟

برای اطلاع از شرایط فروش، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین شرایط فروش پس از اعلام خودروسازها، از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید