کامیونت شاکمان Y9 ویرا دیزل

بررسی کامیونت شاکمان Y9 ویرا دیزل

ویرا دیزل، محصولات مختلفی را در دی‌ماه 1401 و در جریان بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تبریز ارائه داده است. یکی از این محصولات، کامیونت شاکمان Y9 است که ابعاد آن به 6860 و 2120 و 2380 میلی‌متر می‌رسد و فاصله محوری 3800 میلی‌متری دارد. کامیونت شاکمان Y9، قرار است در دو نسخه مختلف 5.5 تن و 6 تن به بازار کشورمان عرضه شود.   

این کامیونت 6 تنی، از یک پیشرانه 3.8 لیتری توربو دیزل کامینز با استاندارد آلایندگی یورو 5 نیرو می‌گیرد و اسب‌بخار قدرت و نیوتن‌متر گشتاور را از طریق یک جعبه دنده 6+1 سرعته دستی FAST به محور عقب منتقل می‌کند. سیستم تعلیق در جلو و عقب این کامیونت، فنر تخت پارابولیک به همراه کمک فنر است و سیستم ترمزهای جلو و عقب از نوع پنوماتیک دو مدار کاسه‌ای است که به ABS و EBD مجهز می‌شود. مخزن سوخت کامیونت 6 تن شاکمان ویرا دیزل، معادل 130 لیتری است و مخزن ادبلو 16 لیتر حجم دارد. این محصول نخستین کامیونت هوشمند کشور است که هوشمندسازی آن با همکاری شرکت شتاب سیستم انجام شده است. 

تجهیزات آن عبارتند از کروز کنترل، شیشه بالابر برقی به همراه پاور ویندوز، سیستم تهویه الکتریکی، بادگیر، چراغ روز، مانیتور 10 اینچی و دوربین عقب.

»» کاتالوگ کامیونت شاکمان 5.5 تن (PDF) ««
»» کاتالوگ کامیونت شاکمان 6.0 تن (PDF) ««

برای اطلاع از آخرین اخبار شرکت ویرا دیزل و جهت آگاهی از جدیدترین شرایط فروش کامیونت شاکمان و پیش فروش کشنده شاکمان، مقاله شرایط فروش ویرا دیزل را مطلاعه کنید.


اخبار خودروهای سنگین در ایران

شما می‌توانید آخرین و جدیدترین اخبار خودروهای تجاری، شامل اخبار کامیون‌های جدید بازار ایران، اخبار اتوبوس‌های برقی ایرانی و خارجی، اخبار انواع ون‌های تجاری و همچنین شرایط فروش خودروهای سنگین در بازار کشورمان را باما بخوانید:

نویسنده : مریم سادات نوری

منبع : باما