کشنده شاکمان Y3 ویرا دیزل

بررسی کشنده شاکمان Y3 ویرا دیزل

شرکت ویرا دیزل، کشنده تک‌محور 44 تنی شاکمان Y3 را در جریان بیست‌وششمین دوره نمایشگاه خودرو تبریز رونمایی کرد؛ پس از معرفی کشنده دماغ‌دار Z3 و کامیونت Y9، این محصول را باید سومین کامیون ویرا دیزل بدانیم که در بازار ایران معرفی شده است.

نیروی این کشنده از طریق یک پیشرانه شش سیلندر خطی توربودیزل کامینز با حجم 12 لیتر تامین می‌شود. خروجی این پیشرانه 490 اسب‌بخار قدرت و 2300 نیوتن‌متر گشتاور است که از طریق گیربکس 12 دنده نیمه اتوماتیک ایتون (EATON)، به چرخ‌ها منتقل می‌شود. ریتاردر کشنده هم ساخت فویت VOITH آلمان هست. 

کامیون و کشنده شاکمان

سیستم تعلیق کشنده شاکمان Y3 در جلو از نوع فنر تخت پارابولیک به همراه کمک فنر است و در عقب و همچنین اتاق، سیستم‌های تعلیق بادی چهاربالن وجود دارد. امکانات و تجهیزات کشنده ویرا دیزل عبارتند از کروز کنترل، دو تخت‌خواب، صندلی بادی راننده، سیستم تهویه الکترونیکی، آینه‌های برقی به همراه گرم‌کن، بخاری درجا، کولر درجا، کلید قطع کن برق کشنده، چراغ روز، بادگیر، رادار خطی، لیفت دستی و برقی کابین، تنظیم ارتفاع با کنترل از راه دور، مانیتور 10 اینچی، دوربین عقب، قابلیت حمل کالای خطرناک و ... . 

»» کاتالوگ کشنده شاکمان (PDF) ««

برای اطلاع از آخرین اخبار شرکت ویرا دیزل و جهت آگاهی از جدیدترین شرایط فروش کامیونت شاکمان و پیش فروش کشنده شاکمان، مقاله شرایط فروش ویرا دیزل را مطلاعه کنید.


اخبار خودروهای سنگین در ایران

شما می‌توانید آخرین و جدیدترین اخبار خودروهای تجاری، شامل اخبار کامیون‌های جدید بازار ایران، اخبار اتوبوس‌های برقی ایرانی و خارجی، اخبار انواع ون‌های تجاری و همچنین شرایط فروش خودروهای سنگین در بازار کشورمان را باما بخوانید:

نویسنده : مریم سادات نوری

منبع : باما