گردهمایی خودروهای جک و هایما دی 1397

با هماهنگی گروه جک سواران، گروه هایما کلاب، نمایندگی 1409 کرمان موتور و نمایندگی 5090 ایران خودرو، روز جمعه در بلوار پاک‌نژاد تهران شاهد بزرگترین گردهمایی مالکین خودرو در سال 1397 بودیم.

با حضور بیش از 300 خودرو انواع جک و هایما، بزرگترین گردهمایی خودرویی کشور در سال 1397 برگزار شد.در این همایش بیش از 300 خودرو حاضر بودند. این در حالی است که محصولات این دو شرکت چینی رقابت نزدیکی با هم دارند. به طوری که همیشه برای خریداران سوال است که هایما S7 بخریم یا جک S5 و این که با بودجه‌ای کمتر کدامیک از کراس اورهای هایما S5 و جک S3 گزینه بهتری است.

در کنار پیدا کردن جواب این سوال‌ها در گردهمایی بزرگ 97، فرصت مناسبی برای مالکین فراهم شد تا از سرویس رایگان زمستانی خودروهایشان بهره‌مند شوند. علاوه‌براین فروشگاه‌های سیار برای خرید لوازم جانبی خودروها نیز تداریک دیده شده بود.

ایران خودرو چندی پیش قیمت هایما S5 و S7 را اعلام کرد که به ترتیب با افزایشی 40 و 52 میلیون تومانی نسبت به بهار 97 به 138 و 156 میلیون تومان رسیدند. اما روند افزایش قیمت فقط مختص به کراس اورهای هایما نبود و در جدیدترین اطلاعیه کرمان موتور قیمت جک S3 و S5 به ترتیب به 161 و 219.9 میلیون تومان رسید. باید دید با این قیمت‌های جدید آیا همچنان این کراس اورهای چینی پرتقاضا خواهند بود یا خیر؟

در کنار بلندمرتبه‌های چینی حضور سدان‌های جک هم در گردهمایی قابل توجه بود. جک j5 مدتی است که از خط تولید خارج شده و حالا کرمان موتور سعی دارد با برادر کوچکترش، یعنی جک j4 جای آن را پر کند.

در پایان توجه شما را به تصاویر این گردهمایی در اسلاید بالا جلب می‌کنیم.

نویسنده : محمدرضا ریاضی

منبع : باما

1 دیدگاه

سایت مردمی و خوبی هست بخصوص که نمایشگاه و شخصی جداست (974 روز پیش)

باسلام از تمامی شرکت کنندگان در این گردهمایی کمال تشکر قدردانی رو داریم از سایت باما هم تشکر میکنیم بخاطر حضورشون در گردهمایی بزرگ جک و هایما .نمایندگی کرمان موتور۱۴۰۹ کرج مفتخر هست که میزبان سایت باما و شرکت کنندگان دراین گردهمایی امیداریم در گردهمایی دیگرهم عزیزان رو زیارت کنیم نمایندگی کرمان موتور ۱۴۰۹