انتشار اطلاعات اولیه از آریزو 8

حدود 10 روز بعد از انتشار تصاویر استتاری از چری آریزو 8 حالا به طرزی شوکه‌کننده شاهد انتشار تصاویر دقیق و بدون پوشش این خودرو هستیم.

این خودرو در چین قصد رقابت با حریفی سرسخت به اسم کیا K5 را دارد.این خودرو در چین قصد رقابت با حریفی سرسخت به اسم کیا K5 را دارد. از سوی دیگر به طور حتم در ادامه جدالی سخت را نیز با نیسان آلتیما و تویوتا کمری تجربه خواهد کرد.

چری آریزو 8 با طول تقریبی 4.8 متر روی یک پلتفرم محور جلو طراحی شده است. از نظر طراحی می‌توان این سدان را ادامه‌دهنده زبان بصری کراس‌اورهای اخیر چری است. به خصوص امضای روی چراغ‌های جلو و عقب این موضوع را بیشتر نمایان می‌کنند.

آن‌طور که در تصاویر مشخص است، حداقل دو گزینه برای کیت بدنه در نظر گرفته شده است که وجه تمایز آن‌ها شکل خاص اگزوز یا به صورت گرد و یا به صورت مستطیلی است.

چری آریزو 8

چری آریزو 8 دارای دو نمایشگر جلویی است که هریک 12.3 اینچ هستند. هم‌چنین یک نمایشگر هدآپ برای فناوری واقعیت افزوده در نظر گرفته شده است.

تزئینات پر زرق و برق داخلی با چاشنی چوب زیباتر از همیشه به چشم می‌آیند. 10 کیسه هوا و صندلی‌های برقی ازجمله آپشن‌های استاندارد این خودرو به شمار می‌روند. یکی از تجهیزات خاص این خودرو دوربینی است که علاوه بر قابلیت تشخیص چهره، می‌تواند روی خستگی راننده نیز نظارت کند.

چری آریزو 8

چری دو پیشرانه را برای محصول جدید کنار گذاشته است. یکی 1.6 لیتری و دیگری 2 لیتری. البته هنوز مشخصات فنی بیشتری از آن در دسترس نیست.

قرار بود مراسم رسمی رونمایی از این خودرو در نمایشگاه پکن انجام شود، ولی به دلیل شیوع دوباره ویروس کرونا، این اتفاق میسر نشد. با این حال منتظر هستیم که در ماه‌های آینده چری از پرچم‌دار جدید خودرو پرده‌برداری کند.

مترجم : نیما حدادی

منبع : autoreview.ru

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید