• دانلود اپليکيشن پليس من

با موبایل‌تان استعلام‌ بگیرید!

خدمات اپلیکیشن پلیس من

19 خرداد 1401 10:00

یکی از پروژه‌های ناجا که در راستای هوشمندسازی پلیس انجام شده، راه‌اندازی «اپلیکیشن پلیس من» است که زیرنظر نیروی انتظامی بوده و توسط شرکت پژوهش و توسعه ناجی طراحی شده است. هدف از ایجاد اپلیکیشن پلیس من، کاهش مراجعه حضوری مردم به دفاتر پلیس+10 و همچنین دسترسی آسان و راحت به مهم‌ترین خدمات انتظامی در سراسر شهرهای کشورمان است.

خدمات اپلیکیشن پلیس من

بسیاری از خدمات پرکاربرد مانند خدمات انتظامی و پلیس آگاهی، خدمات گذرنامه و همچنین خدمات پلیس راهنمایی و رانندگی، با استعلام پلیس من قابل انجام است.

خدمات اپلیکیشن پلیس من در حوزه راهور عبارتند از:

خدمات اپلیکیشن پلیس من در حوزه گذرنامه عبارتند از:

  • پرداخت عوارض خروج از کشور
  • ثبت گزارش مفقودی گذرنامه
  • ثبت درخواست صدور یا تعویض اینترنتی گذرنامه
  • استعلام ممنوع الخروجی افراد (با تعرفه مصوب)
  • استعلام گذرنامه (با تعرفه مصوب)

خدمات اپلیکیشن پلیس من در حوزه پلیس آگاهی عبارتند از:

  • ثبت گزارش سرقت وسیله نقلیه
  • استعلام خودرو و موتورسیکلت مکشوفه
  • استعلام وضعیت پرونده‌های انتظامی
دانلود اپلیکیشن پلیس من و استعلام
اپلیکیشن پلیس من

دانلود پلیس من برای اندروید

برای دانلود پلیس من، چند روش مختلف اما آسان وجود دارد. در اولین روش، باید به «سامانه پلیس من» بروید و از طریق لینک دانلود اپلیکیشن پلیس من، فایل APK این برنامه را بصورت مستقیم دریافت کنید. البته علاوه بر این روش، از دو روش دیگر نیز امکان دانلود پلیس من برای اندروید را دارید که در ادامه، به آنها اشاره می‌کنیم.

دانلود پلیس من از کافه بازار

در دومین روش برای دانلود پلیس من اندروید، یا می‌توانید اپلیکیشن کافه بازار را روی موبایل‌تان نصب کنید و سپس نسخه اندرویدی پلیس من را دریافت کنید. یا می‌توانید به سایت کافه بازار بروید و نام «پلیس من» را جست و جو کنید. سپس امکان دانلود پلیس من از کافه بازار برای‌تان فراهم می‌شود.

دانلود پلیس من از مایکت

در سومین روش برای دانلود اپلیکیشن پلیس من، می‌توانید به جای کافه بازار از استور اندرویدی مایکت اسفاده کنید و از طریق لینک دانلود پلیس من از مایکت نیز این اپلیکیشن را دریافت کنید.

دانلود پلیس من برای آیفون

علاوه بر نسخه اندرویدی، امکان استفاده از اپلیکیشن پلیس من برای آیفون نیز وجود دارد. برای این کار، کافی است به بزرگترین اپ استور ایرانی، یعنی سیپ اپ، مراجعه کرده و از طریق لینک دانلود پلیس من برای iOS نیز این اپلیکیشن را دریافت کنید. 

پلیس من نسخه وب

نسخه وب اپلیکیشن پلیس من، تا زمان نگارش این مطلب، راه‌اندازی نشده است. اما می‌توانید آخرین اخبار اپلیکیشن پلیس من را از طریق سامانه پلیس من به نشانی اینترنتی police-man.ir مراجعه کنید.

مراکز تعویض پلاک خودرو تهران

در مقاله مراکز مراکز تعویض پلاک تهران می‌توانید از آدرس مراکز تعویض پلاک تهران (ازجمله مرکز تعویض پلاک میثم، مرکز تعویض پلاک خاوران، مرکز تعویض پلاک چیتگر و ...) و همچنین شماره تلفن مراکز تعویض پلاک خودرو مطلع شوید. زمان بازگشایی مراکز تعویض پلاک و ساعت کاری مراکز تعویض پلاک را نیز در این مقاله توضیح داده‌ایم.

نویسنده : مرتضی برجسته

دیدگاه کاربران