جک J4 پلاس (آپشنال)

بررسی جک J4 آپشنال

قیمت جدید جی 4 آپشنال در پاییز 1401

آذر 1401: همزمان با اعلام شرایط فروش کرمان موتور ویژه آذرماه، قیمت جک J4 آپشنال نیز مشخص شده است. جک جی4 در بهار امسال به قیمت 495 میلیون تومان رسید. سپس در اواخر تابستان، نسخه آپشنال جی4 با قیمت جدید 520 میلیون تومان به بازار آمد. حالا نیز که در پاییز 1401 هستیم، شرکت کرمان موتور خبر داده که از تاریخ 5 آذرماه و تا اطلاع ثانوی، جک J4 را با قیمت جدید 530 میلیون تومان در اختیار خریدارانش قرار می‌دهد.

آغاز فروش جک J4 آپشنال

شهریور 1401: فروش جک J4 پلاس برای اولین‌بار در ایران، از تاریخ 9 شهریورماه آغاز می‌شود. طبق اعلام کرمان موتور، قیمت جک جی 4 پلاس معادل 520 میلیون تومان اعلام شده که حدود 25 میلیون تومان گران‌تر از نسخه معمولی جک J4 است. طبق آخرین اطلاعات موجود، با افزایش تولید جک جی 4 پلاس، تولید نسخه معمولی این خودرو بتدریج کاهش یافته و نهایتا متوقف می‌شود.

آپشن های جدید جک جی 4 پلاس

مرداد 1401: شرکت کرمان موتور از نیمه دوم سال 1401، خودرو جدید جک جی 4 پلاس را با آپشن‌های بیشتر نسبت به جک J4 معمولی، تحویل خریدارانش می‌دهد. باتوجه به افزایش داخلی‌سازی این خودرو و با بازارسنجی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان کرمان موتور، این شرکت از اوایل شهریورماه 1401 ویژگی‌های زیر را به سدان جک J4 پلاس اضافه می‌کند:

  • سیستم کنترل پایداری یا ESP.
  • تغییر ترمزهای عقب از کاسه‌ای به دیسکی.
  • چراغ‌های دی لایت یا DRL که زیر مه‌شکن‌ها جاسازی شده.
  • نشانگر تعویض دنده خودرو یا GSI.

تمامی آپشن‌های جدید جک J4 پلاس، براساس استانداردهای روز و مجوزهای سازمان ملی استاندارد ایران، پیاده سازی شده است.

بررسی خودرو جک جی 4

برای آشنایی با آپشن‌های جک جی 4، مشخصات فنی جک J4 و جهت مطالعه تجربه رانندگی به همراه تصاویر اختصاصی از خودرو جک جی 4 کرمان موتور، لینک‌های زیر را مشاهده کنید:


شرایط فروش کرمان موتور

برای اطلاع از آخرین اخبار فروش خودروهای JAC در ایران و همچنین جهت مشاهده آخرین طرح پیش فروش جک و فروش فوری جک، مقالات منتخب زیر را مطالعه کنید:

همچنین آخرین قیمت محصولات کرمان موتور شامل قیمت کارخانه و قیمت بازار آزاد را از لینک قیمت خودرو امروز ببینید.

نویسنده : مرتضی برجسته

منبع : باما