چهره جدید برای دانگ فنگ آئولوس ایشوان

مدتی پس از معرفی انواع کراس‌­اور، آئولوس به سراغ سدان فست­بک ساخت خود یعنی ایشوان - Yixuan - رفته تا این خودرو را با چهره‌­ای جدیدتر به مبارزه با چری آریزو 5 و ام‌جی 5 روانه کند.

درباره مشخصات فنی مدل جدید هنوز اطلاعی نداریم، ولی به نظر می‌رسد که حضور پیشرانه یک لیتری قطعی شده است که در تریم پایه با گیربکس 5 سرعته دستی همراه می­‌شود.جلوپنجره مشکی، رنگ نارنجی برای اجزای سپر و کالیپرهای ترمز، طراحی جدید چراغ‌های عقب با زمینه تیره، خروجی چهارتایی اگزوز، رکاب‌های جانبی و رینگ‌های 16 اینچی مشکی، تمام تغییرات درنظر گرفته شده برای نسخه جدید آئولوس ییشوان است.

ابعاد خودرو نسبت به نسخه قبلی آئولوس ایشوان تغییری نداشته و در طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین محورها به ترتیب 4.66، 1.81، 1.49 و 2.68 متر اعلام شده است.

تا پیش از این، ایشوان با پیشرانه 3 سیلندر یک لیتری توربوشارژ با 125 اسب‌­بخار قدرت و 196 نیوتن‌متر گشتاور و پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژ با 150 اسب‌­بخار قدرت و 230 نیوتن‌متر گشتاور به فروش می‌­رسید. درباره مشخصات فنی مدل جدید هنوز اطلاعی نداریم، ولی به نظر می‌­رسد که حضور پیشرانه یک لیتری قطعی شده است که در تریم پایه با گیربکس 5 سرعته دستی همراه می­‌شود.

دانگ فنگ آئولوس ایشوان

آئولوس به عنوان یکی از چندین زیرمجموعه دانگ‌فنگ، قصد دارد خود را به عنوان برند محبوب جوانان معرفی کند، بنابراین دست مشتریان را برای انتخاب رنگ‌های مختلف بدنه باز گذاشته که شامل ترکیب‌های دو رنگ هم می­‌شود.

درباره قیمت مدل جدید دانگ‌فنگ آئولوس ایشوان خبری منتشر نشده است، ولی مدل قبلی با قیمت پایه 10,500 دلار به فروش می­‌رسد. احتمال دارد که نسخه جدید هم با قیمت مشابه عرضه شود.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carnewschina.com