معرفی میپل X3 Pro

هولدینگ جیلی، برند Maple را سال 2020 از خواب بیدار کرد. این برند چینی از آن زمان سه مدل برقی به اسم شاسی‌بلند 30X، مینی‌ون 80V و سدان 60S را روانه بازار کرده است. اما اکنون با در نظر گرفتن شرایط بازار، مدل چهارم محصولی بنزینی خواهد بود.

از نظر قیمتی میپل X3 Pro یکی از ارزان‌ترین‌ها به حساب می‌آید، چراکه قیمت آن بین 7500 تا 10 هزار دلار متغیر است.این خودرو X3 Pro نام دارد، ولی درواقع اصلاً خودروی جدیدی نیست. این محصول همان جیلی Vision X3 است، که تغییراتی در ظاهر آن اعمال شده. اگرچه هیچ توضیح رسمی درباره آن مطرح نشده است، ولی به نظر می‌رسد جیلی قصد دارد مدل‌های ارزان‌قیمت خود را تحت برند Maple روانه بازار کند. این اقدام باعث افزایش اعتبار برند مادر می‌شود.

با این تفاسیر خودروی جدید از نظر فنی نیز تفاوتی با نسخه قبلی ندارد. حتی طول آن نیز دقیقا مشابه کراس‌اور جیلی یعنی 4005 میلی‌متر شده است. پیشرانه نیز مانند قبل 1.5 لیتری تنفس طبیعی و به صورت دیفرانسیل جلو است. گیربکس استاندارد نیز به صورت 5 سرعته دستی خواهد بود، ولی گزینه CVT نیز به صورت آپشن وجود دارد.

میپل X3 Pro

از نظر قیمتی میپل X3 Pro یکی از ارزان‌ترین‌ها به حساب می‌آید، چراکه قیمت آن بین 7500 تا 10 هزار دلار متغیر است. طی هفته‌های آینده جیلی احتمالاً تغییر و تحول در بخش برند را اعلام می‌کند و این می‌تواند به طور حتم روی قیمت مدل‌های جیلی و البته میپل تاثیرگذار باشد.  

مترجم : نیما حدادی

منبع : autoreview.ru

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید