شرایط فروش لاماری اردیبهشت 1401

اردیبهشت 1401: آقای موسوی خرم، مدیرفروش لاماری، در جریان چهارمین نمایشگاه خودرو تهران، از برنامه‌های جدید لاماری برای سال 1401 خبر داد. طبق برنامه‌ریزی آرین پارس موتور، این شرکت برای تولید 3500 دستگاه لاماری ایما در سال 1401، سفارش‌گذاری قطعات را انجام داده است. ضمن اینکه در صورت استقبال مشتریان، امکان دوبرابر شدن این تیراژ برای سال 1402 نیز وجود دارد.

رونمایی لاماری در نمایشگاه تهران

شرکت آرین پارس موتور همچنین در تلاش است تا پاییز و زمستان امسال، دو محصول کاملا جدید شامل یک سدان کلاس C و همچنین یک کراس‌اور کلاس B را به بازار ایران معرفی کند. آقای خرم همچنین به حذف سود مشارکت و سود انصراف از قراردادهای فروش لاماری اشاره کرده و دلیل این موضوع را تصمیم‌گیری وزارت صمت برای جلوگیری از سرمایه‌گذاری خریداران دانسته است. البته جریمه تاخیر در تحویل، همچنان در قراردادهای مشتریان وجود دارد که برای طرح‌های فروش فوری لاماری معادل 36% و برای طرح‌های پیش فروش لاماری نیز معادل 12% تعیین شده است.

آغاز فروش لاماری ایما در ایران

با اعلام شرکت آرین پارس موتور، اولین مرحله فروش لاماری ایما، از ساعت 10 صبح سه‌شنبه 27 اردیبهشت‌ماه 1401 آغاز می‌شود. ثبت نام لاماری، از طریق سامانه فروش یکپارچه خودرو به نشانی اینترنتی sale.iranecar.com امکان‌پذیر است و مهلت ثبت نام نیز تا یک هفته خواهد بود.

شرایط فروش لاماری ایما 1401

در این مرحله از فروش لاماری، مشتریان امکان انتخاب روش فروش نقدی با قیمت قطعی و روش پیش فروش با قیمت غیرقطعی را دارند. جزییات کامل فروش لاماری را از لینک زیر دریافت کنید:

»» شرایط فروش لاماری - اردیبهشت (PDF) ««

ماجرای فروش لاماری به نمایندگی‌ها

اردیبهشت 1401: آقای موسوی خرم، مدیر فروش لاماری، ضمن تکذیب فروش عمومی خودروی لاماری، می‌گوید بخشنامه فروشی که در فضای مجازی منتشر شده، ویژه سبد فروش نمایندگی‌ها بوده و هیچگونه فروشی برای عموم مشتریان هنوز اعلام نشده است. آقای خرم همچنین تاکید کرده که خودروهای فروخته شده به نمایندگی‌ها، صرفا جهت نمایش بوده و امکان تجاری‌سازی آنها وجود ندارد. به همین دلیل، شماره‌گذاری آنها غیرممکن است و نمایندگی‌ها نیز امکان فروش یا واگذاری آنها را ندارند.

آغاز فروش لاماری در سال 1401

همزمان با اولین رونمایی لاماری ایما، به عنوان نخستین محصول از برند جدید لاماری (Lamari) در ایران، شرکت آرین پارس موتور نیز اطلاعات تازه‌ای درباره آن منتشر کرده است.

آقای سیفی، مدیرعامل آرین موتور، ضمن اشاره به شروع فعالیت این شرکت در سال 1390 با برند میتسوبیشی و سپس با برند DS فرانسه، گفته که در زمستان 1396 آرین موتور با خریداری کارخانه سایپا خمین و تاسیس کارخانه آرین پارس موتور، برای مونتاژ کراس‌اور میتسوبیشی اکلیپس آماده شده بود اما خروج ایالات‌متحده از برجام در اواسط بهار 1397، همه برنامه‌ها را تغییر داد و میتسوبیشی نیز این پروژه را ناتمام گذاشت. حتی بعد از شروع تحریم، شرکت آرین موتور توانست حدود 1500 دستگاه از تعهدات میتسوبیشی را طی دو سال، به مشتریان ایرانی تحویل دهد.

آقای سیفی، درباره کارخانه آرین پارس موتور نیز گفته که این کارخانه به عنوان زیرمجموعه گروه آرین سرمایه، هم‌اکنون ظرفیت تولید 60 هزار دستگاهی دارد که البته قابل ارتقا به 200 هزار دستگاه نیز هست. در این کارخانه، خودروهای تجاری شرکت آرین دیزل (شامل کامیونت جک و ون جک سانری) درحال تولید است اما بزودی خط تولید لاماری نیز در آنجا راه‌اندازی می‌شود.

مدیرعامل آرین پارس موتور، درباره شروع فروش لاماری نیز گفته که احتمالا از اواخر اسفندماه 1400 مجوزهای شماره‌گذاری آن قطعی می‌شود اما اولین فروش آن در اوایل سال 1401 خواهد بود.

عرضه سه محصول تحت برند لاماری

همچنین در این مراسم، آقای حجت‌زاده، مدیر بازاریابی آرین پارس موتور، درباره آینده برند لاماری نیز گفته که کراس‌اور ایما، اولین محصول برند لاماری در بازار ایران است که در سگمنت C قرار دارد. اما در آینده، قرار است یه سدان در سگمنت C و همچنین یک کراس‌اور دیگر اما در سگمنت B نیز تحت برند لاماری، معرفی شوند. طبق برنامه‌ریزی آرین پارس موتور، در سال 1401 قرار است 3 هزار دستگاه لاماری ایما و در سال 1402 نیز حدود 5 هزار دستگاه از این محصول، تولید شود.

آرشیو
  • 25 اردیبهشت 1401 فروش لاماری ایما 1401 - مرحله 1
    PDF
  • 17 بهمن 1400 کاتالوگ رسمی لاماری ایما
    PDF

نویسنده : مرتضی برجسته

عکاس : شرایط فروش لاماری 1401 در اردیبهشت

1 دیدگاه

GLXSHOTI(7 روز پیش)

شبیه لامبورگینی اوروسه

برای اطلاع از شرایط فروش، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین شرایط فروش پس از اعلام خودروسازها، از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید