شرایط فروش بی ام کارز (BM CARS)

  • شرايط فروش بي ام کارز

ورود رسمی بهمن موتور به باشگاه واردکنندگان

شرایط فروش بی ام کارز (BM CARS)

7 مرداد 1402 13:53

بی ام کارز؛ برند جدید بهمن موتور

بهمن موتور به زودی شوروم خود را در ایران مال افتتاح می‌کند. طبق تصاویر منتشر شده از این شوروم، بهمن موتور برند جدیدی را ایجاد کرده و قصد دارد محصولات وارداتی خود را به نمایش بگذارد.

برند جدید بهمن موتور BM Cars نام دارد که مخفف عبارت Bahman Motor Cars است. شرکت بی ام کارز محصولات برندهایی مانند بستیون، هونگچی، هاوال، MG و KG Mobility را وارد می‌کند. تاکنون ورود خودروهایی مانند بستیون T77 ، هونگچی H5، سانگ یانگ تورس و کوراندو جدید یا همان کوراندو نسل 4 قطعی شده است. در کنار محصولاتی که از این برندهای مطرح قرار است بزودی وارد ایران شوند، واردات محصولاتی از برند MG و هاوال نیز در دستور کار گروه بهمن قرار دارد که هنوز مدل‌های آن ها مشخص نیست. گروه بهمن تاکنون 300 دستگاه از محصولات جدید خود را وارد گمرک کرده و قصد دارد تا بزودی آن ها را وارد کشور کند.

واردات بستیون به ایران

نخستین مدل وارداتی از برند BESTUNE به ایران، احتمالا بستیون T77 خواهد بود. این محصول یک خودرو کراس اوور چینی بوده که علاوه بر چین، در کشورهایی مانند روسیه نیز عرضه شده و توانسته به فروش قابل قبولی دست پیدا کند.

بستیون در اصل یک زیر برند از شرکت بزرگ فاو چین بوده که نام جدید همان خودروهای بسترن فاو است. تا پیش از این گروه بهمن با بسترن همکاری تنگاتنگی داشت اما به دلیل بازگشت تحریم‌ها نتوانست به همکاری موفقیت آمیزش با بسترن ادامه دهد. در این حین که بسترن با بهمن قطع همکاری کرد گروه فاو تصمیم گرفت تا آن را تبدیل به یک برند مستقل کرده و نام آن را نیز از بسترن به بستیون تغییر داد.

کراس اور تی 77، اولین وارداتی از برند بستیون خواهد بود

واردات هونگچی به ایران

خودرو هونگچی H5 یک سدان از برند لوکس هونگچی چین است. برند هونگچی در اصل یکی دیگر از زیر برندهای گروه فاو چین است که فعالیتش تنها در تولید خودروهای لوکس بوده و در کشورهای حاشیه خلیج فارس مانند امارات متحده عربی نیز طرفداران بسیاری در این سال‌ها پیدا کرده است. هونگچی محصولات لوکس تولید می‌کند و از نظر کیفیت سطحی بالاتر از دیگر چینی‌ها دارد.

سدان لوکس اچ 5 اولین وارداتی از برند هونگچی خواهد بود

واردات کی جی موبیلیتی به ایران

این برند در اصل همان برند سانگ یانگ کره جنوبی بوده که پس از ناکامی‌های متعدد و دست به دست شدن‌های فراوان بالاخره گروه KG کره، مالکیت آن را برعهده گرفت و نام سانگ یانگ را به KG Mobility تغییر داد. اکنون مشخص شده که گروه بهمن قرار است با زیرمجموعه جدیدش، دو مدل تورس و کوراندو نسل چهارم را از این برند، وارد کشور کند.

واردات ام جی و هاوال به ایران

علاوه بر برندها و مدل‌های ذکر شده، BM Cars قرار است تا محصولات دیگری از نشان MG و هاوال را هم وارد ایران کند. بهمن تا قبل از بازگشت تحریم‌ها با شرکت هاوال همکاری داشت و قرار بود تا خودروهای بیشتری را از این برند چینی وارد کشور کند که سرانجام این اتفاق رخ نداد و اکنون دوباره شاهد بازگشت هاوال در ایران خواهیم بود.

MG نیز که در بازار ایران یک برند شناخته شده و تقریبا خوشنام بوده حالا قرار است پس از یک وقفه چند ساله با بهمن وارد ایران شود. هنوز مشخص نیست دقیقا چه زمانی این شوروم جدید گروه بهمن افتتاح شود اما با توجه به روند تکمیل شدن فضای شوروم باید بزودی شاهد بازگشایی آن باشیم.


بررسی انواع خودرو وارداتی BM CARS

برای آشنایی با جدیدترین محصولات وارداتی شرکت بی‌ام کارز و جهت اطلاع از مشخصات فنی و همچنین قیمت خودروهای وارداتی شرکت بهمن موتور، مقالات زیر را مطالعه کنید:

. بررسی خودرو مزدا 3 وارداتی
. بررسی خودرو بستیون T77 وارداتی
. بررسی خودرو هونگچی H5 وارداتی
. بررسی خودرو هونگچی EQM5 وارداتی
. بررسی خودرو فنگون E5 وارداتی

اخبار شرکت بهمن موتور

برای اطلاع از آخرین اخبار شرکت بهمن موتور، شامل طرح پیش فروش خودروهای بهمن موتور، طرح فروش فوری بهمن موتور، طرح فروش اقساطی محصولات بهمن موتور و شرایط فروش خودروهای سنگین بهمن موتور، مطالب منتخب زیر را مطالعه کنید:

همچنین در مقاله سرویس ادواری بهمن موتور می‌توانید آخرین اخبار سرویس محصولات بهمن موتور، شرایط جدید گارانتی خودروهای بهمن و جدیدترین اخبار خدمات پس از فروش شرکت بهمن موتور را مشاهده کنید. اگر شما هم یکی از مالکان محصولات شرکت بهمن موتور هستید، احتمالا خواندن مقالات زیر نیز برای‌تان مفید خواهد بود:

دیدگاه کاربران