پژو 207 پانوراما به بازار آمد

ایران خودرو بزودی عرضه پژو 207 هاچ بک را با سقف پانوراما آغاز می‌کند. طبق اطلاعاتی که به تازگی از سوی سایت ایران خودرو منتشر شده، سقف شیشه ای قرار است هم برای 207 دنده ای و هم برای 207 اتومات عرضه شود.

البته این سقف، ممکن است بزودی به ویژگی استاندارد پژو 207 هاچ بک و حتی پژو 207 صندوقدار نیز تبدیل شود.

آپشن های حذف شده 207

بعد از حذفیات دنا پلاس، حالا ایران خودرو دست روی 207 گذاشته و از آذرماه 97 در تجهیزات «نسخه دنده‌ای» و «اتومات» این هاچ‌بک، تغییرات جدیدی اعمال کرده که عبارتند از:

  • حذف رینگ آلومینیومی و کروز کنترل از مدل «دنده ای»
  • حذف رینگ آلومینیومی از مدل «اتومات»

قیمت روز ایران خودرو

شرایط فروش ایران خودرو


پژو 207 آپشنال

ایران‌خودرو از حدود هفت سال پیش هاچ‌بک جدیدی را به سبد محصولات خود اضافه کرد؛ خودرویی که می‌خواست تجربه تفاوت بین سمند با سورن را تکرار کند.

آبی‌های جاده مخصوص با معرفی 207 قصد داشتند ویرایش لوکس‌تر و البته اسپرت‌تر از 206 پرفروش خود را عرضه کنند که البته با حواشی بسیاری همراه بود. برخی بر این باور بودند که آنچه ایران‌خودرو به‌عنوان 207 می‌فروشد در واقع همان 206+‌ اصلی کمپانی پژو است. فارغ از تمام این مسائل، بعد فیس‌لیفتی که یکی دو سال پیش روی این خودرو اجرا شد، حالا دیگر 207 جای خود را در بین مشتریانش باز کرده است. حالا هم خبر می‌رسد که تولید آزمایش ویرایش جدید آن با آپشن‌های بیشتر آغاز شده است.

گفته می‌شود برای این خودرو سقف پاناروما (شیشه‌ای) نصب شده است. البته سقفی که قابلیت باز و بست ندارد. اضافه شدن تریم چرم، نمایشگر با پشتیبانی از سیستم عامل اندروید موسوم به CarPlay، سنسور باران، سنسور نور و ایربگ جانبی از جمله تغییراتی است که شاید در نسخه‌های آینده 207 جدید شاهدش باشیم.

بسیار بعید است که ایران‌خودرویی‌ها بخواهند تغییری در مشخصات فنی این خودرو اعمال کنند که یعنی همچنان شاهد همان پیشرانه 1.6 لیتری 105 اسب‌بخاری با 142 نیوتن‌متر گشتاور هستیم.

نویسنده :